2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
At canım sanmıyorum tiksinme olacağını, istersen bana at ozelden
Atıyorum burdan tiksinen açmasın kaka var arkadaşlaaaar!
Alerji olabilir mi kan Yok ama !

Eklentiler

• IMG_1912.JPG
    IMG_1912.JPG
    46,7 KB · Görüntüleme: 61
Ben Mustela kullanıyorum canım, henüz konak sıkıntısı yaşamadık.

Parmak emse iyi, yumruğunu sokuyor ağzına :KK70: 3 haftadır böyleyiz. Emzik de kullanmadığım için, emzik vazifesi görüyor elleri :)
Haha bizimki öyle parmakla başlıyo yavaş yavaş tüm eli sokuyor bazen kendini kusturuyor bile :) memede bile memeyi bırakıp elini emdiği oluyor :))

Canım birkaç defa bende De olmuştu, doktor arada olabilir dedi. Sıklıkla tekrarlarsa diğer belirtiler de göz önüne alınarak alerji veya başka bir şeyden şüpheleniyoruz dedi. Bu arada rota olduysaniz 10-15 gün etkileri sürer. Çok cıvık ve mukuslu hatta kan bile olabilir dışkıda demişti.

Ben cehaletin mutluluğunu seviyorum. Araştırmıyorum herşeyi. :)))

Aynen öyle, en güzeli o aslında. Bilinenleri de dayatmamak lazım. Her bebek için en doğru kararı ailesi verir, vebal altına girmemek lazım :) hepimiz aşılıyız nihayetinde:)

Mukuslu bu canım sadece yani her mukuslu kaka da alerji olmuyor. Başka belirtilerle destekleniyor.

Haha bizimki öyle parmakla başlıyo yavaş yavaş tüm eli sokuyor bazen kendini kusturuyor bile :) memede bile memeyi bırakıp elini emdiği oluyor :))

Aynen öyle, memeyi buldurana kadar sekiz oluyorum :) eli daha tatlı galiba :))

Canım birkaç defa bende De olmuştu, doktor arada olabilir dedi. Sıklıkla tekrarlarsa diğer belirtiler de göz önüne alınarak alerji veya başka bir şeyden şüpheleniyoruz dedi. Bu arada rota olduysaniz 10-15 gün etkileri sürer. Çok cıvık ve mukuslu hatta kan bile olabilir dışkıda demişti.
tota00 tota00 kızlar kanda vardı bundan 1 hafta önce felan şimdi kan gitti ama arada mukuslu yapıyor :KK43:

Kizlar hangi sampuani kullanıyorsunuz? Bebeğim de konaklar var surekli zeytinyağı sürüyorum sampuani degistiricem belki o da etkiler bebeğinin kafasinda kabuklanma olmayan kişiler şampuan olarak ne kullanıyorsunuz?
Can'ım ben mustela kullanıyorum. Bebeğimin kafasında hiç Konak oluşmadı. Memnunum.

Evet gazla birlikte yaptı bunu? Şimdi alerji var mı yok mu? Ne şimdi bu normal diyen de var! Bi de dün bilerek patates püresi yedim acaba ondan öı oldu
zaten sizde kan vardı alerji yani demek birşeyler yine dokunmuş ya salça ya baharat dediğin gibi ya papates ondan mukus fazla olmuş bende dün kaçırdım biraz çeşit çok yedim kakasının pütürcüğü yine gitti hiç ihmale gelmiyor arkadaşım :KK43:

Evet gazla birlikte yaptı bunu? Şimdi alerji var mı yok mu? Ne şimdi bu normal diyen de var! Bi de dün bilerek patates püresi yedim acaba ondan öı oldu
Bence bi götür canım madem kan da oldu tahlilde çıkar belki bizim de böyle yapış yapış kaka mukus bazen artıyor bazen azalıyor her mukus alerji değil ama kan olması soru işareti tabiki.

zaten sizde kan vardı alerji yani demek birşeyler yine dokunmuş ya salça ya baharat dediğin gibi ya papates ondan mukus fazla olmuş bende dün kaçırdım biraz çeşit çok yedim kakasının pütürcüğü yine gitti hiç ihmale gelmiyor arkadaşım :KK43:
tota00 tota00 Y yesilagac44 ya hayırlısıkısmet sordu birine süt ürünlerine dikkat etsin ama çok abartmasın demiş.. kan 1 haftadır yok kızlar geçti Yani kanlı olan kaka artık kan gelmiyor zaten gelen kanda çok çok azdı artık o da Yok sadece mukus var o da arada bir oluyor ama mesela günde 2 kaka yapıyorsa biri normal oluyor biri de baze in böyle mukuslu oluyo.. bnce pürenin içinde çiğ süt vardı o yaptı bnde deneme için yemiştim zaten. Çiğ süt yemem bi daha :KK43:

Kızlar kanguru kullanmaya bsşladınız mı? Solomombaybi marka kullanan var mı? Almayı düşünüyorum. sıfır ile 4 yaş arası var birde 3 ay 4 yaş arası sizce hangisini almalıyım.

Kizlar hangi sampuani kullanıyorsunuz? Bebeğim de konaklar var surekli zeytinyağı sürüyorum sampuani degistiricem belki o da etkiler bebeğinin kafasinda kabuklanma olmayan kişiler şampuan olarak ne kullanıyorsunuz?

sebamed yenidoğan kullanıyorum.konak olmadı

Bu arada sizinkiler de parmak emiyo mu? Benimki acayip parmak emiyo şap şap şap

bizimki yumruk yapıp emiyor

ben unibaby kopuk şampuan kullanıyorum herhangi bişey yaşamadım
ya kızla
benim kız bu ay 700 gr almış 2 cm uzamış bu değerler özellikle boyu az değil mi
bide dün rota olduk (rotatek) dünden beri emzirmeden sonra kusuyoruz ama fiskirir tarzda değil mukuslu gibi
mavi_lina mavi_lina sizde bi sikinti oldu mu asidan

rotarix yaptırdım ben.kusma olmadı canım.

asla tiksinmem.yolla da biz de karşılaştıralım

dün 5.kaka tahlilini verdim, sonucu aldım bugün.mukus ve lokosit var, sayısı artmış ve antiniyotik kullanmaız şart dedi doktoru.dün de ilk kez çookk koyu çimen yeşili yaptı siyaha yakın.doktor onu da gördü ve olmaması gereken bir renk dedi.tedavi şartmış.5 gün kullanıcaz şimdi.

alerjiyi alerji uzmanında iyi bilen doktorum (oğlumdan dolayı biliyorum)diyet yapma dedi ısrarla.ama ben yumurta ve domatesi de kestim.gerçi salça tükettim yemekte ama:KK43: kaka sayısı 8-9 dan 2-3 e düştü bir haftadır.hala cıvık ve partikül yok.mukus var.koyu sarı.bakalım ilaç ne olacak...

ha, denee süresi kaç gün olmalı?yani yumurta mı süt mü anlamak için kestim ya kaç gün sonra başlamalıyım?

X