2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bende spor sitesinde oturuyorum göksunun ordayım simdilik zübeyde hanima gidip geldim gazi üni hast. Devam edicem cok memnundum ondan dogumum orda oldu herseyiyle harikalardi
Ya bende simdi özelde bi doktora gidiyorum da ama gazi yada hacettepeye gitmeyi düşünüyorum çünkü benim doktorun dogum ücreti çok pahali.
Cok şükür gaziye gidip de memnun olan birini buldum.canm gazide direk kadin dogumami gidiyosun yoksa ögretim üyelerinin de muayne alanlari var onlara mi muayne oluyosun?

Mikilata inşallah olmaz canım sonuçta her doğum aynı değil aynı sorunları yaşamaya bilirsin dua et tansiyon Yüksekliği oluyorsa tuzlu yeme ablamda ilk çocukta tansiyon çok yükseldiği için sezaryen oldu diğer ikisinde hiç bir sorun olmadı umarım sende de olmaz

Selam arkadaşlar dünden beri okumadım baya birikmiş yazılanlar. Herkeste gördüğüm ortak bir endişe var.aranızda ilk bebeği olanlar tabi daha farklı hissesiyor doğal olarak.Benim gibi ikinci kez anne olacaklar veya üçüncü daha tecrübeliler:) ama şunu söyleyeyim arkadaşlar rahat olun bebislerinizde rahat olsun endişelerinizi anlamasın minikler unutmayın onlar herseyi duyuyor anliyor:))
tabi herkesin hamileliği farklıdır ama bence hamileliğin en zor dönemini yaşıyoruz.bebek tutundumu bişey olcakmi korkusu hormonlar mide bulantısı vs.
Üç ay bitince işte en güzel dönem başlıyor karnımizdaki hareketleri hissedince herseyi unutacagiz:))
Çok uzun yazdım bilmislik gibi olmasın benimkisi sadece tavsiyem sabırlı olalım çok güzel günlere az kaldi

Hayırlı olsun canım sanada,allahım inşallah bebeklerimi bize sağlıklıca bagislasin. Çok haklısın ama korku hic gitmiyor icimden 2 gun once akşam kasigima hafif ağrı girdi dundevdevam sağ tarafta ağrıdı bugun bisey yok allaha şükür ve bende hamilelik belirtisi olarak ishal oluyorum hergun hafif karin ağrısıyla. Saliya randevum vat hersey yolundadır inşallah allahım herseyin hayirlisi versin inşallah icim rahatlicak eğer gorursem bebeğimi

360.sayfadan itibaren okudum yazilari.bebeğini kaybeden arkadaşımız çok üzüldüm bende kaybetmiştim o duyguları hissedebiliyorum. Rabbim tekrar gobusunu doldursun inşallah yeni gelenler teselli oluyor çok sukurki. Birde son zamanlarda çok kanamasi olan duydum. Mutlaka lekelenme kanama olabiliyo arkadaşlar benim oğluma hamileyken benimde geldi lekelenmem. Biraz mesguliyetlerinizi farklı yerlere çekin sürekli aklınız orda olmasın psikolojikmen oraya odaklı olmakta gerginlik yapar ve lekelenmeden kurtulamazsiniz. Çok çok dua edin hamilelerin duaları kabul oluyor buna şahit olmuşumdur. Rabbim tüm anneleri sağlıkla evlatlarını kucaklarına almayı nasip etsin inşallah amin..

bır hafta once yerımden kalkamıyordum mıde bulantısından . Sadece sabah degıl geceye kadar suruyordu benım kı . Ama bu hfta pek yasamadım .. Ara ara yokluyor gıbı oluyor gerı gekıyor.

Bende de ilk hamileliğimde iştahsızlık tiksinme vardı bunda iştahım çok açık onca yemeğin üstüne gece yine canım birşeyler istiyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…