2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar kim ne kadar bekledi hamile kalmak icin neler yasadi bilmiyoruz hic birimiz.
Paylasmak isteyenler olursa diye bir sormak istedim.hem kafamiz dagilir hem sohbet etmis oluruz.
Hadi bakalm kimler nasil hamile kaldi?
Ne zamandir bekliyordu bu minik mucizesini ? Duydugunuzda esinize nasil haber verdiniz merak ediyorum
14 aylık evliyim. 5 ay bekledik. 6 ayda Rabbim bahşetti çok şükür :KK68: şubat ayında psikolojik bi şekilde kendimi hamile gibi hissettim ilk ay çöktüm sonra hemen toparladım. 5 ay boyunca reglim yaklaşırken idrar testi yaptım , sonuç hep hüsran... Acaba sorun mu var deyip vajinal muayene oldum haziran da , herşey yolunda dedi dr sonra kuş gibi rahatladım. zaten 29 haziran da da gebe olduğumu öğrendim :KK68: eve giderken idrar testi aldım 2 tane . hemen yaptım 2.çizgi silikti hayal görüyorum sandım :KK23: eşime testin fotoğrafını attım direkt (işteydi akşamı bekleyemedim ) oysa hep sürpriz yapacağımı hayal ederdim ama öyle olmadı :) sonra ertesi gün hcg vermeye gittik, 551 çıktı ... böyle başladı gebelik sürecim :) Rabbim tamamına erdirir inşallah:KK68:

14 aylık evliyim. 5 ay bekledik. 6 ayda Rabbim bahşetti çok şükür :KK68: şubat ayında psikolojik bi şekilde kendimi hamile gibi hissettim ilk ay çöktüm sonra hemen toparladım. 5 ay boyunca reglim yaklaşırken idrar testi yaptım , sonuç hep hüsran... Acaba sorun mu var deyip vajinal muayene oldum haziran da , herşey yolunda dedi dr sonra kuş gibi rahatladım. zaten 29 haziran da da gebe olduğumu öğrendim :KK68: eve giderken idrar testi aldım 2 tane . hemen yaptım 2.çizgi silikti hayal görüyorum sandım :KK23: eşime testin fotoğrafını attım direkt (işteydi akşamı bekleyemedim ) oysa hep sürpriz yapacağımı hayal ederdim ama öyle olmadı :) sonra ertesi gün hcg vermeye gittik, 551 çıktı ... böyle başladı gebelik sürecim :) Rabbim tamamına erdirir inşallah:KK68:

Ben 4 yıllık evliyim. Geçtiğimiz ocakta, yani 3,5 yıllık evliyken korunmayı bıraktım nisanda hamile kalmışım. Mayısta kürtaj oldum. Şuan yine hamileyim Bu sefer Allah nasip eder inşallah hayırlı olsun hepimize:KK200:

Amin ne güzel kuzum Rabbim cok bekletmemis sizi maşallah :KK200:
Simdi sira bebisi saglikla kucagina almakta inşallah :emir_bebek:

Ben 4 yıllık evliyim. Geçtiğimiz ocakta, yani 3,5 yıllık evliyken korunmayı bıraktım nisanda hamile kalmışım. Mayısta kürtaj oldum. Şuan yine hamileyim Bu sefer Allah nasip eder inşallah hayırlı olsun hepimize:KK200:
Gözün aydın canm seninde Rabbim saglikla kucagina alacagin günleride göstersin insallah :anne:

Bu mide bulantilari biraz genetik sanirim benim anneminde hem erken baslamisti hemde cok siddetliydi.amaan hic sikayet etmiyorum Rabbme sükrediyorum hatta bu güzelligi bana yasattigi icin kac senedir ben bu günleri yasamayi bekliyorum varsin bebislerimiz iyi olsun da hic birimiz sikayetci degiliz elhamdülillah halimizden :KK200::emir_bebek:
Dr da soyledi bana heryerdede yaziyor mide bulantisi cocugun saglikli oldugunun gostergesiymis bulanmasindan mutlu ol canım :)

Aynen öyle yapmaya çalışıyorum bende. Evde kaldım iki gün ama evde daha stres oluyorum. Baktım hem işlerim yolunda gitmiyor stres oluyorum hem de evde tek başıma kuruntu yapıyorum. Geldim işe, fırsat buldukça uzanıyorum, patronun odasında koltukta oturup ayaklarımı uzatıp çalışıyorum. Teslim oldum Allahıma, ondan ne gelirse benim için en iyisidir deyip bekliyorum. Sadece zorlayan biraz azalıyor hah bitiyor galiba diyorum, pat ertesi sabah daha yoğun. Bu yordu beni. Yoksa iyiyim. Bir de bu ilaçtan mı hamilelikten mi bilmiyorum başım çok dönüyor.
Canim benim de oyle azaldi azaldi nokta gibi gelmeye baslamisti pat gece bi baktim bisiler akiyor. Bi gunluk ped kadar akti kesildi. Senin en fazla ne kadar geliyor? Benim bi on gun once de boyle gelip kesilmisti.

