2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Erkek olursa Ömer Selim, kız olursa Ömür Bahar dedik.. Şöyle ki Ömür eşimin adı, Bahar da benim soyadımın bi türevi .. Ama ben Bahar ismini sevemedim :KK12: kız olursa Katre olsun istiyorum. Eğer kızsa sonuna kadar bastırıcam Katre olması için.. :63: ve içime de kız doğuyo, bakalım hayırlısı olsun.. :KK45: Siz düşündünüz mü?
sağlıklı olsun da, katre ismini değişik. sanki rus ismi gibi.. anlamı nedir?

Çok sağol canım benim amin hepimizin inşallah. Kızlar önceki sayfalarda konuşuldu mu bilmiyorum kaçırmışım ama çatlak kremi olarak ne kullanıyorsunuz. Doktorum Bella B. önerdi ama internetten sipariş etmek gerekiyormuş eczanelerde bulamadım. Yalnız internette bu konularda hangi siteler güvenilirdir bilemiyorum. Eczacı ilaçlarda internette hile oranı %95 dedi gözümü korkuttu. Belki de o lierac satmak istedi o yüzden öyle demiştir.

Merhaba ben İnternetten dermoeczanem den sipariş veriyorum. Gelen ürünler orjinaldi.

Ben bekleye bekleye sabır taşına döndüm nerdeyse :KK70: benim de bugün 16. haftam bitti.
Yarın gideceğim ki göremedim demesin doktor :) kesin olsun.
Ayy seninki belli olur bence canim.. Ben de o zamanlar gitmek istiyorum aramızda 4 gün var.. inşallah allah gönlüne göre verir sana daha önce bisey demiş miydi doktor cinsiyetle ilgili

Bu arada bayanlar, bebeğinize isim düşündüğünüz mü?
Tabi cinsiyeti belli olmayanlar, cinsiyet sonucu bekliyordur..
Ama mutlaka aklınızdan, gönlünüzden geçenler vardır..

Bizim hem cinsiyetimiz hem ismimiz belli...
Kızımızın adı GÖZDE olacak inşallah sağlıkla kucağımıza gelirse...

Ayy seninki belli olur bence canim.. Ben de o zamanlar gitmek istiyorum aramızda 4 gün var.. inşallah allah gönlüne göre verir sana daha önce bisey demiş miydi doktor cinsiyetle ilgili

Yok cnm ben 12. haftada gitmiştim ikili test için. o zaman söylemedi birşey.
13. haftada ikili test sonucunu götermeye gittim.
O Zaman da benim doktorum yoktu sonuçları başka doktora gösterdim, o da ultrasonla bakmadı, sadece sonuçları değerlendirdi. (Bunları devlet hastanesine gitmiştim)
Yarın eşimle beraber görmek istediğimiz için özele gideceğiz. Bu hafta içi gidelim diye çok söyledi ama direndim :)
Amin cnm güzel dileklerin için herkesin gönlüne göre olur inşallah.

Nub teorisi diye bişey var ama onu da bimiyorum, burda öyle bi konu var yüklesem mi ultrason fotosunu :)

Bu arada bayanlar, bebeğinize isim düşündüğünüz mü?
Tabi cinsiyeti belli olmayanlar, cinsiyet sonucu bekliyordur..
Ama mutlaka aklınızdan, gönlünüzden geçenler vardır..

bizim zinsiyet henüz belli değil kız olursa zehra koymak istiyorum. oğlum olursa eskiden mete istiyordum ama şimdi belli değil. anlamına bakıp koymak istiyorum . zehra isminde eşim benimle hem fikir de erkek için daha hiç konuşmadık.

Çok sağol canım benim amin hepimizin inşallah. Kızlar önceki sayfalarda konuşuldu mu bilmiyorum kaçırmışım ama çatlak kremi olarak ne kullanıyorsunuz. Doktorum Bella B. önerdi ama internetten sipariş etmek gerekiyormuş eczanelerde bulamadım. Yalnız internette bu konularda hangi siteler güvenilirdir bilemiyorum. Eczacı ilaçlarda internette hile oranı %95 dedi gözümü korkuttu. Belki de o lierac satmak istedi o yüzden öyle demiştir.

