2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben yoğurt pek yiyemiyorum meyveli yoğurtler da katkılı.. NE yapabilirim bunu aşmam lazım. Yoğurt çok önemliymiş

Eskiler bir ogün bile yoğurt eksik etmezlermis s ofralarindan. Ister meyveli ister sade tüketen kardeşlerime şifa olsun inşallah bol bol yiyelim inanılmaz rahatlatıyor mideyide.
Mide bulantimiz var evet ama bebeklerimiz için zorla yiyelim lütfen .
Her birimizin evlatlarına el-şafi ismine hurmeten şifa olsun inşallah.

esmerm91 country Bebiş şu an için hayatta ama yine bir kanama alanı görüldü. Acildeki doktor çok açık ve mantıklı konuşuyordu. Bir bebek düşecekse istediğin ilacı kullan istediğin kadar yat düşer, şu an 8 haftalık yani hiçbir şey belli değil sana düşecekte diyemem düşmeyecekte diyemem sadece ne olacağı belli değil diyebilirim dedi. Şu an düşük tehdidin var o kadar dedi. Progestanı kesinlikle önermediğini, yurtdışında kullanılmadığını söyledi. Ben içmeyi unuttuğum bikaç gün oldu dedim hiç kendini suçlu hissetme bu işin progestanla ilgisi yok dedi. Bu şekilde boşalırcasına kan gelmesi durumunda normalde yatırıyorlarmış fakat evim yakın diye ben yatmadım devam ederse hemen gel dedi. Şu an kahve lekelenme devam ediyor.

canım merhaba .umarım bebişine hiç bişey olmaz.doktorunuz progestanı kesinlikle önermemiş sanırım.benim kanamamda yok doktorum bugünden itibaren kullanmamı söyledi.anlamadım ben ya.niye verdiki.

Benim de akintim var dün kirmizi geldi bayağı, sonra kahverengi te döndü ama artmis durumda geçen günlerdeki gibi değil. Doktorum yillik izinde acaba günde 3e mi cikarsam diyorum. Siz kaç kez kullaniyorsunuz

Bende de kanama alanı vardı geçen haftadan beri bu hafta gittik doktora hala da var. Doktor bana da dedi düşük tehlikesi progratan kullanıyorum günde 3 kere. Yapacak bir şey yok dedi. Dikkat et ama hayattan da kopma dedi

Kızlar Selam, ne yapıyosunuz? Nasıl gidiyor hamilelik? Keseyi goren oldumu? Ya benim moralim bozuk(( kahverengi akıntım var azıcıkta pembe(( boyle bisey basına gelen oldumu?

Kızlar benim bebeğimin kalbi durdu malesef. Lekelenmeler bitmedi bir türlü. Iğneler ilaçlar fayda etmedi. Kürtaj olacağım.

Benim oldu canim adwte 3 4 gun kala iki gun ustuste birer damla geldi leke gibi.

Kızlar benim bebeğimin kalbi durdu malesef. Lekelenmeler bitmedi bir türlü. Iğneler ilaçlar fayda etmedi. Kürtaj olacağım.
Canim herseyde bir hayir vardir saglikli degilmis demekki bundan sonraki gebeligin iyi gecer inşallah.. zor biliyorum allah yardimcin olsun bol bol dua et ne kadar kisa surede atlatirsan normal hayata donersen o kadar iyi senin icin

Benim de akintim var dün kirmizi geldi bayağı, sonra kahverengi te döndü ama artmis durumda geçen günlerdeki gibi değil. Doktorum yillik izinde acaba günde 3e mi cikarsam diyorum. Siz kaç kez kullaniyorsunuz
Ben gunde 3 kez kullaniyorum kahve lekeler artinca dr dozu arttirmisti evet azaldi lekelenmem ama onceki gece baya bi akti yani birden bire. Nasil kesti anlamadim gercekten etkisi var mi yok mu o konuda doktorlar da hemfikir degil.

ya ben zaten iste cok yogundum. bide hamilelik agir geldi. 3 yasinda tepemden inmeyen oglum var bide. bulantilar basladi bende. bulantilarim basladi. bulantidan ziyade kafam bi tuhaf. donuyo gibi oluyom tam donmuyo ama agirlik var. cok uykusuzum. eve gidince uyuyorum ise guce yemege bakamadan. gene de cok uykum var ve aptal gibiyim. biraz da stres sıkıntıdan mi oluyo nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…