2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hicbisey olmaz tatlim gebelikte bile kullanabiliyo kaldi ki o bebis kremo biseycik olmaz :)ayrica cillop gibi kremdir favorilerimdendir kendisi :)

Hicbisey olmaz tatlim gebelikte bile kullanabiliyo kaldi ki o bebis kremo biseycik olmaz :)ayrica cillop gibi kremdir favorilerimdendir kendisi :)
Oleyyy arkadaşım harikasın sevindim. İyi kullanayım o halde. Yüzüne sürdün mü sen hiç yeşim cim

Mrb kizlar muhabbeti niz bol olsun hamilelikde yusuf ve ibrahim sure lerini okumak cok iyi.imis kizlar belki duymussunuzdur.bebegin yüzü ve ahlaki guzel olmasi icin Kur'an okuyabilyosaniz okuyun insallah..ve saglikla kolay.dogumlarimiz olsun insallah:)

Bende tutmadi. İlay da erkek dedi ama kız oldu :) bende rus takvimi tutuyor

Ben genelde hamileliklerimde üz bakımımi ve catlak bakimimi organik hindistan cevizi ile yapıyorum iyi geliyor. Diğer kremleri ise bilemiyorum. Emzirirken de ekoorganik den organik krem kullanıyordum. Ama hamileyken ne olursa olsun güvenemiyorum ve hindistan cevizı yagi kullanıyorum

Merhaba güzel hamişler :)
Ya biz daha çok minnaktık ama bi baktım haziran anneleri bile gelmişler maşallah inşallah sayımız hızla artar
Bebişlerimizi de sağlıkla alırız kucağımıza
Merhaba :) ilgin alakan için teşekkür ederim. Sanırım akşama sizde ki listeyi kendimize alacağız ❤ sizde mutlu ve keyifli doğumlar diliyorum

Meger yalnış yapmisim ilay'da da. Şimdi hayır olamaz diye diye testi yeniden yaptım ve erkek diyor. Galiba erkek çocuğum oluyor. Tüh ya kızımla çok iyi anlassinlar birer dost olsunlar istedim ama umarım yaniliyordur bu takvim

Benim de gönlümden kız geciyor ne yalan söyleyeyim :) kizima arkadas olsun diye kalkistik 2. Bebege zaten o yüzden kiz olmasi daha guzel olur sanki :)

Canim bunda ayip olacak ne var.. hamilelikte gaz çok artiyor maalesef.

Hayirlisi :)

Sudocrem bebeklere kullanıldıgi icin hamilelikte zarari olacagini sanmam. Ama sivilceye iyi gelip gelmedigini bilmiyorum

Allah razi olsun verdigin bilgiler icin. Bol bol Kuran okumak lazim zaten hamileyken :) gercekten cok yararli oluyor.

sen bana erkek çocuğunu ver ben sana kızımı ay sağlıklı olsunlarda

sen bana erkek çocuğunu ver ben sana kızımı ay sağlıklı olsunlarda
Yani hiç erkek hissetmiyorum açıkçası çokta istemiyorum ama erkeksede yapacak bişey yok bassimin üstünde yeri var da yine kız gibi olmuyor ya. Valla değişik bir moda girdim umarım yaniliyordur

Yani hiç erkek hissetmiyorum açıkçası çokta istemiyorum ama erkeksede yapacak bişey yok bassimin üstünde yeri var da yine kız gibi olmuyor ya. Valla değişik bir moda girdim umarım yaniliyordur

ben erkek çocuklarının daha masrafsız olduğunu düşünenlerdenim kendimde süslenmeyi bek sevmem o nedenle erkek istedim hep

Bu basligi gorunce cok duygulandimmm (( bende 2016 haziran annesiyim gecen yil bugun hamile oldugumu ogrenmistim hemen foruma katilmistim cok guzel gunlerdi :) keseyi gormek kalp atisi hareketler cinsiyet nasil heyecanliydi :) simdi kizim yanimda uyuyor 4 aylik oldu bile insalllah sizde bugunleri gorursunuzzzz saglikla kavusun insallah

Cinsiyet tahmini yapiyor musunuz :) ya da gönlünüzden gecen bi sey var mi kizlar

cinsiyet için şöyle bişey duydum doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama bebeğin kalp atış hızı 140ve üzeriyse kız altında olursa erkek olurmuş benim ki 132 çıktı Çin takvimin de de erkek gösteriyor ama çok inanmıyorum ben yine de

Kizlar son yarim saattir sirtima bicak saplaniomus gbi oluyor sizce bi sorun mu var acaba korkuorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…