Dr da soyledi bana heryerdede yaziyor mide bulantisi cocugun saglikli oldugunun gostergesiymis bulanmasindan mutlu ol canım :)
Ya ben de bir kitapta okudum, kusmak iyidir çünkü yediğimiz besinlerde sürekli bakterilerle karşılaşıyoruz ve bebek bu konuda daha hassas, sürekli zararlı şeylerden bünyenizi temizlemiş oluyorsunuz diyordu. Artık nasıl teselli bilemedim :KK70: Bence kusmamak da iyi bebek beslenebiliyor, iyi yanından bakmak lazım her şeye :)

Amin ne güzel kuzum Rabbim cok bekletmemis sizi maşallah :KK200:
Simdi sira bebisi saglikla kucagina almakta inşallah :emir_bebek:
çok şükür canım , Rabbim beklyen,isteyen herkese nasip etsin.

senin hikayen nasıl.

herşey nasip... Sağlıcakla kucağına almanı dilerim :KK68:

Kizlar kim ne kadar bekledi hamile kalmak icin neler yasadi bilmiyoruz hic birimiz.
Paylasmak isteyenler olursa diye bir sormak istedim.hem kafamiz dagilir hem sohbet etmis oluruz.
Hadi bakalm kimler nasil hamile kaldi?
Ne zamandir bekliyordu bu minik mucizesini ? Duydugunuzda esinize nasil haber verdiniz merak ediyorum
Benimki destan olur kuzum yaa yaz yaz bitmez :) 3 yilda 4. Hamileligim 1 oglum var 20 aylik sukurler olsun o benim herseyimmmm ben asiri dogurganim spiralle bile hamile kaldim bu hamileligimde takvim yontemiyle oldu yumurtlama gunu olmadi ablaminda benim aksime cocugu olmuyor cok uzuluyorum ona :KK43: hamile kaldigimi ogrendigimde ilk aklima o geliyor ogrenince burkulurmu die benim hepsinde testi esim aldi en son bunda sabah 5 te yaptim testi gittim yanina kalk kalk hamileyim dedim nasi gülümsedi unutamiyorum ruyasinda bebek goruyomus zaten :KK70:

Ben de 2 aylık evliyim henüz :) Çocuk düşünmüyorduk biz daha, ama oluverdi valla hiç aklım ermedi bile. Aşırı erken bi zamanda gariplik olduğunu hissettim, sürekli uyuyordum, karnımda aynı noktada bi batma vardı pıt pıt pıt sinyal gibi. Adetime 9 gün kala test yaptım silik çizgi vardı, 3 test yaptım hepsinde var, şokla eşimi aradım zaten. Sonra hemen kan vermeye gittim, hastanede şoka girmiş bi şekilde ağlaya ağlaya oturdum öylece eşimi bekledim. Geldi sarıldık biraz duygu patlaması yaşadık şaşkın şaşkın bakıştık kaldık :)

Dualarımız seninle canım, biliyorum çok zor ama lütfen negatif düşünmemeye çalış. Stres çok zararlı. Sakin ol, allaha güven. Her şeyin hayırlısını dile..

Ediyorum kızlar bol bol dua ediyorum... :KK43:

Allahim korusun bebegini canm dua et bol bol yat dinlen hemen umitsizlige kapilma bnm annem kardesime hamileyken adet oluyor gibi surekli kanamasi olmus ama kardesim saglikli sihhatli dogmus Allahim isterse saglikli sihhatli dogurursun
simdi kendini uzup bebegide olumsuz etkileme bol bol dua et Allaha sigin

İlk başta kesilmişti şimdi tekrardan böyle başlaması beni çok kötü yapti

Ben de 2 aylık evliyim henüz :) Çocuk düşünmüyorduk biz daha, ama oluverdi valla hiç aklım ermedi bile. Aşırı erken bi zamanda gariplik olduğunu hissettim, sürekli uyuyordum, karnımda aynı noktada bi batma vardı pıt pıt pıt sinyal gibi. Adetime 9 gün kala test yaptım silik çizgi vardı, 3 test yaptım hepsinde var, şokla eşimi aradım zaten. Sonra hemen kan vermeye gittim, hastanede şoka girmiş bi şekilde ağlaya ağlaya oturdum öylece eşimi bekledim. Geldi sarıldık biraz duygu patlaması yaşadık şaşkın şaşkın bakıştık kaldık :)
:KK68::KK68::KK68: böyle yapa yapa okudum mesajını . Sağlıcakla kucağınıza almanı dilerim canım

X