2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım bana doktor ultrasonda ense kalınlığı normal dedi ben de zaten istemiyordum yapmak senin gibi düşünüyorum kesinlikle bebeğime kıymam onun içim yapsamda yapmasamda bir fark olmayacak sonuçta doğruluğu kesin değil ha olsa bile hamileliğimi zehir edemem allahım hayırla sağlıkla kucağımıza nasip almayı nasip etsin

Herkese gunaydin anneleer :) Sorunsuz guzel bi gun olsun insallah.
heksi gecmis olsun canim. yasamayin bi daha insallah.
Sağol cnm. Allah kimseye yasatmasin.

Işıkları açık birakip yat bence.ben öyle yapiyorum. Bu depremlere alismak gerekiyor galiba. Allah yardımcımız olsun.

Ben iki kaliteli marka kullandım gerçi..

ben geçen gittiğimde cinsiyetini hiç sormadım bile sonradan değişirse alışmak daha zor olur diye. bakalım bu gittiğimizde bizim küçük kuzu saklamazsa artık cinsiyetini öğreniriz inşallah

Eline sağlık güzelim çok güzel görünüyor sağlıkla kullanın inşallah

Gecmis olsun kuzum insallah guzel haberler alirsin

Kızlar maşallah,iyi açıldık
benim bir arkadaş vardı 16.haftada kız dediler sonra erkek çıktı. Arada böyle yanılmalar olabiliyor,o yüzden en iyisi yakın çevre dışında kimseye söylememek.
Ben Pazartesi gideceğim inşallah,ananesi hep kızım diye seviyor ama bakalım ,inşallah gösterir.
Alışveriş hemen yapmayı düşünmüyorum ama bi battaniyeyle yelek öreyim diye düşünüyorum.Çalıştığım için anca bitiririm doğuma kadar herhalde. Bizimkiler yaz bebeği olduğu için biraz büyükçe örmek lazım ki kışın giydirebilelim, yazın penye battaniye ve yeteklerle geçer zaten.

Hemen c vitamini yuklemesi yap geldigini gibi gitsin :)

Kizlar doktordan geldim 13 te erkek demisti simdiyse kiz dedi gayet iyiymis bebegim herkese erkek demistim vazgeçtim kizmis mi dicem :))
aa ))) bana da erkek dedi 13te acaba değişir mi? sana tam olarak ne demişti ? % söylemiş miydi ??

Tamam canim cok.tesekkurler

aa ))) bana da erkek dedi 13te acaba değişir mi? sana tam olarak ne demişti ? % söylemiş miydi ??
Kesin dedi 13+4te hatta ben sormadan kendi söyledi oglun olacak diye çünkü her yerini göstermişti şimdi de kesin kiz dedi 20.haftaya kadar bekleyip 4 boyutluda kesin ogreniriz inşallah

günlerimiz seninle aynı,bana 9 Aralık'a vermişti gün. Yaptırmak istemediğim için gitmedim.Ki yanlış da çıkabiliyormuş test sonuçları.
19 Aralık'da normal kontrole gideceğim.

Kızlar birde pro üye değilim ama ben birşey fark ettim,bazı haziran anneleri sadece okuyor.Hiç katılımda bulunmuyor. Buraya yazanlar hep belli kişiler.. Tabii kimse yazmak zorunda değil ama keşke bizim paylaştığımız gibi onlarda düşüncelerini,öğrendiklerini bizimle paylaşsa. O zaman daha aktif olur sayfamız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…