2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canım hipp organik bi marka dene istersen ben kullanmıyorum ama kullansam onu tercih ederdim çevremdeki herkez hipp kullaniyo

Canım bizimki akşam 10 gibi uyuyor(şu an uyutma çabalarındayım) sabah 6ya kadar uyanmadığı oldu. Doktor uyandırmayın ne güzel işte dedi. O sürede emzirmiyorum.
Maşallah de çocuğa ne güzel alışmış geceye bizimki en fazla 3 saat uyudu sonra saat nası ayakta

Biraz önce yarım saat boyunca ağladı böyle ilk defa oldu dedim allah korusun tutamadım biberini çıkarttım heralde aklım gitti aslında uykusuzluktan ağlıyo biliyorumda bukadar abartmamıştı şimdi sızdı sabah 6.30 dan bu saate kadar 1 saat 17 dk uyudu 2 kerede haliyle uyku başına vurdu aslında bukadar uykusuz bebek değildir arada yapiyo böyle gece kalkar sık sık ama uyur gene gündüzde aynen ama bugün çok yorucuydu uyumadı ve hiç bişey yapamadım umrumda değil uyudu şükür biseyi yokmuş derdi uyku normal olarak tabi....

tota00 ben ne kadar fazla uyursa o kadar seviniyorum vallahi:) bu gece 12de kalkti emip uyudu 5te kalkti bi mutlu oldum 5saat kesintisiz uyudum diye gobek attim:) bide bebekler uyudukca buyuyor ve kilo aliyormus.

Ya tabi baktığında ben de 4-5 saat deliksiz uyuduğum için çok mutlu oluyorum ama işte 5 saat sonra kalkmayınca bitim kanlanıyor derler ya öyle oluyorum. Kilo almayacak diye endişeleniyordum ama sen de şimdi daha iyi alıyorlarmış diyince sevindim vallahi :))

Canım bizimki akşam 10 gibi uyuyor(şu an uyutma çabalarındayım) sabah 6ya kadar uyanmadığı oldu. Doktor uyandırmayın ne güzel işte dedi. O sürede emzirmiyorum.

Yaa ne güzel demek ki normal. Aslında benim doktorum da uyandırma, hem alışır hem de sinirlenir bırak uyusun demişti kontrolde ama pimpirik ben işte rahat durmuyorum ki :))

Kizlar tam 11 gun oldu gunduz uykumuz gitti kafayi yiyebilirim yatiriyorum yerine koyuyorum ve 10 dk sonra uyaniyo neden boyle anlamadim uykusunu almazsa aksam mahvoluyo aglamaktan sallama bile paklamiyo kuvagimda gezdirerek yatirdim birkere esikiye donmicek diye korkuyorum tamda ramazana denk geldi esim yemek sahur bekliyor bebek uyumuyor gecede saat basi ayakta taki 4 oluyo uyaniyo

Kızlar dün saat 2 gibi altını değiştirdim oğlumun. Hiçbiriyle yoktu. Emzirdim. Çok ağladı gaz sancısıdır diye yapmadığım şaklabanlık kalmadı. Saat 5 gibi dedim bir banyo yaptırayım rahatlasın. Sonra altını açtım. Sag testis yukarı çıkmış, sol testis de sağa geçmiş gibi. Zaten testislerde şu birikmesi vardı. Bir kaç gündür sağ testisin üstünde hafif bir kabartı görüyordum. Şu azalıyor falan sanıyordum.

Neyse sonuç olarak kasık fitigiymis. Fıtık boğulmuş ve acil ameliyat ettiler. Yavrum çok perişan oldu. Bağırsak da biraz zedelenmiş anladığım kadarıyla fitik boğulduğu için. Şimdi bağırsağı takip ediyorlar. Kanlı kaka yapıyor hala. Ama gittikçe düzeliyor. Kaka yaparken biraz ağlıyor. Ama azaldı sanki ağlaması inşallah düzelecek. Arkadaşlar dua edin lutfen. Daha 2 aylik ve her yeri delik desik oldu.

Ve doktorunuza bebeginizde kasık fıtığı olup olmadığını sorun. Alt silerken fark edebilirsiniz. bazen kasikta ufak bir yumru veya minik bir çıkıntı varsa sorun doktorunuza. İlerde daha tehlikeli olabiliyor.

Normalde kasık fıtığı varsa yine ameliyat ama en azından planlı ve kontrollü bir ameliyat. Hatta aynı gün veya ertesi gün taburcu bile oluyorlarmış.

Çok geçmiş olsun. Allah tez zamanda şifa versin.

Uyku problemi bu ara yaygın heralde dönemsel bise canım tel olsunda gel belli yoklugun

Geçmiş olsun cnm benim kızım da 50 günlükken oldu boğulmuş fıtıktı ama çok şükür çabucak atlattı inşallah sizde hemencecik atlatırsınız :)

Canım eşin bu sene idare edicek seni böyle nasıl yetişen ya aparatif biseyler yücek yada elinden bise gelmezmi kendi hazırlasa yani en azından yapamadığı zamanlarda idare etsin

Çok geçmiş olsun yavruya

Ayy kuzuma kıyamam çok geçmiş olsun allah yardımcınız olsun çok zor dahada çok küçük iyi hemen götürmüssün hastaneye canım yaa çıktınız mı hastanedemi yatıyo

Ayy kuzuma kıyamam çok geçmiş olsun allah yardımcınız olsun çok zor dahada çok küçük iyi hemen götürmüssün hastaneye canım yaa çıktınız mı hastanedemi yatıyo

Hastanedeyiz yarın belki taburcu olacağız. İnşallah tabi. Bağırsak takip ediliyor.

ay kiyamam kuzuma rabbim tez zamanda şifa versin neler yaşamışsiniz öyle

Çok geçmiş olsun canım. Rabbim acil şifalar versin inşallah. Verdiğin bilgiler için çok önemli teşekkür ederim. Oğlumun altını değiştirirken dikkat etmiyordum. Bundan sonra daha dikkatli olurum teşekkür ederim.

LifeandFeel canım yakup uyuduğu zaman ayağından indirme yada cekyatin yada yatağın üstünde salla olduğu yere bırak yatağına götürmeye çalışma ki uykusu dagilmasin ben yastiktan bile indirmiyorum yemek temizlik isini aksam yapican yada gece sahurdan sonra yani kuzu uyudugu zaman gunduzde onunla beraber sende uyu ben çoğu zaman ayağımda sallarken uyuya kalıyorum

çok geçmiş olsun Rabbim Şafi adı ile şifa versin inşallah nasıl oldu oğlunuz

kızla bu şey sorcam göğüsleriniz ne kadr zamanda doluyor benim üç saatte dolarken şimdi daha uzun zaman da doluyor bu sütümün azaldığına mi işaret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…