2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar ramazan öncesi bogazım agırmıstı ve doktora gıdıp antıbıyotık kullanmadan gecmemişti şimdi aynı bölge tekrar şişti ilacsız gecmezse antibiyotık kullanırsam zararı olurmu diye dusunmeye basladım :KK43:

Doktor daha iyi bilir diye düşünüyorum istersen bi görün. Çünkü enfeksiyon varsa o daha zararlı diyorlar bi de ateş yapıyosa daha kötü. Benim 4. Haftamda çok kötü şilti boğazlarım doktor antibiyotik verdi kadın doğumcu mecbur kullandım istemeye istemeye. Ama ben çok kötüydüm. Ateşim falan yüksekti. Senin o kdar kötü değilse idare edebilirsen iyi tabii..

İdarecilik zor tabii ama ama okulun yoğun değilse avantajları da olabilir
1200 ogrencimiz var cok yogun bir okul. İsten korkmuyorum sabah erken gelip aksam mesai bitene kadar okulda bekliyoruz. Evimize ailemize ayiracak vaktimiz kalmiyor. Esim benden cok calistigi icin sorun etmiyor ama bu kadar yogun tempo bebise haksizlik olabilir.

Mide bulantisindan dolayi doktorum bugun zencefil cayi tuketebilirsin dedi bana. Tabi cok az koymak lazim bitkilerin adet sokturucu ozelligi olabiliyo cunku. Bide zencefilli seker aldim marketten o da midemi yatistirdi biraz

1200 ogrencimiz var cok yogun bir okul. İsten korkmuyorum sabah erken gelip aksam mesai bitene kadar okulda bekliyoruz. Evimize ailemize ayiracak vaktimiz kalmiyor. Esim benden cok calistigi icin sorun etmiyor ama bu kadar yogun tempo bebise haksizlik olabilir.

Büyükmüş okulunıuz. Dediğin gibi mesele çocuk. Hamilelik döneminde insan dinlenmeye ihtiyaç duyuyor hep yatasım car mesela benim. Ama idareciyken zor bunlar. Öğretmen işi bitince gidiyor ama idareci için sıkıntı.

Büyükmüş okulunıuz. Dediğin gibi mesele çocuk. Hamilelik döneminde insan dinlenmeye ihtiyaç duyuyor hep yatasım car mesela benim. Ama idareciyken zor bunlar. Öğretmen işi bitince gidiyor ama idareci için sıkıntı.
Simdi teog basvurulari var mesela. Bir yandan iyi oluyor kendimi dinlemeye firsatim kalmiyor ama eve geldigimde ne yemek ne baska birseye halim kalmiyor ben yinede doguma kadar yani ilk donem devam etmeyi dusunuyorum ikinci donem izinleri kullanip yazada istifa edecegim yada odama bir besik alacagim :)

Simdi teog basvurulari var mesela. Bir yandan iyi oluyor kendimi dinlemeye firsatim kalmiyor ama eve geldigimde ne yemek ne baska birseye halim kalmiyor ben yinede doguma kadar yani ilk donem devam etmeyi dusunuyorum ikinci donem izinleri kullanip yazada istifa edecegim yada odama bir besik alacagim :)

Maşallah çalışkansın ben öğretmenlik saatlerini bile çekemiyorken sen o saatlerce çalışmaya iyi diyorsun. Ben de eve çok geç geliyorum öğlenciyim. Eve geldiğinde bi de iş güç yemeği var. Allah kolaylık versin hepimize kadın olmak zor valla..

Maşallah çalışkansın ben öğretmenlik saatlerini bile çekemiyorken sen o saatlerce çalışmaya iyi diyorsun. Ben de eve çok geç geliyorum öğlenciyim. Eve geldiğinde bi de iş güç yemeği var. Allah kolaylık versin hepimize kadın olmak zor valla..
Amin canim kadin olmak zor birde "anne" olacagiz :KK200::nazar:

Doktor daha iyi bilir diye düşünüyorum istersen bi görün. Çünkü enfeksiyon varsa o daha zararlı diyorlar bi de ateş yapıyosa daha kötü. Benim 4. Haftamda çok kötü şilti boğazlarım doktor antibiyotik verdi kadın doğumcu mecbur kullandım istemeye istemeye. Ama ben çok kötüydüm. Ateşim falan yüksekti. Senin o kdar kötü değilse idare edebilirsen iyi tabii..
Yok canım bende ates olmuyo hıc vucudumda bıse olmuyo ama konusamayacak kadar kotu oluyorum agzım hıc acılmıyo

Yok canım bende ates olmuyo hıc vucudumda bıse olmuyo ama konusamayacak kadar kotu oluyorum agzım hıc acılmıyo
Canım o zaman idare et bence çünkü ilk 3 ay antibiyotik tavsiye edilmiyor. Yine de doktorun bilir ama. Geçmiş olsun bu arada çok zor biliyorum boğazı nasıl acıyor insanın yutkununca bile.

Bende tayin isteyecegim bakalim kacinci sinif verecek buradaki okulum 1. Sinif verirse durumumu soylerim ilk donem calisip sonra birakmak istemem kotu olur cocuklar icin baska sinif verirlerse hamileyim demem heralde..Her turlu haftada 30 saat dersim var sadece ingilizceye brans öğretmeni giriyor 4lerde de din dersine cok yogun oluyor gerçekten okul zamanı

Selaam kizlarr artik eve geldimmm..

Bugun yattigim hastanede doçent muayene etti sikinti olmadığıni soyledi taburcu etti. Cikinca kendi doktoruma gittik hemen hem tahlil sonuclarimda vardi. Onada gösterdik hersry yolunda olmasi gerektigi gbi dedi cok sukur... kalp atisini dinledik yine :) nasi guzel bi duygu.

Dinlemeyi gecinde resmen belli cocugun onunde sisip iniyo ya Allahim nası yaratiyor. Demekki gebelik programlarindaki resimler dogruymus.

6 haftalik dedi 6 7 mm dedi sanirim zaten 6+5 im... Koyu kahveye dondu akintimda cok az zaten.. o da bitene kadar yat sonra gunluk yasamina geri don dedi..

X