2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bide bu 2. tüp bebek,, ilkini Acıbademde yaptrdk Bülent Tıraş sabah uçağıyla ist.a gidip akşam uçağıyla eve dönüyodk.. Ailemzin bile ruhu duymadı da gidip koca ist.da tanıdıklarla karşılaştk :confused: Sonra bi sürü yalan dolan :KK71: Şeyyy bu arada mide bulantısı falan yaşıyo musun ??

Cookk heyecanli bende klomen ve catlatma ignesiyle hamile kaldim esimin tarafinin haberi yokk doktora bahsettim bi dahaki kontrole butun aile geliriz onlarn yaninda soylemeyin diye. Kartima işaret koydu ben anlarim dedi ama hala suphelerim var heralde gizlice gidicez yine :KK70:

Cookk heyecanli bende klomen ve catlatma ignesiyle hamile kaldim esimin tarafinin haberi yokk doktora bahsettim bi dahaki kontrole butun aile geliriz onlarn yaninda soylemeyin diye. Kartima işaret koydu ben anlarim dedi ama hala suphelerim var heralde gizlice gidicez yine :KK70:
Hahahahahaha çok ii yapmşsn valla :KK48: Ben diyorm ki tüp bebek doktorumdan farklı bi doktora da mı gitsem bikaç kerelik kafamda deli fikirler :KK53: Bizmkilerde gelmek isteyebilir çünkü ilk torun olucak merak ederler :anne:

Can'ım ben öğrendiğimde adetime 3 gün vardı değerim 22 çıkmıştı . 2 gün sonra tekrar test yaptın 62 çıktı . 2 gün sonra tekrar yaptırdım 155 çıktı .En son geçen hafta yaptım test 1313 çıkmıştı . Şimdi yarın doktora gideceğim bakalım . Ben çok erken öğrendim . Erken öğrenmek iyi değil aslında . Sürekli bir stres .yarın inşallah senin değerlerin iyi çıkar
İnş.canim inş.düzenli olarak partisi bende görürüm çok korkuyorum gece hic uyuyamadim hep aklimdaydi

Biz ikimiz ayni şekilde hamile kaldık heralde bende klomen ve catlatma ignesi oldum bat 2 haziran haziran 16 igne yaptim sen kalp atışını duydum mu

Bende hafif kahve leke için doktora geldim 2 defa peceteye geldi sabaha kadar gelmedi ama teleslandin dua edin kızlar bana hayırlısıyla bebegime birşey olmasın

Şimdi çıktım bebegim de birşey yok çok şükür ama dedi sanki ikizmis bu.diğeri gelişmemiş hafif hafif leke ondan geliyormuş gibi geldi bana dedi.bebegimin ultrason ciktisini da verdi 5 hafta 4 gunlukmus tabi küçük dedi kalp atışı ondan yok dedi haftaya yine gideceğim kismetse.

X