2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Okudum canim Allah kabul etsin. Bendede ayni durum oldu kese de bebekte iyi ama lekelenmem oldu. Benim ile asiri degildi ama korktuk yinede.. progestan cevap verir insalla
Evt progestan verdi. Benmki tüp bebekte 2 embriyo transfer etmişlerdi bi tanesi dökülüyo olabilr ama riskli bi durum diğeri içinde,, Rabbim bize bağışlasın bebeklerimizi:anne:

Kızlar devletin aciline kanamayla gidince bakıyorlarmi ultrasonla
Ben balıkesir deyim buradaki devlet hastanesinde acil de kadın doğum ayrı var ve bakıyorlar...
İnşallah iyi bir doktor gelir de önemsememezlik yapmazlar doktorların öyle tavırlarına sinir oluyorum.
Onlar için sıradan olan bu olay bizim için hayati önem taşıyor...

Ben balıkesir deyim buradaki devlet hastanesinde acil de kadın doğum ayrı var ve bakıyorlar...
İnşallah iyi bir doktor gelir de önemsememezlik yapmazlar doktorların öyle tavırlarına sinir oluyorum.
Onlar için sıradan olan bu olay bizim için hayati önem taşıyor...

Kesilen kanama kahverengi şekilde tekrardan başladı çok kötüyüm sabah acile gitmeyi düşünüyorum

Merhaba tekrardan arkadaşlar,
Bende bugün doktora gittim beta hcg 316 çıktı daha çok yeni gözükmez dedi.haftaya pazartesi çağırdı.
Bu 1 hafta heyecandan Nasıl geçer bilmem
Bir de sabah bulantılarım başladı bu sabah, sanırım minnak ben burdayım diye kendini belli ediyor :))

Kızlar kanamam oldu adet kanaması gibi 4 5 damla kan geldi o kadar üzgünüm ki ne olır bana da dua edin. Kesilmişti halbuki bilmiyorum niye böyle korkuyorum :KK43:

Kızlar kanamam oldu adet kanaması gibi 4 5 damla kan geldi o kadar üzgünüm ki ne olır bana da dua edin. Kesilmişti halbuki bilmiyorum niye böyle korkuyorum :KK43:
Cnm noldu devam ediyor mu kanaman insallah bebeklerimiz bizi birakmazlar ne kadar cok kanamasi olan var ya Allaahim bize bagislasin evlatlarimizi :dua:

Kullanıyorum canm kesilmişti tamamen dün geldi çok korkuyorum bebeğime birşey oldu diye

Günaydın.
Kızlar içlerinin ferah tutun lütfen. Sıkıntı stres bebekleri daha da etkiler. Doktora gidin, dua edin, dinlenerek bekleyin. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Ben de bu sabah bulantımız uyandım içimde tedirginlik oluştu niye bulanmıyor diye. Biz niye hep kötüyü düşünüyoruz acaba? Akşamüzeri kontrolüm var. İnşallah duyarım kalp atışını.

arkadaşlar hamilelik diyetiniz nasıl nasıl besleniyorsunuz?
tuz un şeker varmi..
protein agirlikli beslenen varmi?

ben biraz kilolu olduğum için doktorum bana diyetisyene yöneldi...
9 ay boyunda 9 kilo almasi gerektiği söledi.
tuz un şeker yok
bide kansizim.. hergün çay yerinde pekmez çayı içiyorum. (bi tatli kaşığı pekmezle)
bide yumurta... hergün ...yogurt süt ayran...
haftada bi kere izgara balık.. köfte tavuk...
doktor bana kan hapi vercekti nerde iki tane folik asit vermişş.. ee ikisi farkli folik asit kullansam agir gelmez mi ben korkuyorum. o yüzden tek kullaniyorum. çünkü agir geliyor tekrar doktora danişcam.

Günaydın.
Kızlar içlerinin ferah tutun lütfen. Sıkıntı stres bebekleri daha da etkiler. Doktora gidin, dua edin, dinlenerek bekleyin. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Ben de bu sabah bulantımız uyandım içimde tedirginlik oluştu niye bulanmıyor diye. Biz niye hep kötüyü düşünüyoruz acaba? Akşamüzeri kontrolüm var. İnşallah duyarım kalp atışını.
amin inşallah ben stres yapmamaya çalışıyorum çok şükür rahat sakin... dua ediyorum rabbime..
sende inş bebişini görürsün kalp atişini duyarsin..:)

profil resmi kaldir lütfen nazar degmesin..:KK43:
rabbim kucaginiza almaya nasip etsin bebeklerimiz bizi birakmasin anneye tutunsun... inş amin....:dua:

X