2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Cnm biraz daha takip edip dr a soracağım çiğ süt ve süt ürünleri tüketmeyeceğim ama öyle katı diyette yapmayacağım eğer devam ederse drun uzmanlık alanı alerjiymiş ona göre gidicem göstereceğim.. kakaları da sürekli foto çekip yediklerimi de not alacağım

Ben alerjiyi çok net bilmiyorum canım yaşamadığım için ama süreklilik yoksa olmayabilir bence. Sen kendin bir takibini yaparak dene bakalım ama alerjen bir durum varsa bile hemen mukus yok olmuyor diye biliyorum. Sancısı vs oluyor mu ona bakabilirsin mesela.

Kızlar kaka partikülsüzse ne demektir? Sulu değil yani benzetmek biraz abzürt olcak ama, tahin pekmez gibi :) oğlum artık 4-5 günde bir yapıyor kakasını ve onda da partikül olmuyor eskisi gibi mesela.

3 aylık bebeklerinizin baş çevresi kac cm arkadaşlar?
41.3 çıktı
Bu arada sizinkiler de parmak emiyo mu? Benimki acayip parmak emiyo şap şap şap
Hem de çok tüm elini ağzına götürüyor ve kusuyor
bizde bugüb rota yaptırdık ateş yapıyır mu

Kızlar kanguru kullanmaya bsşladınız mı? Solomombaybi marka kullanan var mı? Almayı düşünüyorum. sıfır ile 4 yaş arası var birde 3 ay 4 yaş arası sizce hangisini almalıyım.

Bende onu istiyorum ama yüzü dışa dönük takilmiyor diye kararsız kaldım

Kızlar hangi marka pompa kullanıyorsunuz ben bugün mamajo aldırdım eşime tekli. Bu arada benim süt bugün yerlerde resmen oda sahurda yemediğiö şey kalmadı kısır bile yaptım sahurda

ngeçmiş olsun cnm peki kilo alımk nasıldı o kadar kaka yapmaya rağmen

Ben lansinoh çiftli almıştım memnunum ben motorunun çekişi daha iyidir diye çiftli tercih ettim ama tekli pompa da yeter bence.

Bugün diyeti iyi yaptım yarın da dikkat edeceğim.Bi öncekinde 3-4 gün dikkat edince hemen düzelmişti kakası.Yalnız benim kızın da kaka sayısı azaldı ya 2ye falan düştü bi anda acaba diyete mi bağlıı yoksa kendi mi düştü şimdi de onu düşünüyorum...

Kızlar hangi marka pompa kullanıyorsunuz ben bugün mamajo aldırdım eşime tekli. Bu arada benim süt bugün yerlerde resmen oda sahurda yemediğiö şey kalmadı kısır bile yaptım sahurda
Maşallah de canım lanisoh be inki ama önceden daha iyi sagiyodu artık tam çek miyo gibi

bizimkinin de 2-3 arası.bilemedim valla, ben de süt ürünleri, yumurta, çilek ve domatesi kestim şimdilik.

Kızlar kaka partikülsüzse ne demektir? Sulu değil yani benzetmek biraz abzürt olcak ama, tahin pekmez gibi :) oğlum artık 4-5 günde bir yapıyor kakasını ve onda da partikül olmuyor eskisi gibi mesela.

aynen bizimki gibi:)

Dr çok hafif kalpte üfürme var dedi tehlikeli bi durum mu

mtlaka çocuk kardiyololiye görün ama % 100 masum üfürüm çıkacaktır.bu yaş çocuklarda oluyor, zamanla geçiyor.tabi masum mu değil mi buna kardiyolog karar veriyor.oğlumda da vardı,prof a götürmüştüm.5 yaşına kadar da takip ettik yılda bir kez falan.eko ve ultrasonla bakılıyor.korkulacak birşey olmaz umarım.bence masum üfürümdür.

ngeçmiş olsun cnm peki kilo alımk nasıldı o kadar kaka yapmaya rağmen

3. ay 550 gr aldı.baya bi azaldı.şimdi bir haftadır falan 2-3 yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…