2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar doktordan geldim 13 te erkek demisti simdiyse kiz dedi gayet iyiymis bebegim herkese erkek demistim vazgeçtim kizmis mi dicem :))
Kesin mi peki?ilk gittiğinde kesin mi konuşmuştu..o yüzden benim cok yakınlar dışında kimse bilmiyor bidaha açıklama yapmak zorunda kalmayaym diye

Kesin mi peki?ilk gittiğinde kesin mi konuşmuştu..o yüzden benim cok yakınlar dışında kimse bilmiyor bidaha açıklama yapmak zorunda kalmayaym diye
Ilkinde de kesin demisti bunda da kesin dedi dalga gecer gibi ayni doktor bakmadi ama onceki bilememiştir dedi baska bi yere daha mi gitsem kafam karisti

Ilkinde de kesin demisti bunda da kesin dedi dalga gecer gibi ayni doktor bakmadi ama onceki bilememiştir dedi baska bi yere daha mi gitsem kafam karisti
Bence git canım 13.hafta küçük bi hafta değil ben 13+4 dr um 11+5 de erkek demisti dün kesin dedi ki bende gördüm bayağı oluşmuştu bide cihazlar simdi yeni eskisi gibi yanılma da ha az oluyo

Kizlar doktordan geldim 13 te erkek demisti simdiyse kiz dedi gayet iyiymis bebegim herkese erkek demistim vazgeçtim kizmis mi dicem :))
yaaa banada doktor erkek demisti.bende herkese erkek dedim.gerci kiz erkek fark etmez ama insan kendini alistiriyor

Bence git canım 13.hafta küçük bi hafta değil ben 13+4 dr um 11+5 de erkek demisti dün kesin dedi ki bende gördüm bayağı oluşmuştu bide cihazlar simdi yeni eskisi gibi yanılma da ha az oluyo
Bilmiyorum ki erkege alistirmistim kendimi oglum diye seviyodum esimle kiz deyince sok olduk birden herkese de soyledik kesinlesene kadar kiz demeyelim bari nasil oluyor da ikisi de kesin diyo ben anlamadim kafam allak bullak oldu

cok tatli olmus canim...

Ay bana da erkek ama emin değilim dedi 10 gün önce ayın 23ünde doktor var. Erkek kolay kolay değişmez diyorlardı bak şimdi :) İyice heyecanladım

Ayyyyyy çok sağol canım ya, Allah razı olsun.

Ay bana da erkek ama emin değilim dedi 10 gün önce ayın 23ünde doktor var. Erkek kolay kolay değişmez diyorlardı bak şimdi :) İyice heyecanladım
Dusun bana kesin dedi de degisti kendimi kiza alistirip da gene erkek olursa :)

Bana en başından doktor dedi ki 16. haftaya kadar hiçbir şey kesin değildir. Beklemek lazım. Yani senin bu sefer ki daha geçerli olablir.
Evet canim.saglikli olsun da yeter ki. 20.haftada ayrintili ultrasona girsen iyi olur dedi ankarada bikac doktir adi soyledi.ama fiyatlar ucuk

Evet canim.saglikli olsun da yeter ki. 20.haftada ayrintili ultrasona girsen iyi olur dedi ankarada bikac doktir adi soyledi.ama fiyatlar ucuk

Ay bizim ailede hiç erkek yok, sağımda solumda da yok. Ben kız bebeğe çok alışkınım ama erkek gözümü korkutuyor hiç bilmiyorum diye. Sağlık en başta da bi net öğrensek de rahatlasak :)

Kizlar mide yanmasi na ne iyi gelir.gece yatarken puaca cekti canim onu yedim ama tüm gece uyutmadi.simdi de fena midem
Canım ayvayı kesinlikte tavsiye ederim. Hamilelikten önce de midemde reflü ve gastrit vardı. Şimdi de daha beter oluyorum. Bulantılar da tam manasıyla kesilmedi benim ve ayva yiyorum sürekli. Sulu olması önemli tabii :) çok memnunum. Keşke en başta keşfetseydim diyorum. Denemelisin

Katılıyorum. Ben de çalıştığım için gün içinde çamaşır değiştirme gibi bir lüksüm olmuyor. Hamilelikten önce de şimdi de günlük ped kullanıyorum. Belki memnun olmayanlar markadan kaynaklanıyor olabilir. Bazıları naylonlu gibi oluyor. Onları ben de kullanamıyorum.
Ben tek bir markanınkini kullanıyorum. Pamuklu. Ve parfümsüz olanını. Çok ta memnunum. Marka yazmak yasak mı bilemiyorum. Yasak değilse yazabilirim.

Beni de ekleyebilirsiniz. Yaş 35. 2. Gebelik, 54 kilo. Daha kilo alamadım. bebiş erkek doğum tarihi 12.06 muhtemelen. Başka bişey lazımsa vereyim.
Canım akşam listeyi yayınlayacağım ekliyorum

Tabi ki eklerim

Canım mide bulantısı için ilaç sorsana doktora... kıyamam ya :-(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…