2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Aynen öyle yapmaya çalışıyorum bende. Evde kaldım iki gün ama evde daha stres oluyorum. Baktım hem işlerim yolunda gitmiyor stres oluyorum hem de evde tek başıma kuruntu yapıyorum. Geldim işe, fırsat buldukça uzanıyorum, patronun odasında koltukta oturup ayaklarımı uzatıp çalışıyorum. Teslim oldum Allahıma, ondan ne gelirse benim için en iyisidir deyip bekliyorum. Sadece zorlayan biraz azalıyor hah bitiyor galiba diyorum, pat ertesi sabah daha yoğun. Bu yordu beni. Yoksa iyiyim. Bir de bu ilaçtan mı hamilelikten mi bilmiyorum başım çok dönüyor.

Doktor dedi yordunmu kendını dıye hıc yormadım ama hareketlı bırıyım işe de gıdıyorum nasıl yatayım ki iğne yaptı bakalım ins bıse olmaz canım saol
Ben hic calismadim hayatimda kuzum ama oglumun pesinden kosuyorum bende kucagima almak zorunda kaliyorum 13 kilo suan masallah bise olmasin die dua etmekten baska caremiz yok is yerinde dinlenme imkanin yokmu hic

selamlar hamişler doktora ilk ne zaman gitmek lazım sizce 8 haftaya doğru gitsem diyorum kalp atışını da o zaman duyabiliyormuşuz zaten ne dersiniz 5 haftalıkken gitmek illa şart mı ?
bir sıkıntı yoksa gitme bence. Kanama leke felan yoksa acele etmeye gerek yok. Benim leke gelmeseydi gitmeyecektim 8e kadar.

Ben adet öncesi hamileliklerimi hep öyle anladim canim hala da devam ediyor sinyal verir gibi batip batip duruyor bip bip bip

Ben adet öncesi hamileliklerimi hep öyle anladim canim hala da devam ediyor sinyal verir gibi batip batip duruyor bip bip bip
Ay bende zaten bu ay yumurtlama zamani o batmalar başladı şimdi tam içinde hisediyorum. Ama hissetmek nekadar guzel bir duygu maşallah allahım bebeklerimizi bağışlasın inşallah

Benim de kahverengi akıntılarım var zaten öncesi bildiğin kanamaydı. Allah şifa versin hepimize bebişleri korusun inşallah. Sıkma canını dikkat et valla düşeceği varsa her türlü düşüyo sanırım. Doktorlar öyle diyor yani. Bize düşen stres yapmayıp dinlenmeye çalışmak

Aynen öyle arkadaşım. Çok teşekkürler. Umarım daha iyi günler biri bekler...

bir sıkıntı yoksa gitme bence. Kanama leke felan yoksa acele etmeye gerek yok. Benim leke gelmeseydi gitmeyecektim 8e kadar.

yok tatlımm şükürler olsun bi sıkıntım
demi 8 haftalıkken gideyim acele etmeyim şimdiden
Rabbim hayırlısını versin her şeyin

Ben hic calismadim hayatimda kuzum ama oglumun pesinden kosuyorum bende kucagima almak zorunda kaliyorum 13 kilo suan masallah bise olmasin die dua etmekten baska caremiz yok is yerinde dinlenme imkanin yokmu hic
Bıraz uzanabılirim ama suan boya işi var bugun ve yarın bu havayı solumak zorunda kalcam insallah zararı olmaz bebegıme

Hepimiz ne zorluklardan geçimsiz böyle ya.benimki tup bebek 8 sene sonunda ilk defa yaşıyorum bu duyguyu sevinemiyorum bile .daha önce dış gebelik olmuştu tedaviyle. ne kadar zormus anne olabilmek anne kalabilmek.
Allahım hepimize inşallah meleklerimizi bağışlayacak sağlıklıca alıcaz inşallah kucağımıza ben öyle inanıyorum hepimiz için dua ediyorum bugün mübarek cuma dahada cok dua edelim hepinize hayırlı cumalar inşallah

benim hala bulantım yok çok şükür.
2 ay sonra biter bulantılar sanırım . az daha sabır canım.

teşk.ederiz. size de maaşallah
Bu mide bulantilari biraz genetik sanirim benim anneminde hem erken baslamisti hemde cok siddetliydi.amaan hic sikayet etmiyorum Rabbme sükrediyorum hatta bu güzelligi bana yasattigi icin kac senedir ben bu günleri yasamayi bekliyorum varsin bebislerimiz iyi olsun da hic birimiz sikayetci degiliz elhamdülillah halimizden

Kizlar kim ne kadar bekledi hamile kalmak icin neler yasadi bilmiyoruz hic birimiz.
Paylasmak isteyenler olursa diye bir sormak istedim.hem kafamiz dagilir hem sohbet etmis oluruz.
Hadi bakalm kimler nasil hamile kaldi?
Ne zamandir bekliyordu bu minik mucizesini ? Duydugunuzda esinize nasil haber verdiniz merak ediyorum

Ya dimiii, onlar herşeye değer Rabbime çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…