2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar Günaydın
Bugün çok mutluyum. Sabah işe gelmeden önce doktora uğradım. Ötekine tam guvenemedim. O yüzden buna uğradım.
Bilin ne oldu :)
5+3 teyim adet tarihine göre.
Ama bebek 5+1 görünüyor dedi.
Kesenin içinde bebeği gördük doktorla
Normalde bebek gorulmez ama seninki gorunuyor dedi :)
Eşim kızdıgi için ben tek gittim :)
Geriye bi tek kalp atışı kaldı. Onu da 10 gün sonra duyarız dedi.
Kan ve idrar tahlili verdim yine. Öğleye doğru sonuçları almaya giderim :)
Kesemde 6.5 mm idi 1 cm olmuş

Son düzenleme:
Kızlar günaydın. Dr. kese boyunu falan söylemedi. Ultr.görüntüsünde yazıyor mu bilemedim, anlayan varsa yorumlayabilir mi?

Bence ii bişy mide bulantısı hamile olduğunu hissediyosn falan.. Hem fazla kilo da almazsn ben böyle devam ederse fill olucam
Deme öyle inan çok kötü Ne su ne kuru ekmek hiçbir şey durmuyor midemde, bu gidişle hastaneye yatıcam Yemek yemek büyük nimet
Zaten zayıfım :) keske yesem calıstıgım için zor oluyo bıraz olsun annemler dıyoki bebek canlanınca mide bulanır :)
Evet doktor bana da dedi onu, kalbi atmaya başlamış o yüzden şiddetlenmiş dedi.
Kızlar günaydın. Dr. kese boyunu falan söylemedi. Ultr.görüntüsünde yazıyor mu bilemedim, anlayan varsa yorumlayabilir mi?Eki Görüntüle 1858175
1,71 cm diyor canım sağ alt köşede :)

Çok sevindim canım sorun olmamasına . Gözün aydın canim

Seninde gözün aydın canım. Çok sevindim . Diğer giden arkadaşlarımizdan da inşallah hayırlı haberler alırız .

1.71 cm ultrasona göre 6 + 0

Gayet iyi yani öyle mi :)

İnşallah. Salı gidicem dr. aklıma getirmemeye calışıyorum zaman geçmiyor yoksa :)

İki nokta göstermişti dr. acaba ikizmi demekten kendimi alamıyorum :)
Canım çok erken daha tek kesede iki bebek görebilmek için. Biri yolk diğeri bebek olabilir yüksek ihtimalle. En erken 8. haftada tespit edilebiliyormuş, o da zor yani kalpleri de aynı anda atıyormuş çünkü. Senin bhcg nasıl ilerledi?

aaa belki canım o aklıma gelmedi.
30 haziran da 515 di.5 temmuzda 6818 di.
bizim halalarımızın ikizleri var çeker belki diye aklıma geldi işte

aaa belki canım o aklıma gelmedi.
30 haziran da 515 di.5 temmuzda 6818 di.
bizim halalarımızın ikizleri var çeker belki diye aklıma geldi işte
Ay baya da artmış :) Değerlerimiz çok yakın birbirine. Hadi bakalım hayırlısı. Bende de doktor şüphelendi ama tek kese var, artık geriye kalan ihtimal tek yumurta ikizi, o da daha belli olmaz. Zaten doktor görse hemen der, biz orda boşluk görüyoruz onlar her şeyi anlıyorlar.

7,1 mm kese boyu mu ya, benim bebeği 5mm ölçtü ona 6+2 dedi. Neye göre veriyorlar acaba bu haftayı
Cnm ultrason doktorun işaretlediği 2 nokta arasını ölçer ultrasonun markası hassasiyeti hepsi etkiler bu ölçümleri aynı yada yakın adet tarihinde ki kişilerde Bebek büyüdükçe farklılıklar azalır bu haftalarda aynı kişide ki iki doktor ölçümünde bile 1 2 mm oynar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…