2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
amiin inşallah. sağlıklı olsun yeter.. rabbim kucagimiza almaya nasip etsin inş.
tabi olumsuzluklarimiz sıkıntılarimiz olucak.. bebeklerimizi bizi birakmasin.

Can'ım sen Ankara'da hangi özele gidiyorsun bende Gazi ye gitsem acaba
Ben henüz gaziye hic gitmedim de gitmeyi düşünüyorum ama.özelede gazi Üniversitesinin tüp bebek kurucularindan prof dr Mehmet Erdeme gidiyorum özel muayenehanesine.cok memnunum da parasal acidan doğumu felan zorlar bizi

Bence git kafan dagilir iyi gelir sana bu tatil

hamileler denize girilir.. benim kocamm olmazzz der..
korkuyor be adam...
kendi pek yüzme bilmediği için beni sokmuyor denize..
evlenmeden her yıl tatile giden bi genç kızdim öle büyüdüm.. yüzme işim on nurmara!!
işte eski kafali kocam anlamiyor laftan. sinir küpü..
hamileyim diye tatil planimi bile erteletti

Canm daha bende 4.haftanin içine girmemistm bile doktor banada verdi biraz progesteron hormonu düşük mü ne cikms doktor önlem alalm ne olur ne olmaz dedi o yüzden yazdi kullanmaya basladim.iyiki de kullanmisim kanamasi olan bir cok arkadasda kullanıyor iyisi mi kanama olmadan tedbir almak bence

Herkese günaydın mutlu haftalar
Ya benim iki gündür mide bulantilarm bitti gibi birsey bir terslik mi var ki niye bitti bulantilarm demeye basladm pff ilk bebek olunca insan acemi oluyor pimpirikli oluyor insallah bir terslik yoktur Allahm insallah.

Ne guzel iste sevin canim:)
Benim de acikinca az bulanir gibi oluyor sinra olumune yiyorum

Canım işin tuhaf tarafı bana kan testi falan yapmadı ki. Progeston hormonu ma falan bakmadı. Sadece beta hcg baktı. Peki sen nasıl kullandın. Günde kaç kere?? Ve ne zamana kadar kullandın??

Canım işin tuhaf tarafı bana kan testi falan yapmadı ki. Progeston hormonu ma falan bakmadı. Sadece beta hcg baktı. Peki sen nasıl kullandın. Günde kaç kere?? Ve ne zamana kadar kullandın??
Muhakkak vardir doktorunun bir bildigi.
Ben sabah aksam kullandim ve halada kullanmaya devam ediyorum fitil seklinde kullanıyorum ben

Sevinemiyorum ki Allah korusun ya bi aksilik varsa diyorm pfff sanirim benim psikolojimi bozdu bu hamilelik olayi
Sen bir de benim psikolojimi dusun. Evden disari cikamiyorum yatiyorum lekelenmem var her gun. Mevcut bir kanama alanim ve dusuk riskim var. Hayirlisi olsun diyorum artik. Sen de boyle dusunmeye baslarsan kayvilarin azalir.

Sen bir de benim psikolojimi dusun. Evden disari cikamiyorum yatiyorum lekelenmem var her gun. Mevcut bir kanama alanim ve dusuk riskim var. Hayirlisi olsun diyorum artik. Sen de boyle dusunmeye baslarsan kayvilarin azalir.
Allahm hepimizin saglikla kucagina almasini nasip etsin hamile kalmaya calismak bi dertti simdi hamilelik ayri bi stres ayri bi dert

200lük canm bende 2 kere kullanıyorum iste
Ya canım ben stres oldum. Gerek yokken kullanmak ne kadar doğru. Hadi senin hormon dusukmus benim ona da bakmadı. İçime dert oldu bu şimdi. Bebeğime bir zararı olursa diye korkuyorum. Ne yapmalıyım ki?? Şu an da da şehir dışındayım. Burada bir doktor da bilmiyorum guvenilir

Kızlar tüp bebek 6+5 de kalp atışını duyamadık
Haftaya çağırdı doktor gayet normalmiş gibi dedi ama günler geçmek bilmiyor
Kese içinde bebek ya da yolk sac denilen yuvarlak görüntü göründü mü canım? Kesen kaç mm peki? Endişe etme doktor normal dediyse belki geç döllenmedir. Kaçıncı gün embriyosuydu??

Normalde vucudun zaten hamile olduğun için progesteron hormonu salgılıyor bebeğe nasıl zararı olsun . Önlem olsun diye vermiş işte ne güzel

Niye zarari olsun ki onca insan kullaniyor burda okuduysan tek tek sayfalari suan kullanmayan o kadar az kisi varki bu sayfada.zarari olacak olsa niye versinler.
Cok aklina takildiysa kullanma ama bence mutlaka doktorun bildiği bisey vardir önlem almak kötü bir şey degil ki daha sonra keske dememek adina en iyisi kullanmak bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…