2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kaynanamda kalicam sanirim zaten bırakmiyorlar canim ooy hic boyle tahmin etmezdim gecirecegimi
Dün kı korkudan zannettımkı kanama olurum hala etkısındeyım bızım buralar cok sıkıntılıydı carışmalar yoğundu dün bışey olmadıysa allahı n ıznıyle daha bışey olmaz dıyorum

Gözün aydın canım. Satımız aynı çarşamba benimde 417 idi. Bu çarşamba da ultrason için gideceğim.
benimki niye düşük acaba? Adet döngün kaç gün bi de ne kadar sürüyor adetin benim döngüm 28 30 gün adetim de 7 gün sürüyor

Kızlar çok kanamam var bana dua edin doktora gittim kese bozulmuş dedi bebegi göremedi sadece kese var dedi

Arkadaşlar şimdi netten okudum gebelikte faydalı meyveler.çoğu meyve faydali ama en çok dikkatimi çekenler elma bebeğin bağışıklık sistemini guclendiriyomus armut folik asit yönünden zengin ilk üç ay tüketilmelidir. Birde diyorki karpuz ve muz özellikle karpuz mide bulantısına iyi gelir.Muzu da hergün bir adet yemeliymis.İlginizi çeker diye düşündüm. Özellikle mide bulantısı için

Sagol verdigin bilgiler icin arkadasim bende muz bebege kilo aldırır diye okumuştum

Bende dun korktum ve cok sıkıldım bebegime sebep olacaklardi belkide pis hainler

Doktor sebebini anlamadığım bir şekilde muz,karpuz ve dondurma yeme dedi. Söylediğim herkese garip geldi ben de sormayı unuttum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…