2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar benim bebeğimin kalbi durdu malesef. Lekelenmeler bitmedi bir türlü. Iğneler ilaçlar fayda etmedi. Kürtaj olacağım.
Canım en iyi biz anlarız seni.. Allah sabir versin. Çok zor biliyorum.. Ama teselli et kendini. Hayırlısı böyle değilmiş. Yiyecek ekmeği yokmuş ne yazık ki..

Kızlar benim bebeğimin kalbi durdu malesef. Lekelenmeler bitmedi bir türlü. Iğneler ilaçlar fayda etmedi. Kürtaj olacağım.
Canim çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum benimde 16 haftalik bebegimin kalbi durdu çok kötü oldum 1 sene oldu ancak anlatabildim şimdi yine hamileyim ama çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan Allah sana sabir versin bi daha yasatmasin hiç bi anneye sanada canim diğer dünyada bizi bekliyorlar öyle dusun

Neden duruyomus peki doktor bısey soylemısmıydı yolunda gıtmeyen neydı okdr zaman gececek ve kalbı duracak cok kotu gercekten

Geçmiş olsun canim Allah bir daha istediğinde saglikli gebeliklerde nasip etsin inşallah. Ben de bir düşük yaptim bundan önce simdi de lekelenmem var bir artiyor bir azalıyor. Her şeyin hayirlisi
Ben gunde 3 kez kullaniyorum kahve lekeler artinca dr dozu arttirmisti evet azaldi lekelenmem ama onceki gece baya bi akti yani birden bire. Nasil kesti anlamadim gercekten etkisi var mi yok mu o konuda doktorlar da hemfikir degil.
benim dün birden kırmızı olarak aktı biraz korktum doğrusu bugün 3e çıkardım ben de. Evet sadece progesteron hormonunun azlığından kaynaklı bir sorun varsa etki ediyormuş diye okudum bir yerde bende. Kromozomal anomaliliklerden kaynaklıysa ne yaparsak yapalım düşermiş. Biz önlemimizi alalım da gerisi Allah'a kalmış zaten

Neden duruyomus peki doktor bısey soylemısmıydı yolunda gıtmeyen neydı okdr zaman gececek ve kalbı duracak cok kotu gercekten
Cok zor atlattım bi de bana normal dogum yaptırdılar esi içerde kaldığı için sonra da kurtas oldum goguslerimden sut geliyordu delirecek gibi oluyordum cocuk sesi geldiğinde için bu tuhaf oluyordu doktor sebebi ici bişey söylemedi daha sonra üniversitelerde yapılan testleri yaptırdım kan pihtilasmasi çıktı şimdi göbekten igne kullanıyorum kan sulandirici ama maalesef kanamam var onun içinde 3 günde bi igne oluyorum çok uzun oldu allah hepimizin bebeğini korusun ve sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin

Kizlar Hepimiz birbirimize dua edelim bebeklerimizi saglikla kucagimiza alalim diye
Ben hepinize dua ediyorum kendime ederken rabbim korusun bebeklerimizi onun elinde her şey. Benim de kanamam da var kahverengi akıntı da. Her şey olabilir hayırlısı. Bundan öncekinde kanamam olmamasına rağmen kalbi durdu. Olacak varsa bir şekilde oluyor. Hayırlısı allah korısun

Kizlar Hepimiz birbirimize dua edelim bebeklerimizi saglikla kucagimiza alalim diye
Canım bende de kan pıhtılaşması var. 2. Den sonra anlaşıldı.. hep birlikte dua edelim.. Allah bebeklerimizi bize bağışlasin. Sağlıklı hayırla kucağınıza aldığımız günleri görelim inşallah..

Hemogramda plt de cıkmıyo mu kan pıhtılasma testı neden yapmıyo bu doktorlar önceden ?

Hemogramda plt de cıkmıyo mu kan pıhtılasma testı neden yapmıyo bu doktorlar önceden ?
Canım ben araştırma hastanesinde yaptırdım. Genetik test canım diye biliyorum. Kan ile yapılıyor. İlla 2 tane dusuk veya, 2 başarısız tüp bebek olması gerekmiş..

Maliyeti fazla bi test o yüzden en az iki düşük olunca bi de yaşayan çocuğun olmaması gerekiyo dediler bana sonra 1 yasayan olunca yapiyolar falan dediler ozel hastanelerin bazilarinda yapiliyo ücreti 1,5 milyar galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…