2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Dün aklımdaydin , birdaha mine hna geldiniz mı?

Bahsettiğin arkadaş ruzigarr di galiba. Bir sıkıntı çıkmadı çocukta normal şu anda..

Gürültülü yaptığında açıyorum ama bazen yanında yokken yapıyor ya da gürültüsüz yapıyor, o zaman o sürprizle karşılaşıyorum maalesef :)

Bi sekilde büyüyorlar canm sikma canını :) hangi mamayi kullaniyorsunuz ?mamayi az mi tüketiyordu normalde

Evolvia kullanıyorduk acaba bu mama mı kilo aldırmıyor diye düşündük dün aptamile geçtik. Evolvia çok gaz yapıyordu birde. 75 90 cc falan veriyordum günde 3 kez şimdi 3 saatte bir 3 buçuk 4 ölçek vermeye başladım. Siz hangi mamadan memnunsunuz?

Basta yaptigi kabizlik kac ginde birdi bizim 9 gunu gene buldu yapmadi kzm ama bi rahatsizlik yok sanki kaka olusmuyor gibi geliyir bana
Bizim en fazla 4 gün oldu 4. Gün yaptı ama o bi kaç kez oldu sonra düzene girdi şükür.. dr a sordun mu bizim dr kabız oluyorsa bir gün ver bir gün verme ilacı sesi bn öyle yapıyorum..
mavi_lina cnö yarın gidicez inşallah ikinciye.. ama ilkinde bile çok fark etti ilaçları değiştirince tekrar teşekkür ederim valla ilk sen soktun aklıma Mine hanımı

ruzigarr evet her doktor ayri birsey diyor. İnsan bazen napcagini şaşırıyor. Bazi arkadaslarin doktorlari kan ilacina 6. Ayda baslatmis bizimki 4. Baslatti mesela oyuzden @mashmallow a sordum pramature baslamamiz lazim dedi. Bende ilac takili biri olarak verdim ama icim gidiyor paraben seker hersey mevcut yani ilacta.

Canım bizimki akşam 10 gibi uyuyor(şu an uyutma çabalarındayım) sabah 6ya kadar uyanmadığı oldu. Doktor uyandırmayın ne güzel işte dedi. O sürede emzirmiyorum.

Cnm ilaçtaki paraben zararlı değilmiş diye okudum ama yarın dr soracağım bnde bi de ferrum da galiba yokmuş paraben ama bilmiyorum açıkçası. Bi de bizim kan değerimiz düşük çıkınca başladık biZ ayrıca bebekte zihinsel gelişim geriliğine neden olabiliyormuş Demir eksikliği o yüzden fayda/zarar değerlerini gözönünde bulundurarak kullanmak saha mantıklı bence. Başta kullanmadım ben kabız yaptı diye ama sonra bi araştırdım korktum valla hemen kullandım :)

Canım bizimki akşam 10 gibi uyuyor(şu an uyutma çabalarındayım) sabah 6ya kadar uyanmadığı oldu. Doktor uyandırmayın ne güzel işte dedi. O sürede emzirmiyorum.
Ooo iyiymis ya benim kizimds biraksam uyuyacak ama benim doktor 5 saat deyince kaldiriyorum uykuda emziriyorum mecbur.

Ben doktora ozellikle sordum. Ben kizlarimdan biride biraksam butun gece uyuyacak 5 saat uyuyabilir dedi . 5 saatten fazla uyursa uyandir emzir dedi. 4 ay 1 haftaligiz.
Her bebekte değişiyor mu doktora göre mi değişiyor acaba. Bize kilosu+1 saat uyuyabiir demişti. Geçen kontrolde 8 saat uyudu dedim maşallah hiç ellemeyin uyusun gece uykusu iyi şanslısınız dedi. Gündğz hiç uyumuyor ama dedim, olsun gece uykusu var en azından dedi ona da. Zamanla oturacak herhalde.

mashmallow hoşgeldin :)

Bende ferrum kullanıyorum. Ferrumda da var. Benim doktorum eser miktarda paraben içeriyor. Zararli olduğunu aciklayan bilimsel birsey yok dedi. Evet beyin gelisimi icin onemli oldugunu soyledi.

Ooo iyiymis ya benim kizimds biraksam uyuyacak ama benim doktor 5 saat deyince kaldiriyorum uykuda emziriyorum mecbur.
Ya evet doktor öyle dese ben de kaldırırdım tabi, bebekleri birebir görüp değerlendiriyorlar sonuçta. Gece de uyumasa mahvolurdum ya çok zor bi bebek çünkü :/ tek iyi yanı gece uyuyup dinlendirmesi. Gün içinde yapışık yaşıyoruz ayrı bireyler olamadık. Hiçbşr şey yapamıyorum sürekli onunla oynamamı istiyo. Ve hep aynı şeyden sıkılıyo. Hamile kaldığım kiloya dönüverdim. Yemek yiyemiyorum sğrekli hareket halindeyim. Ne zaman iki ayrı birey olucaz merak içindeyim. Arada birbirimize zaman tanısak diyorum ama aslaaa diyo niye doğdun o zaman çocuğum kalaydın içeride yani..

Bende ferrum kullanıyorum. Ferrumda da var. Benim doktorum eser miktarda paraben içeriyor. Zararli olduğunu aciklayan bilimsel birsey yok dedi. Evet beyin gelisimi icin onemli oldugunu soyledi.
Aynen cnm şimdi okudum bnde %99u idrarla atılıyormuş zaten.. ve olumsuz etkileri çok maalesef o yüzden kullanmaya devam :)
Auralee cnmmm hoşbuldum:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…