2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar meleklerinizi hissetmeye başladınız mı? Ben sırt üstü yatınca dün akşam bişeyler hissettim midemde kelebekler uçuşur gibi oldu ama emin olamadım. Tecrübeli arkadaşlarım bebiştir o dediler ama bilemedim

Bende şüpheye düştüm şimdi oğlum diye severken kız olur mu ki çocuk kimlik karmaşası yaşamaz değil mi benim zaten daha hiç bi akrabam hamile olduğumu bilmiyor yakın arkadaşlarım ve anneler babalar asıl hamile olmam daha çok şok olacak onlara

Sonuçta kimseyi zorlayamayız... her kes bildiklerini aktarsa güzel olur tabi ama ille de kalabalık olacak diye bişey yok. Bence burası gayet iyi.. :)

ya ilk haftalarda olan ağrı sonra tamamiyle yok olmuştu. geceleri rahattım. ta ki bu haftaya kadar. ... kasık ağrılarım var.ellerde kolllarda uyuşma var. hep tok hissediyorum midem ne yersem yiyeyim yanıyo. bir lokma fazla yesem beni mahvediyor. yani midemi içeriden sıkıştıran bişey var midemin ebatını düşürüyo:))))) aramızda bunları hisseden var mı??

Benimkilerin agzi durmadi ki herkese yaydilar butun sulale duydu erkek diye beni takip edin bakalim bebek ne cikacak :)

Ben de 13+5 de öğrendim %100 erkek dedi Dr. Ama o kadar net gördük ki söylemese biz bile anlardık. Heryeri açık seçik belli oluyordu. Hatta video bile çektik. Her seferinde kordon ayrı görünüyor. Bu saatten sonra değişecek hali yoktur di mi? Benim 8 yaşında kızım var biraz nasıl olcak diye tedirginim ama doğduktan sonra profesyonel anne oluyorsunuz kucağınıza ilk aldığınızda. KızımA hamile iken gelişme geriliği ile sezaryen oldum. 2.250 gr. Kızıma bile tek başıma baktım. Biraz sıkıntılı geçti hamileliğim. İnşallah hiçbirimiz bir sıkıntı yaşamayız. Hayırlısıyla alırız bebeklerimizi kucağımıza.

Kizlar yemeklerden sonra agziniz zehir gibi oluyosa sekersiz naneli sakiz bana cok iyi geldi agzimim tadini duzeltiyo sizde deneyin derim

Nasıl ekliycem denedim ama olmadı sanırım
Cnm profiline tıkla önce.. Kişisel bilgilerim linkini tıkla ve aşağı ilerle . Orada " hamilelik takvimi " yazan yere bebeğinin doğum tarihini yaz ve kaydet de. Bu kadar basit. Tarihi şu formatta yaz : gg-aa-yy

Ağrılarımız rahim büyümesinden kaynaklanıyor diye biliyorum canim.. benim de ara ara batmalarım oluyor ama normalmiş.. benimse aşırı aşırı iştahım açık kendimden korkuyorum artık evi silip süpürüyorum.. bu konuda yardımcı olamayacağım yani canim ama ben kan hapı ve d vitamini kullanıyorum vitaminler iştah acarmış sen vitamin kullanıyor musun..
Ha bi de o midenin ebatına kafa tutan da çok tatli birşey

Kış hamileliğinin tek kötü yani grip bence. Ben her akşam iki kupa ıhlamur içiyorum bol limonlu. Tavsiye ediyorum şiddetle . Geçmiş olsun , inşallah hemencecik geçer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…