2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar bebeginizin camasirlari icin hangi deterjani kullaniyorsunuz.....benim bi kac gundur kuzumun salyasi akiyor sizlerde varmi bi durumm

Ben unibaby ile yıkıyorum canım ama kaka lekesi varsa beyaz sabunla elimde yıkıyorum. Salya bizde de 2-3 haftadır var.

Amiiin cümlemizin inşaallah. Bahtları hep güzel olsun yavrularımızın, Allahım güzel yazılar yazsın..

Ben yuzustüm yatırıp masaj yapıorm baya ıı geldı yağla,inşallah ıı olucaktr.birde yastık koyuyorm arkasna yaa cok meleklr yazık napsınlar

Aksam ustu muhakakk bi market turu yapiyoruz bir aylikdan beridir kizlar markete girmeden onunden donup yuruyoz sitede bn bebek arabasini kullaniyirum pek kanguru almistim doktorumuz 4 aydan sonra dedigi icin kullanmiyorun bizimkinin kilos az biraz arabada cikgili basiyir bebek arabasinda anali kizli kucagimda cikiyoruz ay bugun acaba alisir mi buna dedim yani bebek arabasina nasil alistircam bilmiyorum korkuyo yatmak istemiyor

Kizlar saclar icin yorum yapmadiniz boyatsam daha mi dokulur zeytin yag bagdem yag karisim yapicam yarin onu surmeye basliyacagim ama kina yaksam belirli oranda dokulmesi azalir mii

Peki canım az kilo almış dedi mi benimkide 3 aylık 5900 600 gr almış bence normal ama az almış dediler sağlık ocagindakiler

Canim 2800 dogdu 1.ayin sonunda 4.400 2.ayin sonunda5.300 3.ayindada 5900 olmus bu sefer az geldi moralim bozuldu biraz

geçen gün yazmıştım kızlar.takip ettim de çoğu bebek 3.ayda az kilo almış.benimki de 550 gr almıştı.5500 civarı.doktoru gayet iyi maam verme demişti.

Kizlar bebeginizin camasirlari icin hangi deterjani kullaniyorsunuz.....benim bi kac gundur kuzumun salyasi akiyor sizlerde varmi bi durumm

ben nuk ve dalin kullanıyorum.nuk un kokusu harika.öneririm.

Kizlar saclar icin yorum yapmadiniz boyatsam daha mi dokulur zeytin yag bagdem yag karisim yapicam yarin onu surmeye basliyacagim ama kina yaksam belirli oranda dokulmesi azalir mii

benim saçlar bir dönem çok dökülmüştü.susam, badem, zeytin ve fındık yağını karıştırıp sürüyordum.şampuana da e vitamini ve b vitamini kırmıştım.işe yaramamıştı. dökülme karşıtı bitkisel şampuan var eczanelerde bioxcin..o iyi gelmişti.

Erken tabiki canim 1 ay sonra fln anca kavramaya baslar

Evet Can'ım çok az kaldı tamamen geçmek üzere. Çok teşekkür ederim.
Çok sevindimm :))
Gayet iyi canim masallah. Bizim de kontrol bu c.tesi rota fln yaptircaz bakalim ne kadar olmus minnak
Evet evet iyi gayet. Zaten kiloyu çok az almadıkça takmıyorum doktor da minimum 450 gr alması gerek diyor, maksimum da 1.5 kiloymuş. Onun dışında her şey iyiyse daha içim rahat ediyo. Ama bizim kızla işimiz var çok hareketli yerinde durmuyo. Bi de ishal oldu gibi geldi bugün bi takip edicem onu

Maşallah bebikine İyi gayet valla hareketli bebek belli ediyo kendini taa hamileyken hemde büyük oğlum içinden çıkcak zannediyorum halaa kurtlu gibidir kıpır kıpır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…