2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben şunu fark ettim ben süt içtiğimde kızım kakasını rahat yapıyor içmezsem çocuk kabız 3 4 günü buluyor ve müdahale yapmadan yapamıyor

Aynen bence de öyle. Ağrısı sızısı yok, acıktığı zamanı mızırdandığında anlıyoruz e onun için de öyle ağlamasına fırsat kalmıyor :) sorun yoksa böylesi daha iyi tabi ki, uysal olcaktır belki de yavrularımız :)
İnşallah inşallah,nazarımzda değmez bole sağlıklı bebişler olurlar.bu tıp bebeklere melek bebek deniliomş ama 3.aydan snr asıl huyu cıkıomş.böle dıorm ama suan vızır vızr ve ağlayıncada olayı abartıo:KK66:

Merhaba yeni üye oldum bende mart annesiyim. Son yazilan mesajda tam benim sorunum bebisim sadece 5dk emiyo bazen yarım saatte bir emiyo bazen 2 saat sonra ama süre en fazla 5 dk bu normalmi

İnşallah inşallah,nazarımzda değmez bole sağlıklı bebişler olurlar.bu tıp bebeklere melek bebek deniliomş ama 3.aydan snr asıl huyu cıkıomş.böle dıorm ama suan vızır vızr ve ağlayıncada olayı abartıo:KK66:

Ay hep böyle melek kalırlar inşaallah o zaman :)) hoş yeter ki iyi olsunlar gerisi önemli değil :)

Banyodan sonra canim. Guzelce beklesin zeytinyagi kafasinda sonra yika ve tara. Bir de zsytinyagini hafifce ocakta ilitmayi unutma

Yaa ılıtmıyorum hiç öylemi yapmalı o_O
Tırnak falan kesiyorum ama bu Konaklara stres oluyorum. Bugün taradım ama korka korka öne mi arkaya doğru mu taramalı? Yani saç çıkışının tersine mi? Bebişin başı mevzu olunca rahat yapamadım ya..

Kızlar regller ne durumda ben 28 şubatta doğum yaptım bugün adwt gördüm bakalım sütümde azalma olacakmı ? Bide acaba adet göbekte toparlanma yapıyor diyenler vardı acaba yapacakmı inşallah yapat amin :)
Regli sütü azaltiyomu diğerinde olmadı ama bunda oldum ve azaldı umarım geçici bi durumdur

Güzel anneler be anne adayları sizlerin yardımına ihtiyacım var1.5 senedir bebeğimiz olsun diye uğraşıyoruz olmuyor bu ay çatlatma iğnesi vuruldum 7. Günüm ve test yaptım silik çizgi çıktı ama hamilemiyim çatlatma iğnesinin etkisi mi bilemedim lütfen bilgilerinizi paylaşın ....
Canım hamilesin bence yeniyse çok silik çıkar 1 hafta kadar sonra kan testi yaptır kesin sonuç olur ayyy insallah hamilesindir canım dinlen 1 hafta dikkat et testini yaptır ilk 3 ay önemli yaz sonucu buraya

Arkadşlar birde bişe sorucm,bebişlerınz kaç dakka emio?
Bazen 5 dk bazen yarim saat ama genelde 15 dk kadar
Yaa ılıtmıyorum hiç öylemi yapmalı o_O
Tırnak falan kesiyorum ama bu Konaklara stres oluyorum. Bugün taradım ama korka korka öne mi arkaya doğru mu taramalı? Yani saç çıkışının tersine mi? Bebişin başı mevzu olunca rahat yapamadım ya..
Taragı paralel tut bastırmadan önden arkaya dogru yqvas yavas tara zaten yumusamis oluyo kababrır hemen tabi bikerede bitmiyo her banyoda tekrarla

2 gündür kaka yapmiyo oglum ilk defa böyle oldu 2 kere yapardı cok sıkıntısıda yok gibi uyumadı koca gun ama gazı varmis gibi desildi ıkınma vs bise yok

Ben de kesiyorum ama yok yani çiziyor yine burnunu göz altını hatta kafasını. Uyanıkken yapamıyorum canım çok kıpırdıyor sen Nasıl kesiyorsun uyanıkken?
Bende uyanıkken kesiyorum. Uyanıkken kesmek lazimmis uyurken yakalama reflexi yapabilirmiş bi durumda canı yanar .en iyisi uyanıkken kesmek bence

@minnakkaguya bebek süngeri var eczanelerde canim .ondan al .kiz elinle ufalasan yine olur .haftada 3 kere yıkıyorum 1 kere sampuanliyorm kafasından aşağı su dokerken bir anda dök burnuna kaçmaz su .

Günaydın kızlar. Oğlum gece çok öksürdü. Burnuda tıkalı sürekli Deniz suyuda kullanıyorum. Hapşurma ve öksürmeden uyuyamadı. Üşüttü sanırım var mı öksürüğe iyi gelen tavsiyeniz. Bir hafta sonra 2 aylık olacağız. Şurup kullanamıyorum sanırım pek bir bilgim yok. Yardımcı olursanız iyi olur.
Bizim kiz da da vardı. Doktor şurup verdi birde burun aspritoru yazdı şurup veriliyo cnm sen götür dr a .5 gun den fazla da verilmiyo

X