2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ay ayy yerim ben o minik tekmeleri :)
Bende henüz hissetmiyorum. Hissetmeyi 4 gözle bekliyorum :)
Cok guzel seyler yaa buyusunlerde hissedelim:) ben hemen hemen her gun 1 kere falan hissediyorum pit diye baloncu patlar gibi ama tekme falan degil. bi de elimi koyunca bisey kayiyo gibi oluyo bazen :) 20.hafta civarinda hissediliyormus belirgin sekilde bende heyecanla bekliyorum :)

Ay inşallah ya. Evde bebeğim kimlik çatışması yaşıyor ben kızım diye seviyorum eşim de oğlum diye seviyor. Artık belli olsun da biz de rahatlayalım

Sanki zorla yapıyor gibi bir halin var. Hiçte sohbetin yok canım ya..
Canim oncelikle kasintilarin umarim hafiflemistir gecmis olsun O onurumbenim aciklama yapti gayette istekli bence kendisini tanimam bilmem ama yaptigi aciklama gayet mantikli onyargili olmazsak daha mutlu paylaşımlar yapariz bence konu halloldu zaten arkadasimiz yoneticilige devam edecek ne guzel hazirliklar yapmis paylasmak icin bence bunlar cok kiymetli

Kızlar iyi akşamlar öncelikle anket süper olmuş sonunda istatistik tutabiliiciz yanlız bi sorum olcak hergün iç çamaşıri değiştiriyorum Sanki idrar kaçırma gibi yani İslaklik var ama idrara sıkışık hissetmiyorum neden böyle oluyor böyle olan varmı aranızda

Kizlar hamile eteği almak.istiyorum uzun ama bulamiyorum.wakiki ye defacto ya baktim bulamadim.nerde bulabilirim.fikriniz var.mi

Canim akintidir o bende gunde 2 kez falan degistiriyorum ama renksiz su gibiyse doktoruna bi danis

kızlar slm hala kusan var mı ben çok kötüyüm ya bütün gün yattım halsizim de depresyona girdim sanki yorganın altından çıkasım yok.
Yalniz degilsin mavimli bende hala bulantilarla ugrasiyorum sabahlari daha iyiyim ama ogleden sonra mide eksimeleri bulantilar halsizlik iyice basliyo malesef.bende cok az bisey yiyebiliyorum ve bidaha hic yemek yiyemeyecekmisim gibi geliyo

Günler geçiyor ve 15.haftanın da sonu geldi... Haftaya dr kontrolü var, zor bekliyorum resmen... insan merak ediyor yahu :)
Alışveriş konusu tam bir muamma.. Dr 20.haftadan önce cinsiyetini söylemeyeceğim demişti geçen ayki kontrolde, bakalım belki bu ay fikrini değiştirmiştir diye ümit ediyorum. Ufak tefek birşeyler alınıyor tabi ama esas alışveriş moduna geçebilmek için cinsiyeti öğrenmeyi bekliyoruz... Anneanneler hep aynı demek, bizimki de sürekli birşeyler alıyor... Bazıları unisex ama bazıları minnoş kız eşyaları :)
Bir şeyi şu bebek arabası konusu benim de kafamı kurcalıyor. Çeşit çok fazla, fiyat skalası oldukça geniş... Arkadaşalrımdan deneyimlediğim kadarı ile de her çocuğun huyu da farklı oluyor. Birinin arabayı rahatlıkla kullanırken, diğeri sadece puseti kullanabildi... o yüzden de ne çeşit bir şey alacağız bilemiyorum. Chicco trio love ve Britanya Römer şu ara favorilerim arasında...

Bende ara ara oluyo oyle su gibi. hormonal diye tahmin ediyorum yani anneme sordum normal kizim oluyo oyle dedi. gunluk ped yardimci oluyo baya.
Olamami var tabiisi vücut ağırlığı one kaydigindan bel sırt ağrıları olabiliomus

Bazen korkutuyo vallahi. cok tesekkurler. buyudukce daha cok olcak demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…