2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Şimdi çıktım bebegim de birşey yok çok şükür ama dedi sanki ikizmis bu.diğeri gelişmemiş hafif hafif leke ondan geliyormuş gibi geldi bana dedi.bebegimin ultrason ciktisini da verdi 5 hafta 4 gunlukmus tabi küçük dedi kalp atışı ondan yok dedi haftaya yine gideceğim kismetse.

Canim hadi gozun aydin kotu birsey yokmus cok ikiz mi dedi doktor klomen ikiz ihtimalini arttiriyor valla hadi bakalim bana ne diyecek doktor cok merak ediyorum... kizlar ben testlerime kurus odemedm muayene olunca kan tahlillerine ucret alinmiyormus sizin testlerin icerigi farkli mi acaba????

Kizlar sagolun inanin cok mutluyum. Minnakim 6mm olmus:) vajinal bakmadi ama haftaya duyalim dedi. Kanama alani cok ufalmis ama yatlama devam tamamen kaybolmasi lazim dedi. Risk hala devam etse de hersey iyiye gitmis cok sukur

Allahim sana sukurler olsun:)
Minik mercimegimi gorsuk karindan bakarak cok sukur. Kalp atislari da olusmus. Kizlar nasil gittim bugun sormayin hala mideme kramplar giriyor heyecandan:)
Çok sevindim canım gözün aydın bizde bir duysaydık kalp atışlarını

İUOTE="ruzigarr, post: 47270515, member: 329733"]Allahim sana sukurler olsun:)
Minik mercimegimi gorsuk karindan bakarak cok sukur. Kalp atislari da olusmus. Kizlar nasil gittim bugun sormayin hala mideme kramplar giriyor heyecandan:)[/QUOTE]
Oh beee kendim gormus kadar sevindim gözün aydın canım :KK9:

evet seninde hızlı artmıştı hatırladığım kadarıyla :) evet tek kese var bende de.
dr. şüphelense derdi bencede . hiç bişey demedi. 2 nokta gördük diye hevesleniyorum işte :KK70:

bu arada hep kız diye hayal ediyorum. erkek olursa bana büyük şok :KK70:
Ya ben dee :KK70:
Mide bulantisi benim butun hayatimi etkiliyor istedigim hicbiseyi yapamiyorum :KK43: geniz akintisi ve balgam gibi sikayetleri olan var mi? Benim midemi iyice bulandiriyo bu durum ve cikariyorum
Aynı durumdayım ne yazık ki açlıktan susuzluktan ağlıyorum artık :KK43:
Allahim sana sukurler olsun:)
Minik mercimegimi gorsuk karindan bakarak cok sukur. Kalp atislari da olusmus. Kizlar nasil gittim bugun sormayin hala mideme kramplar giriyor heyecandan:)
Yaa demedim mi sana nasıl da stres yaptın. Erkendi işte çok normaldi, çok şükür gözün aydıın, darısı gelecek krizleri atlatmana :KK70:

Ya ben dee :KK70:

Aynı durumdayım ne yazık ki açlıktan susuzluktan ağlıyorum artık :KK43:

Yaa demedim mi sana nasıl da stres yaptın. Erkendi işte çok normaldi, çok şükür gözün aydıın, darısı gelecek krizleri atlatmana :KK70:
Iste benim kanama alani var biliyorsun onun tamamen gecmesi lazim. Beni dr haftaya tekrar cagirdi.

G

5. Hafta benim de genital bölgem, hatta tam giriş yeri kasılıyodu. Doktor çok iyi kaslar çalışıyo dedi. 2-3 saniyelik de kasık kramplarım oluodu. Normal dedi. Sistem calısıo demek ki dedi. Zaten o ağrılar geçti bende. Hamile gibi değilim hiç. Dün kalbini duymasam kendimden şüphe edecektim.
Mıde bulantın varmı Can'ım benım de yok daha kalp atışı ıcın doktora gıtmedım sımdı strese gırdım acaba Bebek ıyı mı herkezın mıdesı bulanıyo benım Nıye bulanmıyo dıye bebegı görene kadar rahat yok

X