2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben lansinoh çiftli almıştım memnunum ben motorunun çekişi daha iyidir diye çiftli tercih ettim ama tekli pompa da yeter bence.
kararsız kalmıştım ikisi arasında en son mamajooya karar verdim :)

Maşallah de canım lanisoh be inki ama önceden daha iyi sagiyodu artık tam çek miyo gibi
yani sütüm pkadar yememe rağmen çoğalmadı demek istemiştim :) bugün az takılıyo çünkü benim oğlum emmiyo. bakalım ben memnun kalacakmıyım mamajodan lansinoh düşünüyodum son anda karar değiştirdim göğsüm tıkanınca şart artık dedim
hmm bizde öyle yanı daha doğrusu 2. Ayın 2 haftasında aldık o kiloyu ve 2 haftadır gram alamıyoruz çok canım sıkılıyo ((

neden kilo almıyor ki...oruçtan mı acaba cnm

Kızlar hangi marka pompa kullanıyorsunuz ben bugün mamajo aldırdım eşime tekli. Bu arada benim süt bugün yerlerde resmen oda sahurda yemediğiö şey kalmadı kısır bile yaptım sahurda
Ben medela hastane tipi kiraladım. Verdiğim paraya fazlasıyla değiyor.5 dakika bile sürmüyor sütü sağması Mastit sancısından çok kötü olmuştum bu makina sayesinde rahatladım. Çok memnunum.

Tööbeee bu dut bir bana mı ters Ya bi de en sevdiğim iki meyve kavun ve dut.!! Yiyemiyorum resmen mevsiminde dutu köyde ağaç beni bekliyor
niyeki cnm yemiyosun

neden kilo almıyor ki...oruçtan mı acaba cnm
bilmiyorum ki herzaman oruçluyken baya dolu dolu oluyordu bugün ev işi yaptım biraz ondanmı ne artık yinede tutmicam Bi müddet . baştan tutmicaktım denemelik tuttum baktım baya çoğalıyor sütüm devam ettim ara vereyim biraz. Kilo alımıda laktoz intoleransından kaynaklı maleseff

Anladım canım ben de temkinli olacağım. Facebook'ta ben de takip ediyorum. Hatta oradan birisi devit 3 ün içindeki ayçiçeği yağına da alerjisi olan varmış onu da dene birşey bulamıyorsan dedi. Artık yediklerimi de not alıyorum. Bizimki deride çok birşey YÖK bağırsak tepkili. O yüzden kimse inanmıyor açıp kakayı göstercem o olacak. Çoklu gıda daha zor doktor bize süt ürünleri veya yumurta daha fazlası olamaz dedi inşallah kurtuluruz

Dene bence olabilir :)
bakalım yedim az önce sabahra yicem biraz belki işe yarar üzüm pekmezi çok yapıyordu sanki oda bebeğe dokunuyordu diye kestim 2 gün bitmişti bebek biraz katı n yapmaya başlamıştı kakasını o yüzden üzüm pekmezine ara verdim. Mayayıda içemedim bir bardak içtim bir daha içmedim

Ben medela hastane tipi kiraladım. Verdiğim paraya fazlasıyla değiyor.5 dakika bile sürmüyor sütü sağması Mastit sancısından çok kötü olmuştum bu makina sayesinde rahatladım. Çok memnunum.
bana acil lazımdı nereden temin edeceğimi bilmediğim için aldırdım ama hastane tipi olanlar tabiki daha iyi. Benimde tıkandı diye aldırdım artık düzenli sağarsam en azından tıkanmaz inş

Evet canim devit3 te hem aycicekyagi hem koruyucu maddeler var kanserojen oldugu soyleniyor. Ben hic kullanmadim. Wellcare kullaniyorum. Icinde zeytinyagi ve d vitamini var. istersen sen de ona bak. Alerjik bebeklerin devit e tepki verdigini bi cok yazida okumustum ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…