2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Çok şükür yok denecek kadar az umarım daha çoğalmaz. yalnız beni endişelendiren dün çok küçük bir parça kan pıhtısı dustu kan yoktu sadece o vardı minicik bir şeydi
Sen kontrole gitmişmiydin? Yani kanama alanın ne durumda. Benimki aynı duruyormuş gerçi kanamam yok kahverengi lekelerde devam ediyor maalesef

Adet kanamamızdada aynı şey oluyor kanayan rahim duvarı döküldüğünde paçralar geliyor ufak ufak takma kafana bence

Sen kontrole gitmişmiydin? Yani kanama alanın ne durumda. Benimki aynı duruyormuş gerçi kanamam yok kahverengi lekelerde devam ediyor maalesef

Cnm doktora gideli iki gün oldu kontrole bir hafta sonra gel dedi cumartesi flan gidicem büyük ihtimal inşallah birşey olmaz bebeklerimize. Canm kahverengiden korkmayın diyorlar ama benim o gün yoğun ve kırmızı da olmasa arada belki doktora gitmezdim. Sanırım o bana yaptıkları iğne kesti bu kanamayi

Adet kanamamızdada aynı şey oluyor kanayan rahim duvarı döküldüğünde paçralar geliyor ufak ufak takma kafana bence

Takmamaya çalışıyorum canm şuan belirtilerim devam ediyor migde bulantım aşırı var herhalde birşey olsa migde bulantım da geçer diye dusunuyorum. Sanırım annelik böyle birşey bir omur bıçak ustunde gibi

Doktora gittin ya ne dedi doktor kanama alanı duruyor mu? Yoksa geçmiş mi?

A
Cnm bn kanama alanım olduğunu cuma günü öğrendim öncesinde beşinci haftamda gitmiştim o zaman doktor kanama alanı var dememişti

Hımm anladım canım. Ben geçen hafta cuma öğrenmiştim bu cuma da gittim doktora hala duruyordu. Haftaya pazartesi yine randevum var bakalım ne dicek. Hayır merak ediyorum bu kanama alanı ne zamana geçer

Canim benim de kahve lekelenmem sürekli var dediğin gibi kahveden korkmuyorum. Gecen kan boşaldı ondan korktum ama gitmedim daha da devam etmedi 1 gün önce de iğne vurulmuştum. Ultrason da da bir sorun yoktu bi gün önce, kanama alani oluştu mu bilmiyorum ama simdi azaldi ve hep kahve çok şükür. İnşallah saglikli devam eder hamileligimiz

A

Hımm anladım canım. Ben geçen hafta cuma öğrenmiştim bu cuma da gittim doktora hala duruyordu. Haftaya pazartesi yine randevum var bakalım ne dicek. Hayır merak ediyorum bu kanama alanı ne zamana geçer

İnşallah gecer canm bol bol dua edelim

Şuan sadece kahve rengiyse korkma canm ama bir daha çoğalırsa içini ferahlatmak için gidebilirsin.. inşallah canm sağlıkla kalırlar bizimle

Kızlar ya size de danışayım aranızda deneyimli olanlar da var. Haftaya çarşamba önceden rezervasyonlu tatil planımız var antalyada bir hafta otelde kalıcaktık. Biliyorsunuz kanama alanım duruyor kahverengi akımtım da devam. Doktora söyledim haftaya pazartesi gitmeden gel bakalım dedi kanama alanı yoksa gidersin dedi. Sizce ne yapmalıyım? Kanama alanı yok oldıysa gideyim mi? Ya da yok olmadıysa da gideyim mi? Aslında arabayla gidecektik ama hamilelikten dolayı uçakla gideceğiz. Ama işte bilemiyorum. Annem yollamam diyor gerçi ama sizce ne yapmam doğru?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…