2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Inşallah canım sağlıkla gelsinler

İşte bende ona takıldım aslında dr sıra al dedi gittim hemen yarına verdi hatta sıra aldığım kafın bikaç hafta sonra felan dedimi dr die sordu yok dedim acaba hemen sıra olacağını düşünmedimi ki

2 li test sordu istemedim ben yaptırmak yarın arıyacam bi bakayım belki ertelerler

D vitamini kullanıyor musunuz arkadaşlar. Bana doktor versi günde 6 damla.ne kadar devam edicez kullanmaya acaba?

D vitamini kullanıyor musunuz arkadaşlar. Bana doktor versi günde 6 damla.ne kadar devam edicez kullanmaya acaba?
Bende kullanıyorum canim günde 9 damla doktora bitince tekrar hatirlatip testi tekrarlatir sanırım ona gorede devam edip etmeyeceğimizi söyler sanırım

Ben haftaya görücem inşallah çok özledim keratayı
Ben de haftaya gorucem inşalalh canim.. hem de nasıl ozledimm

Bana iki hafta önce doktor devit3 vermişti 10 damla.. 2 haftadır onu kullanıyordum bugün saglik ocağına gittim gitmişken bacak agrilarimi söyledim decavit hap verdi hem multivitamin hem d vitamini bunu kullan dedi. Damlayı bırakıp hapa geçtim.. bunu doğuma kadar kullan dedi

az önce tuvalete gittim peçeteye yeşilimsi bi akıntı geldi..neden acaba fikri olan varmı endişelendim doğrusu daha bugün doktora gittim her şey çok güzel dedi idrar testi falan hepsi güzel çıktı şimdi bu neki

İyi akşamlar arkadaşlar ikili test yaptıran var mı? 12+4 haftalık hamileyim. Ultrasonda ense kalınlığımız 1.8 mm çıktı. Kan da verdim sonuçları salı günü çıkacak. Doktor ensesi biraz kalın gibi ama üst sınırı baz almak gerekir dedi. İçim bir değişik oldu. Allah'tan gelene razıyım, Allah içimi biliyor ya aslında kötü bir şey de hissetmedim. Sağlıklı olduğuna inanıyorum. Sizler ne yaptınız merak ediyorum

Bence şimdi siz de hata yapıp kırıcı şeyler yazıyorsunuz arkadaş niyetini açıklamış ve özür dilemiş bence bu sonuç karşısında daha da yüklenmek hiç doğru değil....

Gercekten cok uzuldum tutamıyorum kendimi ben dusunmeden yazdim ama bilerek beyinsiz denmek eskiklik denmek zoruma gitti ozur dilerim tekrardan
Şuan hakkında yazılmış olanları okuyorum geç oldu ama düşüncelerimi belirtmeden geçemeyeceğim. Evet yorumunu bende doğru bulmuyorum ama kimseyi kırmak yada üzmek için yazmadığına inandım ki defalarca özür diledin iki arkadaşın yorumunda da onları anlayışsız buldum eksiklikse herkes kendine bakmalı

Benim kuzenimin eşinde de 16-20. Haftalarda olmuş Dr.u hormonların değişiminden olur demiş Progestan kullanıyordu

Arkadaşlar ben çok önceki sayfalardan okumaya başlıyorum çünkü günde 1 kez bakabiliyorum tartışma konusu kapanmış ben son sayfaya gelene kadar bende gündeme getirmiş oldum ama okurken gerildim yorumsuz kalamadım. Her neyse herkese sağlıklı hamilelik geçirmedini diliyorum bu arada O onurumbenim daha cinsiyet kesin değil cumartesi büyük ihtimal kesinleşir 3 hafta önce %60 kız demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…