2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bence normal canım büyüyorlar artık uyku da beslenme kadar büyümelerinde etkili

Prima aktif bebek 3 numara yanlardan kaka kaçırıyor 2 gündür body yıkayıp duruyorum. Ay ne bezi almalıyım şaşırdım. Acaba bağlamayı mı beceremedim ki dicem artık.
Yok canım sende değil sorun bezde bizde bu dertten muzdaribim üç gündür kullanıyorum üçgündürde geçirdi

Kızlar nasılsınız? Vall beni unutmuşsunuzdur o kadar giremiyorum ki artık her gün daha yoğun geçiyor bizim kız 4 aylık dolu dolu yarın 5. Aydan gün alacak :) zaman nasıl geçiyor anlamıyorum işe başlayacağım ama sanırım kıyamayıp 2 ay ücretsiz alacağım.. umarım herkes iyidir.. kim ne yaptı bilemiyorum çünkü inşallah hastalık felan yoktur..
bu arada kim olduğunu hatırlayamıyorum hafızam iyice zayıfladı :) birinin kızı topallıyordu biz kardeş gelince psikolojiktir dedik o sonuçlar ne oldu ( off çok geriden takip ediyorum dimi Ya )
Bi de prima bezler sızdırıyorsa mail atın ya da arayın paket no istiyorlar ve çok yardımcı oluyorlar BM bi şikayet iletmiştim çok ilgilendiler...

Ben doktora ozellikle sordum. Ben kizlarimdan biride biraksam butun gece uyuyacak 5 saat uyuyabilir dedi . 5 saatten fazla uyursa uyandir emzir dedi. 4 ay 1 haftaligiz.

Senin bebeginde bizin kizlar gibi erkenciydi. Nasil gidiyor? Cingiraklari sallamaya basladiniz mi? Benim kizlar daha elinde tutnuyorlar ama oyun halisindaki oyuncaklarina vuruyorlar.

Unutmadım da üzereydi :)) şimdilik kötü bişey yok şükür ruzigar arkadaşımızdı o bisey çıkması sonra problem yok bidaha havadis vermem aksatmayın :))

Canm kilo almiyor degil aliyor ama yavas aliyor bizimde ilk ay az kilo aldigindan mama arti anne sütüyle beraber gidiyorz ilk emzirip üstüne mama teklif ediyorm doyuyorsa içmiyor tam doymamissa içiyor ne kadar icmek isterse sende her emzirmeden sonra öyle yap istersen

Canm artık büyüdüler uykuyada ihtiyaclari var ve uykuda onlari besliyor telas etme

Yok canım sende değil sorun bezde bizde bu dertten muzdaribim üç gündür kullanıyorum üçgündürde geçirdi

Ya 2 numara böyle değildi, bunda cidden sapıttı bez.

Yaa ay maşl atayım ben de o zaman, çünkü 2 numaradan çok memnundum ama 3 numara sıkıntı çıkardı.

Ben doktora ozellikle sordum. Ben kizlarimdan biride biraksam butun gece uyuyacak 5 saat uyuyabilir dedi . 5 saatten fazla uyursa uyandir emzir dedi. 4 ay 1 haftaligiz.

Dün gece işte baktım benimki de uyanmıyor, uykusunda emzirdim. 6 saat olmuştu ama bizim, bundan sonra uykusunda emzircem artık yine de.

Senin bebeginde bizin kizlar gibi erkenciydi. Nasil gidiyor? Cingiraklari sallamaya basladiniz mi? Benim kizlar daha elinde tutnuyorlar ama oyun halisindaki oyuncaklarina vuruyorlar.
Evet cnm etkenciydi :) bugün oyun halısındaki oyuncakları çekmeye başladı ağzına götürmeye çalışıyor ama tam hakimiyet yok tabii :) çıngırakta sallarız inşallah en kısa zamanda prematüre olunca her hareket önemli oluyor :)
I isimx tamam tamam artık girip okuyup yazarım gündüz uykularımız Yeni düzene girdi artık daha rahat bakabilirim .. :)
Çöl şükür herkesin iyi olmasına sevindim

Evet canım aynen öyle bizde doğumdan beri anne sütü artı mamayla devam ediyoruz. İnşallah artık toparlar kendini. Küçümenim diye seve seve küçük kaldı kızçem :))

Oyle her hareketi takip ediyoruz birde kan damlasına basladiniz mi

Ben bayram dönüşü işbaşı yapacağım, valla iple çekiyorum. Haftada 3 gün gideceğim. 1 gün süt izni, 1 günde yıllık izin yazacağım. Kalan 3 gün annem bakacak

Prima aktif bebek 3 numara yanlardan kaka kaçırıyor 2 gündür body yıkayıp duruyorum. Ay ne bezi almalıyım şaşırdım. Acaba bağlamayı mı beceremedim ki dicem artık.

Bizde yanlardan kaçırma yok ama tüm bezler illa biryerden kaka kaçırıyor. O yüzden ben bosverdim artık. Zaten yaptığında gürültü den anlıyorum hemen odaya gidip body sini sıyırıp bitirmesinin bekliyorum. Çıkmasına fırsat kalmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…