2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Şuan evde tekim eşime haber verdim bakalım öğlen gitmeyi dusunuyorum dua edin bana
Dualarim seninle canim ama stres yapma lütfen bende onceki hamileligimde kanamali gecirdim hep ama miyom yuzunden kaybettim kanama bebege bisey yapmiyor arkadasim 9 ay boyunca yasamis su anda kizi 1. Sinifa gidiyor sen uzulursen o da hisseder

Dualarim seninle canim ama stres yapma lütfen bende onceki hamileligimde kanamali gecirdim hep ama miyom yuzunden kaybettim kanama bebege bisey yapmiyor arkadasim 9 ay boyunca yasamis su anda kizi 1. Sinifa gidiyor sen uzulursen o da hisseder

İlkini kaybettim buda gidecek diye çok korkuyorum

Merhaba ilk kan değerin miydi bu? Bildiğim kadarıyla bu kadar yükseklikte kalp atışı bile duyuluyor. Bende pazartesi gidicem görmek için doktorum 1500 civarı olduğunda görünür dedi çünkü..
Yok canım ilk değerim 1200du öyle öğrendim kalp atışı demedi hiç doktor neden bakmadı acaba hadi inşallah görürsün sende sorunsuz bir şekilde

Can'ım mesajlarını yeni gördüm. Nedir bu aşırı olumsuz doktor tavırlarından çektiğimiz. Benim ilk randevumu hatırlıyorsun. Yok dış gebelik, yok düzensiz kese dedi moralimi bozdu. Ya bi tebrik et hamilesiniz de bir sorun varsa da anneyi üzmeyecek şekilde hazırla değil mi ama. Doktora gitmeye korkar olduk onların yüzünden. Ben de bekleyeceğim kalp atışını duymak için giderim herhalde.

Benım annemde normal dıyo ondada olmus ama bende dun cok az kahve leke gelmıstı ondan gıttım canım
Yaa kuzum nie gelmiski sadece ayaklarinin altina yastik koy yat bitek wc kalk okuduguma gore cogu kiside var lekelenme hepinize şifa diliyorum biran önce gecer inş ayaga cok kalkmayin progestani duzenli alin ins hic bisey olmaz dualarim sizinle <3

Aynen ya bnada yok dis gebelik dio diyorum kese var o belki kisttir dio bn adim kadar eminim onun kist olmadigindan ne diyecegini sasirdi en son kese duzensiz dedi moralimi altust edip gonderdi zaten doktora gitsende fazla bir sey yapamayiz diyolar o yuzden bir sure gitmeyi dusunmuyorum seninde boyle seyler yasadigini bildigim icin bir sorim dedim Allahim sonumuzu hayir etsin iyi niyetli insanlarla karsilastirsin

@ruzigarr canm ben daha kötü durumdaym saat beşten beri kanamam var kırmızı kahverengi karışık bi an geliyor çok kötüyüm sanırım ben bebeğimi kaybedicem
Allahim korusun bebegini canm dua et bol bol yat dinlen hemen umitsizlige kapilma bnm annem kardesime hamileyken adet oluyor gibi surekli kanamasi olmus ama kardesim saglikli sihhatli dogmus Allahim isterse saglikli sihhatli dogurursun
simdi kendini uzup bebegide olumsuz etkileme bol bol dua et Allaha sigin

Amin Can'ım.Sanırım özellikle bayan doktorlar bunu yapıyor neden bilmiyorum. Zaten kafaları dolu oluyor , tam bilgilendirme yapamıyorlar. Erkek doktorlar daha rahat oluyor.Aslında tam tersi olması gerekiyor ama erkek doktorların bizi daha iyi anladığını düşünüyorum.

Bn onu bildigimden bayana gitmiyorum zaten acilde bir erkek doktordu gencti yaninda 2-3 tane stajyer kiz ogrenci vardi onlara artistlik yapma derdindeydi biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…