2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bu çatlaklar biraz genetik herhalde. Ben ilk doğumumda 20 kg aldım 70 kg ile sezaryen oldum. Çok zayıf olduğum halde hiç çatlagim olmadı. Sadece hergece bebek yağı kullandım hem göğsüme hem karnima. Çok para veren arkadaşlarımın da bi sürü çatlağı olduğunu duydum. Bence biraz cilt meselesi.

Evet biz Cihangir'i de düşünmüştük ama ikisi arasından Cihanşah'ı seçmiştik. Demir'de güzel bi isim. Kız olacak sanırım şimdi karar verdiniz mi isme

Evet şimdi baktım canım 3 tane 110ml 260TL gözüküyor zam geldi sanırım ya da sen baktığında kampanyadaydı. Ama yine de en uygun fiyat bu gözüküyor.

Bebe yağını saçlarım için kullanıyorum saçlarımı bile yumuşacık yapıyor çatlaklar için de etkili olduğuna eminim canım. Ama sanki ekstra bişeyler kullanmam gerek ne yapsam ne kullansam az gelecek gibi hissediyorum çatlaklardan düşündüğümden daha çok korkuyormuşum sanırım :-)

Ömür Katre kulağa çok hoş geliyor anlamı da çok güzelmiş canım. Eşin kabul etmezse rüyamda bu ismi gördüm der sıyrılırsın olaydan:-):-)
Canım ben 2 li fiyata bakmışım.
Babenin eski çatlaklar üzerinde de iyileştirici etkisi var. bio oil e baktım ben içeriği çok kimyasal...
Kesinlikle önermiyorum bu yüzden... Zaten bu sebeple markette de satılıyor. onun yerine doğal yağ karışımı sürmek daha mantıklı

Kızlar bu çatlaklar biraz genetik herhalde. Ben ilk doğumumda 20 kg aldım 70 kg ile sezaryen oldum. Çok zayıf olduğum halde hiç çatlagim olmadı. Sadece hergece bebek yağı kullandım hem göğsüme hem karnima. Çok para veren arkadaşlarımın da bi sürü çatlağı olduğunu duydum. Bence biraz cilt meselesi.
Evet doğru söylüyorsun canım benim annem 3 doğum geçirdi herhangi bi ürün kullandığını da hiç zannetmiyorum ama çok az çatlağı var. İnşallah bende ona çekmişimdir:)
Ben işimi garantiye alayım diye şimdi 3 kutu Bella B krem sipariş verdim. Bakalım memnun kalacak mıyım

Canım ben 2 li fiyata bakmışım.
Babenin eski çatlaklar üzerinde de iyileştirici etkisi var. bio oil e baktım ben içeriği çok kimyasal...
Kesinlikle önermiyorum bu yüzden... Zaten bu sebeple markette de satılıyor. onun yerine doğal yağ karışımı sürmek daha mantıklı
Hmm anladım canım dediğim gibi en uygun fiyat bu sitede gözüküyor ben de vakit kaybetmeden 3lü sipariş verdim. 3 kutu gider değil mi doğuma kadar. Yapısı yoğun gözüküyor

O onurumbenim tatlım liste harika olmuş hiç aklıma gelmeyecek ama gerekli araç gereçler var
Eline sağlık çok teşekkürler ilaç gibi olmuş..
Rica etsem çatlak kremleri için de böyle bir liste ekleyebilir misin?
Sayfalarda yazılıyor ama gözden kaçabiliyor...Bu hafta çatlak kremi almayı düşünüyorum

Canım merhaba; öncelikli çok geçmiş olsun. Yazını görür görmez yazmak istedim. Bende sana başımdan geçeni anlatayım belki moral olur. Hamileliğimin 5.haftasında şiddetli kasık ağrısıyla kanama geçirdim bende. Doktor şuan kese gözüküyor ama her an kaybedebilirsin demişti. O gece hemen primolut iğne vuruldum. Ertesi gün kendi doktoruma gittiğimde hemen hastaneye yatırdı, 1 hafta hastanede yattım. 1 hafta boyunca sabah akşam olmak üzere primolut iğne ve yine günde 2 kez antibiyotik iğne vuruldum. Bunlarla birlikte 10. haftaya kadar günde 2 kez 200mg progeston kullanıyordum. Çok şükür artık herşey yoluna girdi. İlaçları bıraktım. Sen de gönlünü ferah tut Allah yavrunu sana bağışlasın inşallah.

Amin canım. İnşallah. Allah razı olsun Desteğin için çok sağol.

Hmm anladım canım dediğim gibi en uygun fiyat bu sitede gözüküyor ben de vakit kaybetmeden 3lü sipariş verdim. 3 kutu gider değil mi doğuma kadar. Yapısı yoğun gözüküyor
Canım elime iki kez ceviz kadar sıkıyorum göğüsten dize kadar yetiyor uzun gidecek :-)

O onurumbenim tatlım liste harika olmuş hiç aklıma gelmeyecek ama gerekli araç gereçler var
Eline sağlık çok teşekkürler ilaç gibi olmuş..
Rica etsem çatlak kremleri için de böyle bir liste ekleyebilir misin?
Sayfalarda yazılıyor ama gözden kaçabiliyor...Bu hafta çatlak kremi almayı düşünüyorum
A süper fikir bu akşam vaktim olursa ya da yarın akşam yaparım. içeriklerini de yazarım :-)Hem burada hemde 1. sayfada paylaşırım

Ben
Badem yağı susam yağı kayısı yağı kakao yağı kızlar bunları eşit oranda karıştırıp sürünce iyi geliyormuş...
da badem yağı tüylenme yapmaz mı acaba?[/QUOTE
Ben bu karışımı kullanıyorum. Her duştan sonra sürüyorum. Göbek, üst bacak, göğüsler ve kalça etrafına. Umarım yapmaz tüylenme☺️

İyi akşamlar arkadaşlar alışveriş listesi çok faydalı olmuş gerçekten özellike ilk kez anne olucaklar için..peki tavsiye ettiğiniz internet siteleri varmı ben bir motchaceri sitesini biliyorum..sizin alışveriş yaptığınız siteler varmı henüz erken olsada:)

Arkadaşlar bizim bugün kontrolümüz vardı 15+6 günlüğüz cinsiyeti de kesin erkek dedi sanırım 2017 çoğunlukla erkek senesi olacak.16.haftada kesin belli oluyor cinsiyet merak eden arkadaşlar için:) Hepimizin sağlıklı hayırlı evlatları olur inşallah.

Kızlar ben badem yağı, kakao yağı, susam yağı ve kayısı yağını karıştırıp kullanıyorum. Aktardan aldım. Zararlı içeriği var mıdır bilmiyorum açıkçası. Çatlaklar için iyi geldiğini duymuştum. Eşit oranda karıştırıp sürüyorum. Kıllanma yapmaz umarım.

X