2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canım arkadaş kese boyu olarak düşünmüş de 7mm keseye 6 küsür haftalık çıkmaz diye düşündüm o yüzden dedim bebeğin ölçüsüdür diye ki crl baş popo arası mesafeymiş yani bebeği o kadar oluyor o zaman.

evet seninde hızlı artmıştı hatırladığım kadarıyla :) evet tek kese var bende de.
dr. şüphelense derdi bencede . hiç bişey demedi. 2 nokta gördük diye hevesleniyorum işte

bu arada hep kız diye hayal ediyorum. erkek olursa bana büyük şok

Kızlar 5 haftalık hamileyim rahim kalınlığı 8 mm daha onceki gebeligimde 11 falandı ama dr. Bisey demedi ilac falanda vermedi sizce normal mi başka dr. Falan gitsem mi ?

Mide bulantisi benim butun hayatimi etkiliyor istedigim hicbiseyi yapamiyorum geniz akintisi ve balgam gibi sikayetleri olan var mi? Benim midemi iyice bulandiriyo bu durum ve cikariyorum

Fotoğrafı yüklemeyi başaramadım bir türlü :) bende de iki nokta görünüyor. Biri yolk diğeri de bebek dedi doktorum. Hatta üstte bak buraya tutunup büyüyecek diye de gösterdi. Sizin de öyledir muhtemelen :) ultrason görüntüsünü yüklemeyi başarabilirsem karşılaştırırız.

EVet arkadaşlar yazdı bilmediğimiz için herşeye yoruyoruz işte :) tamam karşılaştıralım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…