2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Cnm ultrason doktorun işaretlediği 2 nokta arasını ölçer ultrasonun markası hassasiyeti hepsi etkiler bu ölçümleri aynı yada yakın adet tarihinde ki kişilerde Bebek büyüdükçe farklılıklar azalır bu haftalarda aynı kişide ki iki doktor ölçümünde bile 1 2 mm oynar
Canım arkadaş kese boyu olarak düşünmüş de 7mm keseye 6 küsür haftalık çıkmaz diye düşündüm o yüzden dedim bebeğin ölçüsüdür diye ki crl baş popo arası mesafeymiş yani bebeği o kadar oluyor o zaman.

Ay baya da artmış :) Değerlerimiz çok yakın birbirine. Hadi bakalım hayırlısı. Bende de doktor şüphelendi ama tek kese var, artık geriye kalan ihtimal tek yumurta ikizi, o da daha belli olmaz. Zaten doktor görse hemen der, biz orda boşluk görüyoruz onlar her şeyi anlıyorlar.

evet seninde hızlı artmıştı hatırladığım kadarıyla :) evet tek kese var bende de.
dr. şüphelense derdi bencede . hiç bişey demedi. 2 nokta gördük diye hevesleniyorum işte :KK70:

bu arada hep kız diye hayal ediyorum. erkek olursa bana büyük şok :KK70:

Kızlar 5 haftalık hamileyim rahim kalınlığı 8 mm daha onceki gebeligimde 11 falandı ama dr. Bisey demedi ilac falanda vermedi sizce normal mi başka dr. Falan gitsem mi ?

Mide bulantisi benim butun hayatimi etkiliyor istedigim hicbiseyi yapamiyorum :KK43: geniz akintisi ve balgam gibi sikayetleri olan var mi? Benim midemi iyice bulandiriyo bu durum ve cikariyorum

evet seninde hızlı artmıştı hatırladığım kadarıyla :) evet tek kese var bende de.
dr. şüphelense derdi bencede . hiç bişey demedi. 2 nokta gördük diye hevesleniyorum işte :KK70:

bu arada hep kız diye hayal ediyorum. erkek olursa bana büyük şok :KK70:

Fotoğrafı yüklemeyi başaramadım bir türlü :) bende de iki nokta görünüyor. Biri yolk diğeri de bebek dedi doktorum. Hatta üstte bak buraya tutunup büyüyecek diye de gösterdi. Sizin de öyledir muhtemelen :) ultrason görüntüsünü yüklemeyi başarabilirsem karşılaştırırız.

Fotoğrafı yüklemeyi başaramadım bir türlü :) bende de iki nokta görünüyor. Biri yolk diğeri de bebek dedi doktorum. Hatta üstte bak buraya tutunup büyüyecek diye de gösterdi. Sizin de öyledir muhtemelen :) ultrason görüntüsünü yüklemeyi başarabilirsem karşılaştırırız.
EVet arkadaşlar yazdı bilmediğimiz için herşeye yoruyoruz işte :) tamam karşılaştıralım:)

X