2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Günaydın bugün bulantı vs hiç bir belirti olmayınca evham yapmaya başladım yalnuz değilim demek çok sevindim. Cuma kalp atışlarını duyarız inşallah. Hayırlı habwr alalım hepimşz
var öyle bulantısı olmayan ya da 7 -8 haftadan sonra başlayan :)

bende çok evham yapıyorum, yarın sabahı iple çkiyorum.

inş.cuma da çabucak gelir sende duyarsın pıtpıtları :)

Günaydın bugün bulantı vs hiç bir belirti olmayınca evham yapmaya başladım yalnuz değilim demek çok sevindim. Cuma kalp atışlarını duyarız inşallah. Hayırlı habwr alalım hepimşz

Ben de cuma kalp atışları için gidicem çok heyecanlıyım inşallah güzel haberler alırız. Bi de benim kanama alanım vardı. Kanamam kesildi ama yine de merak ediyorum.

Kizlar bi doktorun istedigi testleri hastanede hangi bölümde yaptiriyorsunuz benm doktor özel.kagida yazdi ne istedigini.
Hastanede yaptr demisti ama hangi bölüm de yapablrm diye sormayi unuttum ya

Kizlar bugun doktora gittik keseyi gorduk cok sukur doktora lekelenmem devam ediyor dedim normal yerlesme kanamasi olabilir dedi 2 hafta sonra gel dedi kalp atisi icin
4 hafta 5 gunlukmus
Can'ım ben de gördüm bugün keseyi. Karından görülmedi. Vajinal ultrasonla görüldü. 8.3 mm kese. Haftasına göre uyumlu ama kese de bir düzensizlik var gibi dedi. Progestan ve decavit verdi. 10 gün sonra tekrar gideceğim. Biraz tedirgin oldum ben

Kizlar bi doktorun istedigi testleri hastanede hangi bölümde yaptiriyorsunuz benm doktor özel.kagida yazdi ne istedigini.
Hastanede yaptr demisti ama hangi bölüm de yapablrm diye sormayi unuttum ya
Kadin dogum cnm. Ben de aldim randevu yarina ozelde cok pahali.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…