2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben banyo sonrasi direkt topluyorum o kadar fazla dokuluyor. Kizim da 3 aylik oldugunda dokulmustu gayet normal kizlar 2 3 ay suruyor hicbirsey etki etmiyo cildiyeye gitmistim ben gecer dedi gonderdi
Benimkiler uzun malum zor kuruyor hemen toplayamiyorum. O sirada da hee yere sacim dokuluyor :/

Canım merhaba ayni sekilde bizde usg cektirdik dun saga boynunu dusuruyor cigunlukla saga donuk yatirmistim ondan mi oldu bilmiyorum usg nornal cikti dr yuzunu sags sola cevir masaj yap dedi cok stres oldum ins duzelir fiziktedaviyr gerek gormedi

Kızlar,
Sizin bebeklernizin ağzından da köpük çıkıyor mu? Tükürüğü köpük köpük ağzından taşıyor. Salyası akmaya başladı bi de. henüz 2 aylık bile olmadık. İnternetten araştırdığımda kötü kötü şeyler çıkıyor. Acaba herkeste oluyor mu yoksa bir sıkıntı mı var

Aynısı bizde de var canım

Oluyor canm endişe etme

benimki de köpükten balon yapıyor.elleri ağzında hep ve salya akıtıyor minnakım

Kizlar saclar icin yorum yapmadiniz boyatsam daha mi dokulur zeytin yag bagdem yag karisim yapicam yarin onu surmeye basliyacagim ama kina yaksam belirli oranda dokulmesi azalir mii
benim kızımın saçi kına kokuyor terliyken bile.
39. gününde sütle kina kariştirdik yıkadik onunla:)bide iyice tuzladik. ama kına kokuyor mis gibi.:)

Canım merhaba ayni sekilde bizde usg cektirdik dun saga boynunu dusuruyor cigunlukla saga donuk yatirmistim ondan mi oldu bilmiyorum usg nornal cikti dr yuzunu sags sola cevir masaj yap dedi cok stres oldum ins duzelir fiziktedaviyr gerek gormedi
dün kaynanam bebegin boynun düzgün olsun diye bi kase un verdik bi komşuya.
boyun düzgün oluyormuş öle dediler benim kızım egri gibi duruyor dik durmak istiyor yatinca agliyor. artık büyüdüm ben demek istiyor. gündüz hiç uyumuyor uykusu var yok çok dirençli benim kızım...
yemegi zar zor yapıyorum eşim saolsun anlayışlı. akşamlari eşim ilgilenir
oturmaya başlattik galiba 2 dk desteksiz durmaya başladi: maşşallah ) kendini çok tutuyor maşallah bide sirtüstü bir yatirdim emeklemeye çalışıyor daha üç aylık ya 41 kere maşallahh

Siz yinede simdiden oturtmayin ne olur ne olmaz biraz daha kemikleri gelissin bnce

Cnm bnm bebişte şoyleydı sırt üstü yatrdığımızda sola donuodu kndi istediğinda sağada çeviriodu ama hep tercıhı soldu.ben masaj yastık sağ tarafa çıngırak oyunlae derkn brz azaldı ama yınede korkuyo.bıze usg,fizik tedavı gerek yok dedı ama yınede ınsan korkuyor.gecen aşı ıçn aıle hekimine gttığmzde onada sordum dedi her bebeğin bi tarafa bakma isteği vardır.bılmıorum artk nekdr doğru

Agizdan kopuk gelmesi beyin gelisimjnden kaynakliymis. Doktorumuz agzindan kopuk gelecek, sakin dis cikariyoe sanmayin demisti:)

Salya bizdede var köpüklü değil kontrolü oldumu dr a sor internet hep saçma sapan şeyler yaziyo canını sıkma ama sor için rahatlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…