2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Renkli iç çamaşırı kullandigimdan renk anlamiom ama sanki su gibi beyaz çamaşır giyiyimde bakiyim en iyisi senin renklimi
Canim renkli giyme camasiri hamileliginin sonuna kadar beyaz pamuklu giymeye ozen goster Allah korusun bi kanama lekenme olursa hemen farketmek icin benim akintim sari beyaz renkli camasirda da belli oluyo mesela

Bende ara ara oluyo oyle su gibi. hormonal diye tahmin ediyorum yani anneme sordum normal kizim oluyo oyle dedi. gunluk ped yardimci oluyo baya.

Bazen korkutuyo vallahi. cok tesekkurler. buyudukce daha cok olcak demek ki
Günlük Ped kullanma derim canım enfeksiyona sebep olabilir diye duymuştum doktorlar da onermio pamuklu çamaşır değiştirin sık sık diyorlar benim bi doktor korkuttu gözümü de kendimi takip ediyorum resmen bebeğin suyumu diye panik oluorm

Canim renkli giyme camasiri hamileliginin sonuna kadar beyaz pamuklu giymeye ozen goster Allah korusun bi kanama lekenme olursa hemen farketmek icin benim akintim sari beyaz renkli camasirda da belli oluyo mesela
Tamam cnm doğru diosun ben bol bol bol çamaşır alayım hergün degistriom bide beyaz sevmiom die ama renklilerde belli olmaz dediğin gbi bi 10 tane almali:)

Evet 2 saat sonra yemek yiyorsun bi de ben çalışıyorum iş yerinde kahvaltı da yok bişeyler atıştırıyorum işte. İdare edeceğiz artık yapacak biçey yok...
Ben 30u hatırlarsam yazacağım sana decaviti.. dediğim gibi doktor çok rahat endişeli durum görmediği sürece seni de endişelendirmez :)
Canim sabah ac karna demir ilaci icmek zor geliyosa gece yatarken de icebilirsin, bana dr oyle soylemisti.. ama kahvaltiyi geçiştirme lutfen, kahvalti cok onemli bak calisiyomussun bi de.. :kk77:

Galiba haziran anneleri yavaş yavaş açılıyor:))) ne güzel ben elimi koyunca rahmi hissediyorum ama hareketlerim için erken sanırım onu da hissederim bir aya kadar sanırım hem erkek olduğu için hemde ben aşırı zayıf olduğum için diye düşünüyorum
Ne güzel benim göbeğim olduğundan hiç bişi hissedemiom yanlız pantolonlar olmuo 3 kilo almışım ondanmi bebekmi bilemedim :KK64:

Canim oncelikle kasintilarin umarim hafiflemistir gecmis olsun O onurumbenim aciklama yapti gayette istekli bence kendisini tanimam bilmem ama yaptigi aciklama gayet mantikli onyargili olmazsak daha mutlu paylaşımlar yapariz bence konu halloldu zaten arkadasimiz yoneticilige devam edecek ne guzel hazirliklar yapmis paylasmak icin bence bunlar cok kiymetli
Geçmedi canım. Doktora gittim. Aşırı derecede demirim düşmüş. Demir ve farklı bir alerji hapı verdi.
Ben uyuz hastalığının belirtilerine benzettiğimi söyledim ama onda sırtta kaşıntı olmaz dedi. Yinede sinsi bir şekilde ilerleyedebilir dedi. Haftaya tekrar çağırdı.

Konu sahibi kısmına gelince önceden çok paylaşımı olan arkadaş sahibi olduktan sonra teknik sebeplerle giremediğini, bazı arkadaşların konu sahibini devretsek mi? Dedikten sonra ortaya çıkıp sizde bilgi vermiyormusunuz deyip anneleri suçlaması çok garip..
Ben olsam aynen şöyle derdim..
" Arkadaşlar elimde olmayan sebeplerden dolayı aranıza sohbetinize katılamadım. Beni merak etmişsiniz bende sizleri çok merak ettim. Umarım herşey yolundadır. Ve liste sorumluluğunu alıp gerekli güncellemeleride bu sebeple yapamadım lütfen kusura bakmayın. Ve benimde sizden ricam var lütfen herkes bana bilgilerini özelden bildirsin. Aksi halde ismim neden yok demesin. Bu arada ben sizlerle olmaktan ve sayfa sahibi olmaktan dolayı çok mutluyum, bundan sonrada öyle olmak istiyorum" derdim.

Neyse çoğunluk nasıl istiyorsa kabulümdür. Problem yok. :KK66:

Benim ayın 23'ünde o kadar heyecan yaptım ki gün geçmiyor. Yahu benim hiç iştahım yoktu son iki gündür devamlı açım sanki yemiyorum ama açım :/ Böyle yersem alır başımı giderim.

Bu arada O onurumbenim 58 oldum ben.

Screenshot_20161212-212737.png
Screenshot_20161128-132428.png
IMG-20161128-WA0010.jpg

Baştaki kot etekten sipariş verdim.
Diğer kırmızı elbiselerin modelinden de terziye kumaş verdim. O modellerden dikecek.

Ayrıca bugün hamile pijama takımı, sütyen, atlet, kilotu, taytı aldım.
Çamaşırlarım hafif daraldı. Dikiş yerleri tenime değince kaşıntımı tetikliyor.

Canim sabah ac karna demir ilaci icmek zor geliyosa gece yatarken de icebilirsin, bana dr oyle soylemisti.. ama kahvaltiyi geçiştirme lutfen, kahvalti cok onemli bak calisiyomussun bi de.. :kk77:
Olmuyor ki ama nasıl yapayım iş yerinde yapamıyorum ki :KK43: saat 5te uyanıp içsem 7de kahvaltı yapabilirim evde

X