2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim karnım çıktı

O onurumbenim canim bilgilerimi ozelden gonderecegim senin icin kolaylik olur onun disinda hazirliklarin supermis eminim kurs bilgilerin ve alisveris listenin herkese özellikle ilk bebegini bekleyenlere cok faydali olacaktir simdide ellerine saglik :) senin bebisinin cinsiyeti belli mi acaba belki kacirmisimdir yazdiysan da :)

Evet 2 saat sonra yemek yiyorsun bi de ben çalışıyorum iş yerinde kahvaltı da yok bişeyler atıştırıyorum işte. İdare edeceğiz artık yapacak biçey yok...
Ben 30u hatırlarsam yazacağım sana decaviti.. dediğim gibi doktor çok rahat endişeli durum görmediği sürece seni de endişelendirmez :)

Aaaa çok garip nerden bildim ben
Bence çok güzel bi kızın olacak prenses geliyor

Ooooo piremses diyorsun :) doktordan sonra ilk burada paylaşıcam cinsiyetini öğrenirsem :)

Erkek ayi miymis haziran yaa :) ankette 61.5% erkek demis :) bakalim zaman ilerledikce belli oldukca degisecek mi... Prensesler de olsun yaa bize de gelin lazim dimi ama Mine1907

Hahahahah Yeşim :) düşünmemiz lazım, kız evi naz evi

hemen kız mı bakmaya başladın canım
Daha şimdiden alıcı gözle bakıyorsun?
Ahahaha Doktor erkek dedi ya yavas yavas erkek annesi tribine girmeye basladim, alismaya calisiyorum hep kiz annesiyim diye dusunurdum ama erkek olunca garipsedim erkek annesi olmaya alismaliyim sonuctaa :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…