2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Onlarda mutlu oldugu icin soyluyorlar cok uzme kendini millet her turlu duyuyor emin ol

Sakin ol canım büyükler biraz sabırsız oluyor bu konuda, bazıları da ağzını tutamıyor :) çok takılıp kendini germe hayırlısı. Ben kendi anneme bile demedim bir önceki düşükte benden çok üzüldü bir daha olmasın dedim

Sagolun kizlar yorumlariniz icin.anladigim kadariyla hepimizn k.validesi kismen ayni.
Yani tamam mutlu olduklarindan söylemek istiyorlar ama birazda bizim kararlarimiza saygı duymalilar diye düşünüyorum

Sagolun kizlar yorumlariniz icin.anladigim kadariyla hepimizn k.validesi kismen ayni.
Yani tamam mutlu olduklarindan söylemek istiyorlar ama birazda bizim kararlarimiza saygı duymalilar diye düşünüyorum

Benim kvde de aksine kimseye söyleme der ayipmis
Sen kalp atışını duydun mu canım bebisin

Çok sağol canım inşallah :) bakalım önümüzdeki perşembe belli olur doktorda.

Aynı şeyi yaşamışız. Güya kimseye söylrmeyecektik öyle istiyordum ama maşallah annem ilk günden söyledi o kadar tembihlememe rağmen. Ben de çok sinirlenmiştim ama yapacak bir şey yok.

Hoşbuldummm 5 haftalikken düşük yapmıştım nisan ayında yıkılmıştım tekrar hamile kaldım çok şükür.. allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Hayirli olsn cnm bnde mayista 5 haftalik filanken dusuk yapmistim Allahim cok aratmadi cok sukur
insallah bu bebeklerimizi saglikla aliriz kuxaklarimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…