2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar bulantınız var mı olanlar ilaç kullanıyor musunuz?
Bulantıdan mahvoldum çok çıkaramıyorum ama sürekli öğürtü bulantı

Kızlar bulantınız var mı olanlar ilaç kullanıyor musunuz?
Bulantıdan mahvoldum çok çıkaramıyorum ama sürekli öğürtü bulantı
Bulantım çok özellikle sabahları. Bu gün ilk defa yemek yedikten sonra çıkardım. Bana ilaç içme çıkar tekrar ye dedi dr gereksiz ilaca çok karşı..

Bana da bi Dramamin tablet sabah akşam alBilirsin dedi Eczaneye gittim reçetesiz satılmıyormuş...
Demek ki ciddi bir ilaç diye düşündüm ve vazgeçtim içmekten ama miğdemdekiler sanki horon tepiyor

Ne zaman başladı iştahsızlık canm?? Ben aksine sürekli acıkıyorm dün gece canm etli güveç istedi sabah uyanınca pişirdm yedim. Endişelendiriyor bu durum beni neden midem bulanmadı
Endişelecek bir şey yok canım ya. Benim ilk kızımda hiç bulantım olmamıştı ama bu gebeliğimde acayip bulantım oldu...anlayacağın bulantı olmayabilirde... :))

Bana da bi Dramamin tablet sabah akşam alBilirsin dedi Eczaneye gittim reçetesiz satılmıyormuş...
Demek ki ciddi bir ilaç diye düşündüm ve vazgeçtim içmekten ama miğdemdekiler sanki horon tepiyor
Doktorum banada aynı ilacı verdi.bende içmiyorum...

Kizlar burdab9 haftalik bi kadin var ağrıdan kivraniyo kanamasi cok siddetli hatta parca geliyormuş gozetim altinda tutuyorlar bugun kesildi agrisi kanaması azaldi ona bile yapacak birsey varsa biz korkmayalm yavrularimizi strese sokmayalim

Ay rabbim acil şifa versin sanada onada canm

Arkadaslar mide bulantisi ilaclarinin bebege zarari olabiliyormus mumkun oldugu takdirde kullanmamaya calisin derim doktorlar yonlendirir ama bnm bi arkadasima bebege zarar verir die doktoru tavsiye etmemis

Endişelecek bir şey yok canım ya. Benim ilk kızımda hiç bulantım olmamıştı ama bu gebeliğimde acayip bulantım oldu...anlayacağın bulantı olmayabilirde... :))
Gebelikten gebeliğe farkediyor demek kii Benm göğüs hassasiyetim arttı bugünlerde bide sürekli acıkıyorm başkada bi belrtim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…