2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Vajinal yolla progestan kullananlar ne kadar kalkmadan yatiyorsunuz? Gece sorun olmuyor da gunduz tuvalete sikisiyorum. Kalkmak zorunda kaliyorum

Su anda evdeyim doktor seni yatiramam dedi kan sulandirici ilaç kullanıyorum diye suan da 6+3 alttan muayene edince küçük bi tomurcuk var dedi ama kalp atisi yok dedi
Anladim canim. Sen yine de dinlenmene bak ve sakin kalmaya calis canim. Biliyorum ben de yasiyorum cok zor ama ne kadar dovunsek de her sey olacagina variyor. Hep kizimla avutuyorum kendimk ben.

Kızlar ne gibi belirtileriniz var, benim goguslerim şiş kasıklarımda ara ara agrılar oluyor, peki ya sizde? Bulantı falan varmi? Yoksa daha erkenmi?

Benim ilk öğrendiğimde kasıklarda ağrı göğüslerde hassasiyet vardı ama artık aşırı koku hassasiyeti ve bulantılar var. 1 haftadır böyle doğru düzgün beslenemiyorum her yemekten nefret ediyorum.

Benimde göğüslerim sisti ve ara ara kasık ağırısı war ondan süphelenip trst yaptm zaten kan testi yaptırdınz mı

Günaydın kızlar ben size bişey sorcam brlkide daha çok erken olduğu içindir benim hiç bir belirtim yok tek yerleşme kanamasi oldu lekeli ve gecti.ve göğüslerim arada sızlıyor ve ama çok uykum geliyor mesala 7 saat gunde uyurdum şimdi ise 8 9 saate çıktı daha 4 hafta ve 4 günlük erken hamilelik testinden öğrendim. Daha belirtiler başlar herhalde demi? Ha arada rahimde iğne batmalari oluyor birde

Günaydın kızlar
İse geldim maalesef.
Hamile halime bakmadilar 2 gündür canım çıktı ya. Dünde is yerindeki bayanlarla atıştık. Off. Canım sıkkın. EşiM bu son olaylar nedeniyle il dışı göreve gitti. Tek başıma kalıyorum artık. Ne zaman geleceği belli değil.
Bidaha selam vermicem işyerinde kimseye.
Tek tesellim çok şükür bebekte sıkıntı yok annem ise gidip geliyor benimle

Kızlar ne gibi belirtileriniz var, benim goguslerim şiş kasıklarımda ara ara agrılar oluyor, peki ya sizde? Bulantı falan varmi? Yoksa daha erkenmi?

Benim de göğüs hassasiyetim var bi de arada kasık ağrısı geliyo 2 3 saniye hemen geçiyor. Bi de bazen midem de yanma oluyor. Bulanti için erken 6 7 8 . Haftalarda başlıyor.

Normal canım hepsi.
Aynı bende de var

Su anda evdeyim doktor seni yatiramam dedi kan sulandirici ilaç kullanıyorum diye suan da 6+3 alttan muayene edince küçük bi tomurcuk var dedi ama kalp atisi yok dedi
Allahım bebeğini sana bağışlasın inşallah ben dua ederim sanada hepinizede inşallah allahim bebeğini sana bağışlasın bendede ilk bebeğimi kaybettim bebeğim gelişmemiş kurtaj oldum 3 ay sonra şimdi yine hamileyim. Bendede hep bir endişe ama ilkini gibi olcagini dusunmek iatemiyorum banada dua edin lutfen bebegime bubsefer kavusayim sağlıklı bir şekilde dunyaya gelsin istiyorum allahim yardim etsin hepimize

Bende ilk bebegimi kaybettim düşük oldu. Insallah bebislerimiz sağlıklı bi şekilde doğar inşallah Rabbımin izniyle

Hepinize çok tskler kizlar ben hepimiz için dua ediyorum sizde bana edin iki bebegimi kaybettim bunuda kaybetmek istemiyorum

Ben ilk ikisini kaybettim. Ne demek oldugunu cok iyi biliyorum. Insallah bunu kucagimiza aliriz. Hep birlikte dua edelim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…