2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
bugün doktora gidecem bakalım nediycekler geçen hafta sağlıksız gebelik almamız lazım demişlerdi ama ben genede 1 hafta daha bekledim umarım bugün iyi bir haber alırım .dualarınızı bekliyorum.
Insallah hayirli haberlerle gelirsin cnm Allahim gonlune gore versin

sağol canım...sürünüyorum işte.bebiş iyi de ben çokkkk çok kusuyorum.düzelemedi. durumum çok kötü.ara ara giriyorm ama inan ne yorumları okuyabiliyorum ne de bişey yazabiliyorum.kendi derdimde ve çok hastayım..

Aman canım iyi olun da yazmasan da olur boşver. Bebeğin iyi olduğuna çok sevindim. İnşallah sen de toparlarsın en kısa zamanda.

Selamlar, Bende Mart 2017'de ikinci kez anneliği tadacağım inşallah. Dün doktora gittim 6+1 günlük bebeğim. Kalp atışı yeni başladı dinleyemedik haftaya tekrar çağırdı. Güzel bir hamilelik geçirmemiz dileğiyle....
amin canım inşallah...bende ikinciye hamileyim şükürler olsun Rabbime...Rabbim sağlıkla yavrularımızı kucaklamayı nasip etsin cümlemize inşallah....:dua::dua::dua:

bugün doktora gidecem bakalım nediycekler geçen hafta sağlıksız gebelik almamız lazım demişlerdi ama ben genede 1 hafta daha bekledim umarım bugün iyi bir haber alırım .dualarınızı bekliyorum.
dualarımız seninle canım...hayırlı haberlerle gel inşallah...

amin canım inşallah.. Benimde bir kızım var :KK36:alt taraftaki bebişle ilgili bilgiler nasıl yapılıyor acaba
ne güzel benimde 6 yaşında kızım var canım..ALLAH cümlemizin kuzusunu bağışlasın inşallah...takvim için ise profilden kişisel bilgiler kısmı var oraya gir...biraz ortalarda muhtemel bebeğin doğum tarihi gir ...değişiklikleri kaydet de ..takvimin oluşur...

Kızlar size bırsey soracagım doktorum ıkı tane progrstan ıgne verdı gecen hafta persembe vuruldum şimdi illa bugunmu vurulmalıyım yarın vurulsam olurmu yarın doktorada gıderim dedim hem siz nasıl yapıyosunuz?

Kizlar sanirim soguk ictim koh koh oksuruyorum dunden beri bebegime zarari yoktur dimi karnim skisiyor sanki oksurdukce korkuyorum :KK43:

Dularımız seninle umarım güzel haberlerle dönersin canım allah yardımcın olsun

Kizlar sanirim soguk ictim koh koh oksuruyorum dunden beri bebegime zarari yoktur dimi karnim skisiyor sanki oksurdukce korkuyorum :KK43:
Rahim güçlü kas sistemine sahip bebeğini korur o öksürük hapşırma merdiven inmek çıkmak x-ray bebeği etkilemez tabi önlemde al öksürük icin

ne güzel benimde 6 yaşında kızım var canım..ALLAH cümlemizin kuzusunu bağışlasın inşallah...takvim için ise profilden kişisel bilgiler kısmı var oraya gir...biraz ortalarda muhtemel bebeğin doğum tarihi gir ...değişiklikleri kaydet de ..takvimin oluşur...
amin canım.. teşekkürler

korkma tatlım..sadece öksürürken kendini kasma...bende gebeliğimin başlarında acayip öksürük olmuştum..bişey olmaz Allahın izniyle...gece yatarken ayaklarının altına viks sür...öksürüğü kesecek göreceksin...

Sinirlerim asiri bozuk.ilk 3 ay kimseye söylemeyecegm dedigim halde k.validem gidip herkese söylemis resmen sinirden catlamak üzereyim.israrla ben söylemeyecegm sizde kimseyle paylasmayin dedm kadin gitmiş herkese söylemis niye söyledin diyorm saf saf yüzüme bakiyor

Mrb kızlar dünden daha iyi durumdayım
Sinirlerim asiri bozuk.ilk 3 ay kimseye söylemeyecegm dedigim halde k.validem gidip herkese söylemis resmen sinirden catlamak üzereyim.israrla ben söylemeyecegm sizde kimseyle paylasmayin dedm kadin gitmiş herkese söylemis niye söyledin diyorm saf saf yüzüme bakiyor

Valla brnde kimseye söylemiyordum bi annem biliyordu bu kişi öğrendi şimdi bilmeyen kalmadı

Bnde kayinvalidemle anneme syledim kimseye soylemeyin dedim ilki dusuk olunca yine ayni seyleri yasamaktan korktum ama kayinvalidem sevincinden herkese yaydi sagir sultan duydu :KK66:
Ama onlarin sevincini gorunce bnde bir sey demedim Allahim hayirlisini versin bebeklerimizi korusun insallah

X