2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
bendede hiç yok bulantı.doktora sordum normal dedi.kesenin resmini verdi daha küçük dedi.sukadar büyüme olupta embriyo gözükmezse sıkıntı olur dedi.inş 10 gün sonra görürüz canım.kan idrar hormon seker5 ayrı test yaptılar onlarda olumluymus cok sükür
6. Haftada ben de de bulantı yoktu ama 7. Haftanın ortalarında başladı şuan cok kotuyum

Ben de çıkıyor. Sanırım hamilelikten önce sivilce sorınu olan az da olsa sivilcesi çıkan hamilelikte daha çok sivilceleniyor.
Ya evet bı sıvılce gecıyo dıgerı cıkıyo hamılelıkten dolayı sıvılce cıkıyomuymuş ben kullandığım ılaçlardan dır dıye duşundum

Benim içimi sıkıntı basıyor arada neyapmam lazım ağlamaklı ve sonra bi anda mutlu çok tedirginim bana dua edin salı bebeğimi göreyim inşallah. Salı günü 5+7 olacak inşallah gorururum sağlıkli bir şekilde

Bende de bulantı yok çok hafif geliyor bazen hic etkilemiyor. Sivilce var yüzümün 3 yerinde sivilce var regl donemi dişinda cikmazdi o da genelde bir tane olurdu

Kızım da hiç bulantim olmadı sadece araba ve hastanede oluyordu yine yok inşallah olmaz bu arada kız bebekte sivilce çıkıyor diyolar bebek annesinin güzelliğini alırmış:anneadayı:

Kızım da hiç bulantim olmadı sadece araba ve hastanede oluyordu yine yok inşallah olmaz bu arada kız bebekte sivilce çıkıyor diyolar bebek annesinin güzelliğini alırmış:anneadayı:
Oylemiymis :) benim suratim çarşamba pazarı nerdeyse sivilcesiz yer kalmadı çok kötü oldu yüzüm.

nurun nurun öyle duydum internet de baktım orda da öyle yazıyor hayırlısı tabiki öncelikle ama ben erkek istiyorum ama çok tuhaf kız olacak gibi hissediyorum :) sizler ne istiyorsunuz

Niçin kullanmicaksiniZ omurga gelisiminde ihtiyacı var bebeğin folik aside
Ben folik asid içeren yiyecekler tüketiyorum ilaç yerine gıdadan almak daha iyi haptan sadece folik asit alırken gıdadan hertürlü ihtiyaç karşılanıyor. Hergün mutlaka ya tarhana ya mercimek çorbası et balık tavuk bakla gil badem ceviz süt yoğurt vs.

X