2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bence de telaşlanma canım benim kahverengi akıntım hamileliğimi öğrenmeden vardı ama keseyi gayet iyi gördük kanama alnı da yoktu. Benden sonra kan geldi tabi kanama alanı durumunu bilmiyorum ama senin bebişinin bişeyi yoktur. Stres yapınca daha çok oluyor rahatla
Sagol canim destegin icin kendimi dinledikce daha kotu oluyorum valla cok teşekkürler

Kizlar dun sari gibi gelen akintim bugün acikkahverengine dondu disari cikmistik esimle canim cok sıkıldı drumu aradim o da progestan verdi ama telaslanma agrin kanaman yoksa dedi ama cok uzuldum yine de

Canım telaşlanma lütfen yapacak bir şey yok kahverengi akıntı sorun değil ağrın yoksa. İlacını da içiyorsun gerisi allaha kalmış. Sıkma canını ben artık alıştım mesela kahverengi akımtılarım her tuvalette var. Ama napıyım ne olacaksa olur. Geçen hamileliğimde zerre kan ya da akıntım olmadı yine de 12. Haftada kalbo durdu. Yani her şeye hazılıklı olmak lazım ama hiçbir şey olmayacak gibi de devam etmek.

Canım telaşlanma lütfen yapacak bir şey yok kahverengi akıntı sorun değil ağrın yoksa. İlacını da içiyorsun gerisi allaha kalmış. Sıkma canını ben artık alıştım mesela kahverengi akımtılarım her tuvalette var. Ama napıyım ne olacaksa olur. Geçen hamileliğimde zerre kan ya da akıntım olmadı yine de 12. Haftada kalbo durdu. Yani her şeye hazılıklı olmak lazım ama hiçbir şey olmayacak gibi de devam etmek.
Aynen öyle canım cok teşekkürler dedigin gibi yapmaya calisacagim inşallah bir an evvel hersey yoluna girer hepimiz icin..bu arada lekelenmesi olmayan yok gibi bizim grupta havalardan midir nedir ya

Aynen öyle canım cok teşekkürler dedigin gibi yapmaya calisacagim inşallah bir an evvel hersey yoluna girer hepimiz icin..bu arada lekelenmesi olmayan yok gibi bizim grupta havalardan midir nedir ya

İnternetten araştırıyorum da biraz içim rahatlıyor. O kadar çok var ki kanaması olduğu halde hamileliği devam eden. Kanama alanları olan çok kadın varmış ve sorunsuz bebekleri olmuş. Bunları duydukça içim rahatlıyor kendimi teselli ediyorum. Sen de öyle yap canım. Stresin kimseye faydası yok.

İnternetten araştırıyorum da biraz içim rahatlıyor. O kadar çok var ki kanaması olduğu halde hamileliği devam eden. Kanama alanları olan çok kadın varmış ve sorunsuz bebekleri olmuş. Bunları duydukça içim rahatlıyor kendimi teselli ediyorum. Sen de öyle yap canım. Stresin kimseye faydası yok.
Tamam canim oyle yapacagim benim de onceki gebeligim hep kanamaliydi ilk zamanlar ama birşey olmadı onla alakasiz bir sekilde sonlandi yani bir yandan diyorun birsey olmayacak bir yandan da yine mi ayni seyler olacak en iyisi takmamak eşim de kızıyor herseyi evham yapiyorsun diye bi disari ciktik nasil eve donduk allah biliyor

Kızlar ya size de danışayım aranızda deneyimli olanlar da var. Haftaya çarşamba önceden rezervasyonlu tatil planımız var antalyada bir hafta otelde kalıcaktık. Biliyorsunuz kanama alanım duruyor kahverengi akımtım da devam. Doktora söyledim haftaya pazartesi gitmeden gel bakalım dedi kanama alanı yoksa gidersin dedi. Sizce ne yapmalıyım? Kanama alanı yok oldıysa gideyim mi? Ya da yok olmadıysa da gideyim mi? Aslında arabayla gidecektik ama hamilelikten dolayı uçakla gideceğiz. Ama işte bilemiyorum. Annem yollamam diyor gerçi ama sizce ne yapmam doğru?
Bence gitme canim, birşey olmaz belkide ama Allah korusun olacagi vardir da bir sey olursa çok vicdan azabi çeker kendini suçlarsin. Gecen sene bir benzerini yasamistim malesef. Bu arada ne çok kanamasi olan var allah hepimizin yardimcisi olsun. Benim de kanamam oldu gün icinde kesildi hala progestan kullaniyorum yarin kontrolum var. Hakkimizda hayirlisi...
Kızlar ya size de danışayım aranızda deneyimli olanlar da var. Haftaya çarşamba önceden rezervasyonlu tatil planımız var antalyada bir hafta otelde kalıcaktık. Biliyorsunuz kanama alanım duruyor kahverengi akımtım da devam. Doktora söyledim haftaya pazartesi gitmeden gel bakalım dedi kanama alanı yoksa gidersin dedi. Sizce ne yapmalıyım? Kanama alanı yok oldıysa gideyim mi? Ya da yok olmadıysa da gideyim mi? Aslında arabayla gidecektik ama hamilelikten dolayı uçakla gideceğiz. Ama işte bilemiyorum. Annem yollamam diyor gerçi ama sizce ne yapmam doğru?

Benimde 2 3 gündur bulantim basladi tam bulanti gibide degil afedersiniz surekli geyirme halindeyim yemek gorunce icim kalkiyo hafif seyler yiyorum yeme duzenimm kacti hepten :KK43: kusma yok henuz insallah olmaz :KK43:

Canım ben de korasprin kullanıyordum ama kanamam olunca hemen kesti doktor. Sen neden kullanıyorsun? Kan sulandırdığı için kanamaya sebep bile olabiliyormuş zaten.
Bilmiorumki onceki dusuk olunca verdi doktor bebe aspirini bnmki koraspinle ayni degil sanki

Benimde 1 agustosta kontrolüm var o zamana kadar progestan kullansam.bir sıkıntı olmaz sanirim doktora sormadım ama tekrar yaşanmaktansa devam edeyim diyorum

Benimde 1 agustosta kontrolüm var o zamana kadar progestan kullansam.bir sıkıntı olmaz sanirim doktora sormadım ama tekrar yaşanmaktansa devam edeyim diyorum
Bnmde progestanim bitio yarin saglik ocaginda tekrar yazdirmayi dusunuyrm eczaneler recetesiz vermiyor sanirim

Verdi canim bugun aldim eczaneden recete sormadi
Ne kadara aldın canim reçetesiz merak ettim. Benim doktorum bana gelene kadar devam et dedi önceki gece kan gelince günde 2den günde 3e cikardim ben ve iyi geldi sanki , psikolojik değilse :) bu durumda yetmeyek tabi bende reçetesiz veriyorlar mi diye merak ettim benim randrvum 4,5 ağustos gibi

Ne kadara aldın canim reçetesiz merak ettim. Benim doktorum bana gelene kadar devam et dedi önceki gece kan gelince günde 2den günde 3e cikardim ben ve iyi geldi sanki , psikolojik değilse :) bu durumda yetmeyek tabi bende reçetesiz veriyorlar mi diye merak ettim benim randrvum 4,5 ağustos gibi
Racetesiz 29 lira benimki 200 mg

X