2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bu aralar o kadar yorgun hissediyorumki kendimi anlatamam,sürekli yatıp uyuyasım var. Evim aldı başını gidiyor,1,5 haftadır süpürge bile açmadım. ben bir hadi desem eşim yapacak ama o bile yapsın istemiyorum düşünün :işsiz:
13.haftadasın normal :) ben de öyleydim sonra geçiyor.. şimdi daha dinç hissediyorum.. 1-2 hafta sonra geçecek

Yalnız değilmişim. Güya titiz biriyim ama haftada 1 süpürge tutuyorum evi , 15 de bir de siliyorum yerleri :işsiz:
Hele namaz kılarken varya nasıl yoruluyorum anlatamam. Acaba benim gibi namaz kılarken yorulan hamişler var mı diye de düşünüyorum :110:
Enerjim yok ve senin gibi hep uyuyasım yatasım geliyor .
Ben eyilemedim namazda canım, sandalye koydum önüme öyle eyiliyorum sandalyeye başka türlü olmuyır nefes nefese kalıyorum, yoruluyorum ve ağrılarım oluyor

Canım elime iki kez ceviz kadar sıkıyorum göğüsten dize kadar yetiyor uzun gidecek :-)

A süper fikir bu akşam vaktim olursa ya da yarın akşam yaparım. içeriklerini de yazarım :-)Hem burada hemde 1. sayfada paylaşırım

sağol canım benim....
Çok makbul geçer inan..Herkes bir krem ismi paylaşmış kafam karıştı açıkçası hangisi hangisiydi
bitkiselmiydi kimyasal mıydı derken
Şimdiden teşekkür ederim:KK36:

Kızlar ben badem yağı, kakao yağı, susam yağı ve kayısı yağını karıştırıp kullanıyorum. Aktardan aldım. Zararlı içeriği var mıdır bilmiyorum açıkçası. Çatlaklar için iyi geldiğini duymuştum. Eşit oranda karıştırıp sürüyorum. Kıllanma yapmaz umarım.

bana da doğal yağlar diye mantıklı geldi ama ya tüylenme yaparsa
badem yağından çekiniyorum açıkçası

Kızlar ben badem yağı, kakao yağı, susam yağı ve kayısı yağını karıştırıp kullanıyorum. Aktardan aldım. Zararlı içeriği var mıdır bilmiyorum açıkçası. Çatlaklar için iyi geldiğini duymuştum. Eşit oranda karıştırıp sürüyorum. Kıllanma yapmaz umarım.
Badem yağı yerine Acıbadem yağı kullanırsak Tüylenme olmazmis

Kızlar bu aralar o kadar yorgun hissediyorumki kendimi anlatamam,sürekli yatıp uyuyasım var. Evim aldı başını gidiyor,1,5 haftadır süpürge bile açmadım. ben bir hadi desem eşim yapacak ama o bile yapsın istemiyorum düşünün :işsiz:

aman boşver canım..bir ara ben de öyleydim 15. haftadan sonra daha enerjik hissetmeye başladım..
kendini iyi hissedince yaparsın senden ve bebişinden önemli değil

Kızlar iyi akşamlar yarın doktora gidiyorum dua edin bana inşallah bebisim sağlıklıdır iyi şeyler söyler doktor hic kotu seyleerden bahsetmez veee cinsiyetini gösterir aminnn :dua::dua:
inşallah iyi haberlerle doneceksin canim.dualarimiz seninle.rabbim hayirli ve guzel haberlerle donmeni nasip etsin:dua::nazar:

valla hamile kalmadan once mis gibi yapardim evimi.herkes derdi bu calisan evine hic benzemiyor :temizlik: simdi ise her taraf berbat..hic halim yok..eşim tembelin teki:KK67: bosverdim ben canim...yeterki bebis iyi olsun..

Yalnız değilmişim. Güya titiz biriyim ama haftada 1 süpürge tutuyorum evi , 15 de bir de siliyorum yerleri :işsiz:
Hele namaz kılarken varya nasıl yoruluyorum anlatamam. Acaba benim gibi namaz kılarken yorulan hamişler var mı diye de düşünüyorum :110:
Enerjim yok ve senin gibi hep uyuyasım yatasım geliyor .
bende yoruluyorum canim.hatta bugun nefes nefese kaldim

Merhabalar ben de Allah kısmet ederse haziran annesi olacağım. 8 haftalık bir kaybım var ikinci gebeliğim. Epeydir sizi okuyorum ama nasıl bir psikolojiye girdiysem yazmak için gebelikten iyice emin olmak istedim heralde :KK19:
seni cok iyi anliyorum canim.benim de 1 kaybim var.insan cok tedirgin oluyor.rabbim evlatlarimizi korusun

valla hamile kalmadan once mis gibi yapardim evimi.herkes derdi bu calisan evine hic benzemiyor :temizlik: simdi ise her taraf berbat..hic halim yok..eşim tembelin teki:KK67: bosverdim ben canim...yeterki bebis iyi olsun..

ben progestan kullanınca akıllandım şimdi ev işi ikinci planda..
kendimi yormadan azcık azcık hafif işleri yapmaya çalışıyorum
uzundur evi süpürmedim hep eşim süpürüyor.
çamaşırı eşim asıyor ütüyü yapıyor..İnce işleri ben yapıyorum

X