2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Gelişmeleri yaz canım özellikle göbek:))
Aynen bende çok metak ediyorum kilom gitti ama göbeğim duruyldu bakalım fatkwdecekmi :)

Regli sütü azaltiyomu diğerinde olmadı ama bunda oldum ve azaldı umarım geçici bi durumdur
Ben ilk defa oluyoeum doğumdan sonra internette sütü azaltmaz yaZıyo ama benim bariz azalttı

Kızlar benim oğlum doğduğundan beri gece çok geç saatlerde yatıyor genel de gündüz uyuyor gece sabaha karşı uyuyor. Gündüz uyumazsa bile gece yine uyumuyor. Gözlerinden uyku dökülüyor bir türlü dalamıyor uykuya ve ağlıyor. Böyle olupta uykusu düzene giren var mı? Bu durum beni çok yoruyor gece 12 gibi uyusa çok ii olacak ama yok bir türlü düzelmiyor.

H
34beden bebek süngeri var eczanelerde canim .ondan al .kiz elinle ufalasan yine olur .haftada 3 kere yıkıyorum 1 kere sampuanliyorm kafasından aşağı su dokerken bir anda dök burnuna kaçmaz su .
el örgüsü lifin bi zararı mı var ki? Ben de her defasında şampuan sürmüyorum kafasına,zaten saç da yok. Kafasına suyu elimin üstünden döküyorum,kulaklar zarar görür diye korkuyorum burnuna su kaçar diye değil de

Günaydın.
Benim kız dün akşamdan bu yana mamadan sonra kesik kesik kusar oldu. Bugün de takip edip duruma göre yarın sabah doktora götürmeyi planlıyorum. Sizce neden olmuş olabilir?

Benimkisi de açlık dışında ağlamaz. Onu da ağlamasıni beklemeden meme verdiğim için neredeyse hiç ağlamaz.

Günaydın.
Benim kız dün akşamdan bu yana mamadan sonra kesik kesik kusar oldu. Bugün de takip edip duruma göre yarın sabah doktora götürmeyi planlıyorum. Sizce neden olmuş olabilir?

Bizimki neredeyse hep öyle kusar. Kusma da değilde biraz süt kesiği çıkarır. Doktor normal dedi. Sindirimin bir kısmı diski ve idrar ile bir kısmı kusmuk ile atılır, fışkırır tarzda olmadığı sürece sorun yokmuş

Evet bizfed

Evet bizdede var tam olarak ne yapiyorsun anlatir misin canim
Canım ya biraz zeytinyağ iĺitip sürüyorum yarim saat bekliyorum yada 1 çay kaşığı karbonata biraz ılık su yarim çay bardağı kadar onu sürüp bekletiyorum duştan sonrada tarıyorum yavasca

Kizlar 4 ay asisi yaptiran var mi daha bizim 2 haftamiz var amasormak istedim ☺ 6. Aydan sinra artik asilar baya rahatliyir
Kizlar bu arada kizim 3.5 aylik herseyi iyi guzel ama cingiragini tutup sallamiyor daha erken mi yoksa sizinkilerde durum nasil

Umutlendirmek istemem ama , ben transferden 6 gun sonra idrar testinde ikinci silik cizgiyi gormustum. 8. Gun kan testinde cikti. Normalde 12. Gunde dogru sonuc belli oluyor. Hayirlisi olsun z

Biz 2 gun once olduk 4 ay asimizi . Benin kizlarda daha cingiraki tutup salamiyorlar ama oyun halisindaki oyincaklara vuruyor elleriyle 2 sn fleb tutuyorlar onun disinda elinde birsey tutup daha sallamaya baslamadilar.

Biz 2 gun once olduk 4 ay asimizi . Benin kizlarda daha cingiraki tutup salamiyorlar ama oyun halisindaki oyincaklara vuruyor elleriyle 2 sn fleb tutuyorlar onun disinda elinde birsey tutup daha sallamaya baslamadilar.
Nasil gecti asi sonrasi 2 tane asi vuruldu degil mi ates yapti mi
Oyin halisimdaki oyuncaklari yakaliyor evet ama cingirqk kitap falan veriyorum almiyir tesekkur ederim canm demekki daha erkenn gerci tam bir ay erken dogdu kizim acaba o yuzden mi dedim de

Canim yumusattigimiz icin bir problem olmuyor. Ben tersine taradim ki konaklar hemen kalkiyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…