2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar 4 ay asisi yaptiran var mi daha bizim 2 haftamiz var amasormak istedim ☺ 6. Aydan sinra artik asilar baya rahatliyir
Kizlar bu arada kizim 3.5 aylik herseyi iyi guzel ama cingiragini tutup sallamiyor daha erken mi yoksa sizinkilerde durum nasil
Yani eline verince tutuyor ama bilincli salladigini dusunmuyorum. 4.ayda canim o cingiragi alip ya da bir nesneyi tutyp sallamak ve agziba goturmek

Benim kizlarda 34 haftalik dogdular. Evet iki adet aşı olduk. Aşi kizlarimdan birinin atesini 38,5 cikardi calpol verdik. Digerine hic yan etki yapmadi. Ama 2 ay aşısındada ayni kizimda gene ateş olmustu.
@bir umut iste hayat
Cnm bnm bebişte 33haftalık doğdu,sznde bi tarafa bakma vardı bni dr.usgye yönlendrmedi fizik tedavıyede gerek yok dedı elinle düzelt dedi baya baya azalttı smdı ama senın bebiş nasıl oldu,fizik tedavici evde size bişeler önerdimi

Kizlar bebeginizin camasirlari icin hangi deterjani kullaniyorsunuz.....benim bi kac gundur kuzumun salyasi akiyor sizlerde varmi bi durumm

Canim 2800 dogdu 1.ayin sonunda 4.400 2.ayin sonunda5.300 3.ayindada 5900 olmus bu sefer az geldi moralim bozuldu biraz
benimkine 3100 doğdu ama hastaneden çıkarken 2930 du 1.ayda 4350 2.ayda 5300 du ayın 9 da şimdi evde tartıyor yarım kilo almis gozukuyor ama kıyafetiyle beraber haziranın 9da kontrol o zamana ne olacak bakalım

Az demedi canim sordum normal dedi hareketleri de guzel dedi...sık sık emziriyorum niye boyle oldu anlayamadim bebegin kac kilo dogmustu benimki 2.800 du
3300 doğmuştu hastaneden 3000 gramla çıktık benimkide sık sık emiyor aslında 5900 3 ay için normalmiş ama sağlık ocagindaki ebe az deyince panikledim

Kızlar benim oğlum doğduğundan beri gece çok geç saatlerde yatıyor genel de gündüz uyuyor gece sabaha karşı uyuyor. Gündüz uyumazsa bile gece yine uyumuyor. Gözlerinden uyku dökülüyor bir türlü dalamıyor uykuya ve ağlıyor. Böyle olupta uykusu düzene giren var mı? Bu durum beni çok yoruyor gece 12 gibi uyusa çok ii olacak ama yok bir türlü düzelmiyor.
Gündüz uyumazsa gece de uyumaz canim bebek yorgun oluyo çünkü .Gündüz birazda olsa uyutmaya çalış ayağında salla kucağında salla anakucaginda salla ne yap ne et uyut .dinlenmesi lazım yoksa gece de uyumaz

Cnm bnm bebişte 33haftalık doğdu,sznde bi tarafa bakma vardı bni dr.usgye yönlendrmedi fizik tedavıyede gerek yok dedı elinle düzelt dedi baya baya azalttı smdı ama senın bebiş nasıl oldu,fizik tedavici evde size bişeler önerdimi
Biz 10 seans fizik tedavi gorduk bayagi duzeldi fizik doktoru simdilik yeterli dediama gene sag tarafa yatmiyor ve cani istemezse cevirmiyor. Cocuk doktorumuz egzersizleri sakin birakmayin dedi 6 aylik olduktan sonra duzelmesi zorlaşıyormuş. Ben de simdi baska bir cocuk ortopedisine goturim diyorum o ne dicek. Kaslara masaj yapiyoruz . Bakmadigi yone yatiriryoruz. İlgisini hep o tarafa cekmeye calisiyoruz

Kknin 2017 mart anneleri iyiki varsiniz.burada birbirimizin kah dert ortagi kah sirdasii..neleri neleri olmadikki.sizlerin sayesinde ciktim dustugum gam kuyusundann.her zaman en kotuyu dusunen gonlumu buradaki nazik parmaklar ferahlatti.. hepinize cok tesekkur ederim.rabbim hepinizin evlatlarini korusun..
Canim ne yaptın sen .doğumu nerde yaptin bartindaydin sen .

Gündüz uyumazsa gece de uyumaz canim bebek yorgun oluyo çünkü .Gündüz birazda olsa uyutmaya çalış ayağında salla kucağında salla anakucaginda salla ne yap ne et uyut .dinlenmesi lazım yoksa gece de uyumaz
Can'ım gündüz azda olsa uyuyor ama gece beni çok yoruyor sabaha karşı uyuyor bazen gece 3 bazende 4 gibi uyuyor. Bu durumu Nasıl düzelecek bilmiyorum. Çok yorucu oluyor gece:KK43:

X