2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benden de bugun kahverengı leke geldı ne yapmalıyım bılemedım bı kere geldı doktora gıtmelımıyım sız doktora sordunuz mu neden gelırmış

Benden de bugun kahverengı leke geldı ne yapmalıyım bılemedım bı kere geldı doktora gıtmelımıyım sız doktora sordunuz mu neden gelırmış
Kırmızı kanama olmadığı sürece sorun etme dedi bana doktorum. 10 gün önce yoğun kırmızı kanamam oldu ondan beri pregesteron kullanıyorum ama doktor yazdı. Kendine dikkat et, uzanma, ağır kaldırma, mümkün olduğunca yat ve kırmızı renk görürsen hemen doktoragit bnce..

Ne kadar oldu senin lekelenmen baslayali? Bir de doktora sordun mu uzun surmesi normal mi diye? Benim 20 gundur var da merak ediyorum normal mi diye..

Kizlar benimde hamilelik belirtisi lekelenme oldu kanama da oldu yani düşünün adet sandım okadar ilkindede hep adet zamani gelince oluyordu lekenmeler progestan kesiyor lekenmeyi bende.

Benimde kanama olmasi progestan kullanırken oldu aslinda ama sonra günde 3e cikardim ve giderek azaldi çok şükür. Gerçekten progesteron eksikliğinden mi yoksa psikolojik mi bilmiyorum :)

Ne kadar oldu senin lekelenmen baslayali? Bir de doktora sordun mu uzun surmesi normal mi diye? Benim 20 gundur var da merak ediyorum normal mi diye..
Doktora sormadım çünkü doktora gittiğim de ve öncesinde kahverengi akımtı ya da leke olmuuordu bitmişti. Sordu söyledim. Bu iki gündür çok var lekelerim yani devamlı akıntı leke muhakkak tuvalete girince görüyorum. Alıştım artık napıyım yapacak bir şey yok zaten kanama alanım da duruyormuş.

Kızlar tüp bebek 6+5 de kalp atışını duyamadık
Haftaya çağırdı doktor gayet normalmiş gibi dedi ama günler geçmek bilmiyor

Kizlar benimde hamilelik belirtisi lekelenme oldu kanama da oldu yani düşünün adet sandım okadar ilkindede hep adet zamani gelince oluyordu lekenmeler progestan kesiyor lekenmeyi bende.
Peki progestan i surekli kullaniyor musun yoksa lekelenme bitince biraktin mi canım benim de kesildi gibi de

Kızlar benim lekelenmem falan yokken progestan verdi doktor bana daha 4 haftanın içindeydim. Önlem amaçlı dedi. İlk gebeliklerde düşük oluyor o yüzden kullan bebegin tutulmasına yardımcı dedi. Günde 3 kere içiyorum. Benim gibi kullanan var mı?? Bu normal mi??

Kanama alani durdukca demekki gelmeye devam edecek..

arkadaşlar günler aylar cabuk geçsin diye bakiyorum.. rabbim kucagimiza almaya nasip eder inş..uzun ömürlü bir evlat olsun amin.
7 ayımız var.. sıkıntılarimiz elbeltte olucak.. atlatsam bi bebegimi kucagima alsam yeter diyorum gerisini hiç hayal edemiyorum maalesef..
tek dilegim bebegimi kucagima almak..büyütmek.. başka bişey düşünemiyorum.

Allah allah o da garip olmus. Ben hicbir seyi yokken kullanan duymadim hic. Ben olsam kullanmazdim heralde.

Canim insalllah tum olumsuzluklara ragmen bebeklerimiz bizi birakmaz. Ama en onemlisi saglikli evlatlar dogurmak. Yoksa sonrasi daha bir iskence olur allah gostermesin. Vucudumuz o kadar iyi tasarlanmis ki sagliksiz bebekleri geri atiyor. Insallah karnimizdakiler sagliklidir ve bizimle kalirlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…