ben bebek yağı kullanıyorum ve onu kullnamaya devam edicem. başka bi krem almayı şu anda düşünmiyorum. yine bu gidişte doktora sorucam ama bi tavsiyesi var mı diye. internetten bende dermo eczaneden mıştım daha önce

sorma
Cnm ben burayı duzenlı takıp edemıyrm
Dıyetın nasılgıdıyor
Benım iştahım yok ama yemek yıyebılmek guzel
Az once rutın sabah kusmamıda yaptımmmm
Oy oyy

sorma canım hele bugün sormakla çok büyük hata yaptın...
bugün diyet miyet hak getire kaç zamandır canım günlerde yapılan yiyeceklerden istiyordu 6-7 çeşit yedim:kk77:
tepeleme tabak...ancak doydum ya...ohhh tokluk gibisi yok:halay::halay::halay:
toplamda 3,5 kilo aldım ama dikkat etmek için ciddi irade gerek

nefsim körelmiş oldu
haftaya tekrar diyetisyene gideceğim o beni iyi hizaya getirir kesin kızacak

Erkek olsaydı eşim de cihangir i çok istiyordu. Ama ben Demir koyacaktım
Evet biz Cihangir'i de düşünmüştük ama ikisi arasından Cihanşah'ı seçmiştik. Demir'de güzel bi isim. Kız olacak sanırım şimdi karar verdiniz mi isme

Evet Dermoeczanem orjinal zaten. kendileri eczane :-) @anne lunna eczane pahalı
Babe çatlak kremi 200 ml 120 tl eczanede ama orda 3 tanesi 180 falandı
Evet şimdi baktım canım 3 tane 110ml 260TL gözüküyor zam geldi sanırım ya da sen baktığında kampanyadaydı. Ama yine de en uygun fiyat bu gözüküyor.

ben bebek yağı kullanıyorum ve onu kullnamaya devam edicem. başka bi krem almayı şu anda düşünmiyorum. yine bu gidişte doktora sorucam ama bi tavsiyesi var mı diye. internetten bende dermo eczaneden mıştım daha önce
Bebe yağını saçlarım için kullanıyorum saçlarımı bile yumuşacık yapıyor çatlaklar için de etkili olduğuna eminim canım. Ama sanki ekstra bişeyler kullanmam gerek ne yapsam ne kullansam az gelecek gibi hissediyorum çatlaklardan düşündüğümden daha çok korkuyormuşum sanırım :-)

Arapça kökenli, 'damla' demek.. Ama eşim Rus ismine benziyo diye istemiyo.. :KK43: Ben kız olursa Ömür Katre olsun çok istiyorum.. Hayırlısı inşallah..
Ömür Katre kulağa çok hoş geliyor anlamı da çok güzelmiş canım. Eşin kabul etmezse rüyamda bu ismi gördüm der sıyrılırsın olaydan:-):-)

Eşinin anne ve babası yatılı misafirindi diye biliyorum. Halen sendeler mi ? İkiz bebek bekliyorsun ne bileyim daha fazla yorulursun sanki , o yüzden üzülmüştüm çok o msj ına. Dinlen bol bol gözünü seveyim. .

Bir kase yoğurt ye cnm . Hem tok tutuyor hem de ferahlıyorsun. Kilo yapmayacak ne varsa onlardan atıştır. Salatalık , havuç ve yoğurt. Ceviz de işe yarıyor.

yoğurt la aram pek iyi değil ama havuç ve salatalık olabilir
gerçi bugün ne var ne yok yedim...
Kızlar bulantıların sonu böyle oluyor herhalde
iştahım çok açık 30 kg ile doğuma gitmesem iyiydi:skandal:

İyi akşamlar arkadaşlar ikili test yaptıran var mı? 12+4 haftalık hamileyim. Ultrasonda ense kalınlığımız 1.8 mm çıktı. Kan da verdim sonuçları salı günü çıkacak. Doktor ensesi biraz kalın gibi ama üst sınırı baz almak gerekir dedi. İçim bir değişik oldu. Allah'tan gelene razıyım, Allah içimi biliyor ya aslında kötü bir şey de hissetmedim. Sağlıklı olduğuna inanıyorum. Sizler ne yaptınız merak ediyorum

canım benimki de 1.80 çıktı doktor normal dedi burun kemiği oluşmuş dedi

yoğurt la aram pek iyi değil ama havuç ve salatalık olabilir
gerçi bugün ne var ne yok yedim...
Kızlar bulantıların sonu böyle oluyor herhalde
iştahım çok açık 30 kg ile doğuma gitmesem iyiydi:skandal:
Geçen hafta bulantılarım azaldı ben de aynı senin gibi olmuştum böyle bi iştah yok :)) Bu hafta daha çok meyveye verdim kendimi.
Kızlar bol bol ayva yemeye çalışın çocuğunuz hem ahlaklı hem güzel olur derler

X