2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim.bebisin de ense kalinligi 1.8 di doktor gayet iyi dedi telaslanma 2 bucuk 3 e yakin olunca risk artiyor

Evet cnm kesin kız kukuşu var çok sevindim ama keseye baskı varmış Rahimde korkulacak bişey yok dedi ama önlem olarak progestan verdi.ona biraz canım sıkıldı

Hiçbirşey olmaz Allahın izniyle gönlünü ferah tut. Ama sebebini merak ettim baskı neden olurmuşki?? Benimde ağrıyor,
daha randevuma cok var 27 sinde...

eline saglik canim...cok guzel olmus

canim benim ense kalinligida 1.6 cikti. doktor normal dedi.ust sinir 3 bildigim kadariyla.senin bebisin degeride gayet normal..sakin uzulme

günaydın kızlar , benim baya göbeğim çıktı ikinci gebeliğimin etkisi olabilir tabii
Günaydın canim benim de gobegim kocaman bide yukari cikti iyice ilk gebeligimde 7.aya kadar cogu kisi anlamamisti bile şimdi her yerden gozukuyor göbüş hep derlerdi ikinci çocukta erken cikar gobegin diye dogruymus

Kızlar bnm bütün gün sağ kasigim artarak ağrıyor. Belimde adet olacakmışim gibi. Geçer diye bekliyorum ama artıyor. Normal mı bu?
bendede oluyor canim.hatta bazen uykudan uyaniyorum agridan.kime sorsam normal olur bunlar diyolar.hatta kendimi cok dinledigimi soyluyolar

13. Haftada kontrolümde bende de ense kalınlığı 1,8 çıktı ve doktor haftasına göre uyumlu dedi. Üst limit 2,5 galiba. Burun kemiği de oluştuğunu söyledi.Ben ikili test de yaptırmadım.bence seninki de gayet normal canım.

Amanın bunlar ne çoğunu ilk kez duydum. İnceliyim biraz çok sağol liste için. Çok alıncak şey varmış yahu

Herkese merhaba hanımlar, hayırlı cumalar.. Benim de bayaa çıktı karnım, dışardan çok anlaşılmıyo ama bariz çıktı yani ben ve eşim çok net farkediyoruz.. Bikaç haftadır da göbeğim kaşınıyo, sanırım büyüyoruz

Ben 3-4 haftadır organik hindistan cevizi yağı sürüyorum göbeğime ve çevresine.. Annemin hiç çatlağı olmamış inşallah ben de çatlamam.. Çatlama durumları kaçıncı aydan sonra ortaya çıkıyo?

Büyümüş büyümüş de biraz tembel galiba kıpırdamadı doğru ense kalınlığını alamadı doktor ikili test yapamadı haliyle ama gayet sağlıklı dedi boyuda uzunmuş 6.37 cm
Aynı sorunu bnde yaşadım.tam 3kere doktora girdim ciktim yinede çok az kimildadi.En son da tamamen sırtını dönmüş.Ysrin tekrar gel dedi .Zar zor ölçüm yaptı.Zayif olanlarda ölçüm yapmak zor oluyor dedi .Cinsiyetide ogrenemedim

Canım sakın moralini bozma. Baksana ne kadar sağlıklıymış bebişin. Allahım herşeyi yoluna sokacaktır, inşallah. Güzelce dinlen. Acaba başka bir dr'a daha mı gitsen?

Sağol canım desteğin için. Şimdi kendi doktorumdan geliyorum prof olana gittim. Hala devam ediyor az az
Doktor her kanama düşük tehlikesidir dedi. Progestanı 200mg'a çıkardı. 1 hafta rapor verdi. Yatıcam artık canım.
Annemi çağırdım. Bugün gelecek kısmetse.

Canım karnın çıkmaya başlayınca başlamak lazım çatlak kremine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…