2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Merhaba, ben de kismetse mart annesi olacağim. Sormak istediğim bir şey var; gitiğiniz hastane ve doktor isimlerini paylaşabilir misiniz? Özellikle avrupa yakasi sariyer yakinlarinda bulmak çok zor.
Teşekkür ederim

benimki niye düşük acaba? Adet döngün kaç gün bi de ne kadar sürüyor adetin benim döngüm 28 30 gün adetim de 7 gün sürüyor
Canım benim adetim 30-32 gibi sürüyor. Ben aşılama olduğum için doktor Sata bakmıyacaz dedi.Ben ilk pazartesi yaptırmıstım 204.33 çıkmıştı. 2 gün sonra 417 oldu. Seninde 2 günde 2 katına çıkmıştır yani bugün 400leri geçmiştir.

Merhaba, ben de kismetse mart annesi olacağim. Sormak istediğim bir şey var; gitiğiniz hastane ve doktor isimlerini paylaşabilir misiniz? Özellikle avrupa yakasi sariyer yakinlarinda bulmak çok zor.
Teşekkür ederim

Sarıyer tarafı değil ama ben nisa hastanesine gidiyorum yenibosnada memnunum da. Hayırlı olsun bu arada tebrik ederim

Kizlar kusmaktan ve bulantidan ölüyorum.
ne yesem cikariyorum..ama bu durum tam 4. Ayda bicak gibi kesiliyoo daha cok varr yanii

Kizlar ne olur bana dua edin allah bebeğimi bana bağışlasın kanamam dungece su gibiydi sanki şimdi biraz azaldı korkudan lavaboya gidemiyorum bi doktor kurtas olman lazim dedi kendi doktorum bekle dedi ama hala kalp atisi yok yine bebegimi kaybetmek istemiyorum ne olur allahım bebeğim benimle kalsin

Normal 5+5 te kalp atışı duyulmaz genelde....kanama bölgesini çok sıkıntı etme kalp atışlarını bekle....

Canim sakin ol ne kanamalarla doguran var. Tam olarak kac arti kactasin?

Gunaydin herkese.
Bugun forumumuzda mutsuz haberler okuyorum
Ya arkadaslar hemen hepimizde kanama var neden boyle oluyor. Kanama bisi diil de kaybetme korkusu mahvediyor insani. Hepimiz icin yatip dua etmekten baska elimizden bir sey gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…