2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Merhaba kızlar, ben de aranıza yeni katıldım. Tam 461 sayfayı da mesaj mesaj, kelime kelime okudum, ben de 8+5 teyim bugun.7+3 de kalp atışlarını duyduk
Hosgeldin canim.bende pazartesi gitcem kontrole kalp atislarini duymak icin.senin son adet tarihine goremi 7+3tu ogrendiginde yoksa ultrasona goremi

Kızlar size Dr larınız hamileliğinizi öğrenir öğrenmez kan sulandırıcı iğnelere başlattı mı
Bana benim Dr um çok erken başlattı sanki ya , 4+2 yim bugün ve göbekten vurmaya başladım. Keseyi bile haftaya çarşamba göreceğiz Allah kısmet ederse..

Bende anneme bile daha söylemedim ne kadar geç duyuldu o kadar iyi diye düşünüyorum kurban bayramına kadar saklayabilirsem saklicam hamileligimi:)

İlk sayfaya kimler ne zaman doğum yapacak cinsiyetler vs yazilsaya kızlar diğer topiklerdeki gibi? Sayfayı açan kisimi yapacak bunu? Hem kimlerle birlikte 9 aylık bir süreç geciricez ilk sayfadan takip etmiş oluruz diye dusunuyorum. Burdan yazılanları bazen kacirabiliyoruz

Benim doktorumda hamileligin kesinlestikten sonra başlattı

Ilklerde heycan başkadır benim 3. Hamileligim ilkini kaybettim ikincidede heycandan söylemiştim ama şimdi biraz geç söylemek niyetim :)
Aslında benimde ikinci hamileligim. Ilk hamileligim kimyasal gebelik ti hemen düştü. Insallah bunu sağlıkla alırım kucagima

Kızlar 7+4 olduk sanki 1 ay kalmadan karnım çıkacakmış gibi hissediyorum şimdiden sertlesmeye başladı karnim

Daha önce düşüğün var miydi canim genelde düşük olanlara baslatiyorlar pihtilasmadan kaynaklanabilir diye. Bana baslatmadi doktor

Daha keseyi görmeden başlatması ilginç geldi de bana. Neyse vardır bunda da bir hayır arkadaşım. 9 hafta clexane sonra coraspin dedi bana
Bence senin doktorun iyi benimki hemen coraspin ve hibor igne verdi sonra çok şiddetli kanamam oldu başka bi doktora gittim nail coraspin verir dedi kanamam zor durdu şimdide kese bozuk diyor bilmiyorum her doktor bişey soyluyo

Canim.gttim bugun kanama alani hala devam ediyor ama azalmis dedi ignede vermedi bu sefer cok sukur iyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…