2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Merhaba hanımlar Allah nasip ederse ben de Mart annesi olacağım 6+6 yiz bugun aynı zamanda 2015 ekim annesiyim 10 aylık kızım var biraz şaşkın biraz tedirgin ama çok mutluyum Allah hepimize sağlıkla kucagimiza almayi nasip etsin inşallah
bende ekim annesi olacaktim ahh ah..:KK43:
oğlum kızınla yaşit olacakti..
maalesef agustosta kaybettim biricik kuzumu...
rabbim kucagimiza almaya nasip etsin inşallah.

Dikkat etmeyi ben de çok istiyorum, bu kusmalar başlamadan önce beyaz ekmeği falan hep çıkarmıştım hayatımdan mesela. Zaten şeker de tüketmiyorum ama işte yiyebildiğim şeyler o kadar nadir ki, artık aç kalmamak adına sadece yiyebiliyorum yoksa mide hep boş :KK43:
herşeyi ye .. bebeginiz aç birakmamalisin.
benimde midem bulaniyor ama kusmamak için zor tutuyorum. yediklerimi çikarmamaya çalışıyorum çikarinca bebegim aç diye çok üzülüyorum ya:KK43:

herşeyi ye .. bebeginiz aç birakmamalisin.
benimde midem bulaniyor ama kusmamak için zor tutuyorum. yediklerimi çikarmamaya çalışıyorum çikarinca bebegim aç diye çok üzülüyorum ya:KK43:
Ah keşke, ben de çok üzülüyorum ama durmuyo işte yemeğin kokusunu duyduğum an yiyemiyorum lavoboda buluyorum kendimi. Çok istiyorum mesela bi yemek çekti canım, tam yiycem yerken midemi bulandırıyo. Kaç gün ağladım artık açlıktan sinir bozukluğundan..

Ah keşke, ben de çok üzülüyorum ama durmuyo işte yemeğin kokusunu duyduğum an yiyemiyorum lavoboda buluyorum kendimi. Çok istiyorum mesela bi yemek çekti canım, tam yiycem yerken midemi bulandırıyo. Kaç gün ağladım artık açlıktan sinir bozukluğundan..
bebegin için savaş canim benim ya.:KK43:
bende senin gibiydim.. ama dedim ki boyle olmuycak yemeliyim dedim..
yedikçe yedim .. kusmamaya çalış kusunca bebek beslenemez ya:KK43:((

Kızlar midem dunden beri iyi bugun doktora kalp atısını duymak için gidicem acaba bi sorun olabilir mi ya mide bulantım durdugu içinde korkuyorum dun aksam ilk defa dondurmada yıyebildim

Yanınca tatlı, bulanınca tuzlu daha iyi gelıyor:)
Ciddimi tatliyi hiç duymadım deneyeyim o zaman çok teşekkürler. Birde limona tuz ekip yesem dursam. Hamilelikten önce yemezdim hamile olunca canım cekiyo hep. İlk hamileliligimdede öyle olmustu

Bende oyleyim akşamları asla erken yatmayan ben erkenden uyur oldum. Şişkinlik var benimde :KK43:
Evet bütün gün böyle olunca yatıp uyumak geliyor içimden şişkinlik agri bile yaptı muz yiyorom dünden beri tatlı iyiymis yanmaya zaten ben de gastrit vardı iyice costu

bende ekim annesi olacaktim ahh ah..:KK43:
oğlum kızınla yaşit olacakti..
maalesef agustosta kaybettim biricik kuzumu...
rabbim kucagimiza almaya nasip etsin inşallah.
Seni en iyi ben anlarım canım çünkü aynı şeyleri bende yaşadım :KK43: ama yerine gelen teselli oluyo buna emin ol :) bu evladını sağlıkla kucakla insallah

Günaydınn. Ben de geldim. 7+4 günlük hamileyim.Şimdilik Mart annesi olacağım çıkıyor ultrasonda ama yaşayıp göreceğiz :KK66: Şubat olabilir..

X